Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy dotyczące portalu
03-03-2011, 09:39
Tongue RE: Rozmowy dotyczące portalu
dzięki za pocieszenie chłopaki, naprawdę eh ;( no nic, trzeba jakoś przetrzymać ten trudny dla nas czas (tak samo jak pierwsze 2 tygodnie Roberta) i spróbować jakoś zagoić ranę braku Dawida i nastawić kości tego portalu, aby po rehabilitacji mogła normalnie funkcjonować Tongue mam tylko nadzieję, że rehabilitacja zonki potrwa krócej niż Roberta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 11:28
RE: Rozmowy dotyczące portalu
specem od marketingu nie jestem, ale podejście Kogoś do tej Stronki jest conajmniej dziwne.
Nie może być tak, że fani sami prowadzą "sprzedaż" produktu niewiadomego pochodzenia. Wiem, wiem - jak się chce, wszystko można zrobić, natomiast portal nie był przygotowany na Coś Takiego, co Olek89 stwierdził w SB?

Co "Niemota" zarządzająca portalem jest w stanie zakomunikować fanom i użytkownikom? Ciszę? Ciszę to ja mam jak skończę pracę i uwalę swoje nędzne ciało na kanapie!
Tu nie powinno być ciszy, ciszy ośmieszającej "Niemotę"

Czy przypadkiem nie mamy do czynienia z problemami natury prawnej? Tyle zdjąc bez zgody uzytkowników w formie pisemnej? Dawid - wiesz coś na ten temat? Jakieś zastrzeżenia ze strony innych portali? Dlaczego jest cisza. Easy klepie bez sensu, nie rozumiem gościa, normalnie jedno ucho z kimś, kto nie jest w nurcie F1. Easy - co jest grane? Forsa? A co z walką o jeszcze większą forsę? Poerót Robsona spowoduje jeszcze większą euforię, tym bardziej jak się "skleci" Jego ciało w 110%-centach...
Pozdr.
03-03-2011, 11:41
Ja też tego nie rozumiem - tej ciszy. Wydaje mi się, że o kasę to tu tak bardzo chyba nie chodziło. @coboss dał taką stronkę http://www.websiteoutlook.com/www.f1zone.pl
to ze stronką było coraz lepiej i popularność miała niezłą ( pewnie dzięki mozaice, ale jak ktoś już tu wszedł to po przeczytaniu paru artykułów pewnie odwiedzał ją częściej Wink ) Ale z tego co widac Dawid nie chce mówić o co poszło więc może powinniśmy to uszanować.
@Olek89 dobrze, że podtrzymujesz przy życiu tą stronkę - miejmy nadzieje że długo nie będziesz musiał i Ci z góry się w końcu opamiętają !!!
03-03-2011, 11:52
powiem szczerze, że w naprawdę złym momencie Dawid odszedł... teraz kiedy tylu nowych użytkowników ten portal zebrał i dalej zbiera, ze względu na mozaikę dla Roberta... takie dobre perspektywy i... cisza, tak jak piszecie...
03-03-2011, 12:46
Ja jestem jedną z tych osób, które znalazły tą stronkę właśnie dzięki mozaice, od tego czasu co najmniej kilka razy dziennie tu jestem, właśnie ze względu na bardzo fajne artykuły. A teraz cisza... i z tego co piszecie nic nie zapowiada, że coś się zmieni.... Sad
03-03-2011, 13:00
No właśnie i pewnie takich jak @majlo jest tu trochę - Dawid tyle pracy włożył w ten portal, szkoda, że coś tak fajnego można tak szybko rozwalić.
03-03-2011, 13:26
Nie wiem dlaczego wcześniej tego nie zrobiłem, ale właśnie zarejestrowałem się na portalu f1.pl. Tam mogę skomentować bieżące wydarzenia w interesującym mnie świecie F1, bo tutaj hmm, ich nie ma.
Z tego co zrozumiałem (?), jakaś 'góra' pozbyła się głównego redaktora strony i olała ten portal i jego użytkowników. Nic tylko pogratulować inteligencji i kultury.
03-03-2011, 13:35
Mógłbym pomóc w kontynuowaniu działania portalu, bo przez najbliższy czas (2 miesiące) będę miał czas 24/7 na zajęcie się portalem, bo już coś takiego robiłem. Może po prostu ustalmy (albo raczej ustalcie, bo ja tu jestem tylko użytkownikiem) ekipę, która zajmie się stroną. Bo szkoda by było, żeby tak dobry portal stracił sens istnienia z powodu (niezrozumiałego) zwolnienia redaktora. Nie lubię f1.pl, formula1.pl i f1wm.pl i nie chcę tam wracać. Chętnie pomogę. W razie czego dajcie znać...
03-03-2011, 13:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 13:39 przez Olek89.)
mpk86 Staramy się jakoś tutaj działać http://forum.f1zone.pl/forum-F1-newsy-f1zone ale wiadomo, że po 1 nasze artykuły mają się nijak do lekkiego pióra Dawida, a po 2 dział na forum to nie strona główna.
03-03-2011, 13:45
@Olek, a co z p/o red, naczelnego ? Jest taki ktoś (bo chyba 'docelowego' nie znaleźli jeszcze). Dasz radę coś wrzucić na głównej?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości