Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy dotyczące portalu
02-03-2011, 17:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2011 14:23 przez Giermol.)
Rozmowy dotyczące portalu
No dobra, to musiało się stać. Zakładam ten wątek w trosce o naszą Stronkę. Może ktoś odpowiednio wysoko postawiony w hierarchii przeczyta tego posta i odpowie nam wreszcie, co tu jest grane. OK, dowiedzieliśmy się, co z Dawidem, ale nikt tutaj nie wie, co dalej... Od dwóch dni na F1zone.pl panuje grobowa cisza. Nie chcę tu już nikomu dopieklać, czy to Szefostwu strony, czy komukolwiek innemu, tylko chcę po prostu wiedzieć, dokąd zmierzamy.

[Obrazek: dawidqj.png]

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2011, 18:50
RE: Rozmowy dotyczące portalu
Macie na stronie możliwość kontaktu, napiszcie i dowiecie się co dzieje z portalem - http://f1zone.pl/kontakt.html Wink. I jeśli chcecie newsy, to trzeba również osobiście ruszyć tyłki i pomóc w rozwoju portalu, również jest o tym napisane na stronie głównej - http://f1zone.pl/kontakt/dolaczdonas.html Wink.

Wiec jak to się mówi "Pomożecie? Pomożemy!".
02-03-2011, 19:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2011 19:30 przez Olek89.)
(02-03-2011 18:50)Easy napisał(a):  Macie na stronie możliwość kontaktu, napiszcie i dowiecie się co dzieje z portalem - http://f1zone.pl/kontakt.html Wink. I jeśli chcecie newsy, to trzeba również osobiście ruszyć tyłki i pomóc w rozwoju portalu, również jest o tym napisane na stronie głównej - http://f1zone.pl/kontakt/dolaczdonas.html Wink.
Czy napisałeś chociaż raz w ciągu ostatnich 2 dni pod którykolwiek z tych adresów że się tak wymądrzasz? Chodzi o to że nikt nie odpowiada pod tymi adresami. A co do pomocy portalowi to już napisałem o tym w SB
02-03-2011, 20:02
Pisanie w SB, nie bądź śmieszny. Żaden poważny administrator nie przejmuje się tym co jest pisane w "szmacianym" SB, ja osobiście zawsze olewam wszystkie zażalenia. Jeśli nikt nie napisze na forum w odpowiednim wątku, to nie interweniuje.
02-03-2011, 20:07
Trudna sprawa. Wydaje mi się, że strona ożyje wkrótce. Dajcie jej szansę, naprawdę. Trzeba trochę czasu, by uprzątnąć gruzy po burzy
02-03-2011, 20:08
(02-03-2011 20:02)Easy napisał(a):  Pisanie w SB, nie bądź śmieszny. Żaden poważny administrator nie przejmuje się tym co jest pisane w "szmacianym" SB, ja osobiście zawsze olewam wszystkie zażalenia. Jeśli nikt nie napisze na forum w odpowiednim wątku, to nie interweniuje.
Jeśli chodzi o pomoc portalowi to napisałem w SB info żeby to tylko przedyskutować narazie między czytelnikami. A jeśli chodzi o 'góre' to napisałem im dzisiaj 2 e-maile i cisza. Nie zachowuj się jakbyś uważał że tylko Ty masz tutaj działający mózg
02-03-2011, 20:12
(02-03-2011 20:08)Olek89 napisał(a):  Jeśli chodzi o pomoc portalowi to napisałem w SB info żeby to tylko przedyskutować narazie między czytelnikami. A jeśli chodzi o 'góre' to napisałem im dzisiaj 2 e-maile i cisza. Nie zachowuj się jakbyś uważał że tylko Ty masz tutaj działający mózg
Sami do tego doprowadzacie, dyskusja o portalu powinna toczyć się na forum w odpowiednim wątku. SB służy jedynie do luźnych dyskusji, trzeba nauczyć się oddzielać sprawy portalu (i forum) od luźnych dyskusji. Zresztą każdy moje zdania na temat SB zna, nie powinno go być wcale, w zamian powinien być chat na osobnej stronie forum Wink. Staram się myśleć racjonalne i jak administrator serwisu (więcej w podpisie) wiem o czym mówię.
02-03-2011, 20:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2011 20:29 przez Olek89.)
Easy Nie każda strona i forum musi być identyczne jak Twoje
02-03-2011, 20:30
Każdy administrator ma głęboko w poszanowaniu to co jest pisane w SB, bo jeśli miałby się tym przejmować i czytać to wreszcie by zgłupiał i nic nie zrobił.
02-03-2011, 20:42
Mi nie chodzi o to, czy administrator czyta SB czy nie tylko, że już kilka razy pisałeś żeby zmienić cos co Ci sie nie podoba. I gdybyś o każdej z tych rzeczy napisał raz to ok żaden problem, wiadomo że na początku każdy pisze swoje uwagi/mozliwe poprawki itd. Ale chyba z 3 razy pisałeś o tym, żeby zmniejszyć max rozdzielczość zdjęć bo nie mieszczą Ci się na pulpicie, o tym że SB jest niepotrzebny piszesz już chyba 5-6 raz (pisałeś też wczesniej w innym wątku). Nie będe pisał więcej bo nie chce publicznie opisywać swojego prywatnego zdania o Tobie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości