Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy dotyczące portalu
03-03-2011, 01:15
RE: Rozmowy dotyczące portalu
Czy mógłbym prosić o odpowiedź na pytanie co się stało z głównym redaktorem Dawidem Prokopowiczem? Jeszcze w poniedziałek wieczorem miałem z nim kontakt mailowy a od wtorku cisza na stronie i skrzynce. Nie rozumiem jak tak nagle, bez uprzedzeń można zostawić coś co tak dobrze działało. Jeśli jest taka możliwość (przydałoby się słowo wyjaśnienia) proszę o wiadomość na forum albo email, jakkolwiek. Mam tylko nadzieję, że nie są to problemy osobiste, bo to zawsze ciężka sprawa.

Pozdrawiam,
Marcin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 08:02
@Olek89,@Easy - jako Moderatorzy (pod 'nieobecność' administratora) Powinniście sami zacząć wyszukiwanie i pisanie nowych artykułów, aby ta stronka nie miała przestojów. Bez obrazy, ale energię straconą na kłócenie się (dyskutowanie) Moglibyście spożytkować na opanowanie tej sytuacji poprzez dodanie kilku nowych info na stronie głównej (a nie tu na FORUM).
Marcin, to nie do końca tak, że Dawid sam z siebie to wszystko zostawił. To są Jego prywatne sprawy, więc powinniśmy okazać odrobinę szacunku Naszemu najlepszemu Redaktorowi,który poświęcał ogromną ilość godzin abyście mogli czytać 'Świerzynki' ze świata F1, i przestać nękać/zamęczać Go tymi pytaniami.
03-03-2011, 08:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 08:22 przez Olek89.)
acmey1 Bardzo chętnie wrzucałbym newsy na stronke gdybym był tam wcześniej adminem i sam osobiście je wrzucał. A było po prostu tak, że wysyłałem je e-mailem Dawidowi w Wordzie i on wrzucał na stronke. Więc teraz nie mam możliwości umieszczania tam newsów, dlatego poprosiłem agenta o zrobienie poddziału z newsami.
03-03-2011, 08:33
(03-03-2011 08:22)Olek89 napisał(a):  acmey1 Bardzo chętnie wrzucałbym newsy na stronke gdybym był tam wcześniej adminem i sam osobiście je wrzucał. A było po prostu tak, że wysyłałem je e-mailem Dawidowi w Wordzie i on wrzucał na stronke. Więc teraz nie mam możliwości umieszczania tam newsów, dlatego poprosiłem agenta o zrobienie poddziału z newsami.

OK, ale przecież można do @Agenta wysyłać artykuły - niech On wstawia. Tyle się przecież wydarzyło przez ten czas (mn,
Nagroda im. Lorenzo Bandiniego,wideo dla Roberta, operacja T.Glock'a , nowa umowa Red Bull Racing z Infiniti) - przydałoby się o tym wszystkim wspomnieć na 'normalnej' stronie.Nie wszyscy czytają FOR.
03-03-2011, 08:43
(03-03-2011 08:33)acmey1 napisał(a):  OK, ale przecież można do @Agenta wysyłać artykuły - niech On wstawia.
Ok spytam go o to, chociaż nie wiem czy może wrzucać, bo wtedy sam pewnie zaproponowałby takie rozwiązanie. Ale zaraz do niego napisze
03-03-2011, 09:00
Swoją drogą mało poważne jest takie zachowanie - ZERO profesjonalizmu ze strony szefostwa portalu. Zwalniając pracownika z kluczowego stanowiska powinni mieć 'plan awaryjny'. Kogoś, kto zacząłby działać od razu, aby zabezpieczyć ciągłość pracy stronki. Pojęcia nie mam o czym tam na górze myślą, ale na pewno nie o Naszym portalu.
03-03-2011, 09:22
@Acmey1 dobrze pisze - amatorszczyzna jak diabli. Po pierwsze, pozbywają się wyjątkowego redaktora, a dwa, nie potrafią zapewnić ciągłości funkcjonowania strony. Smutno się robi, jak na naszych oczach dogorywa tak świetnie prowadzony portal.
Szczerze mówiąc, „F1zone” śmierdzi mi już trupem. Popieram próbę utrzymania go przy życiu jakiej podjął się Olek, ale obawiam się, że „pacjent” nie przeżyje. Zresztą, nawet kiedy po reanimacji jeszcze będzie w nim jakieś „życie”, to bez Dawida będzie po prostu bardzo mocno okaleczony. Sad
03-03-2011, 09:27
Question RE: Rozmowy dotyczące portalu
a ja mam pytanie, czy Dawid w ogóle wróci?? pytam, bo to jest moja druga ulubiona strona, która pada Sad pierwsza była reprezentacja.net o siaktówce (najlepsza z najlepszych) i ją zamknęli. Teraz zonka jest najlepsza z najlepszych o F1 i na razie dla mnie również jest zamknięta, dowodem na to jest chociaż brak jakichkolwiek newsów Sad Dawid, wracaj jak najszybciej!! Twoje artykuły były pisane takim stylem, że nikt tego nie pobije!! Mam nadzieję, że jak sobie tam wszystkie swoje sprawy pozałatwiasz to wrócisz, bo naprawdę Cię tu brakuje Sad
03-03-2011, 09:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 09:34 przez Olek89.)
Dzięki za poparcie Luby. Też według mnie nawet jeśli w końcu przyjdzie jakiś redaktor to nie będzie już to samo, jednak staram się to jakoś chwilowo podtrzymać dla samej nazwy F1zone ze względu na szacunek dla Dawida i tego co tutaj zrobił.
k@sia NIESTETY chyba nie masz już co sobie robić nadzieji na powrót
03-03-2011, 09:35
(03-03-2011 09:27)k@sia napisał(a):  a ja mam pytanie, czy Dawid w ogóle wróci?? pytam, bo to jest moja druga ulubiona strona, która pada Sad pierwsza była reprezentacja.net o siaktówce (najlepsza z najlepszych) i ją zamknęli. Teraz zonka jest najlepsza z najlepszych o F1 i na razie dla mnie również jest zamknięta, dowodem na to jest chociaż brak jakichkolwiek newsów Sad Dawid, wracaj jak najszybciej!! Twoje artykuły były pisane takim stylem, że nikt tego nie pobije!! Mam nadzieję, że jak sobie tam wszystkie swoje sprawy pozałatwiasz to wrócisz, bo naprawdę Cię tu brakuje Sad

Widocznie Jesteś "PECHOWA" Tongue A poważnie, to raczej na powrót Dawida ja bym nie liczył (chyba, że komuś wróci rozum). Wielka strata dla zonki, ale jakoś żyć trzeba Undecided
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości