Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy dotyczące portalu
03-03-2011, 13:50
RE: Rozmowy dotyczące portalu
Ma ktoś kontakt z właścicielem serwisu? Przydałoby się, żeby ktoś miał dostęp do strony głównej. Rozwój mogłyby być jak w LRGP - konkurs młodych redaktorów Smile
A tak na serio to jeżeli do testów nie będzie update'ów na stronie głównej to strona umrze śmiercią naturalną Sad Zrobiłbym wszystko, żeby zapewnić tej stronie chociaż w połowie tak dobre powodzenie jak za czasów Dawida. Ale to chyba jest niestety niezależne ode mnie.
Jest takie powiedzenie:
"Nie zabija się dojnej krowy" - cóż właśnie właściciel to zrobił, ale może można jeszcze ją reanimować...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 14:16
Uważam że to wszystko zmierza w bardzo złym kierunku. Jeszcze nie skreślam tego portalu tylko dlatego, że może znajdą kogoś na miejsce Dawida a jak nie to nie wiem co zrobię. To była najlepsza strona o f1... Sad

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
03-03-2011, 14:21
@Olek. Uspokój się. Nie mam kontaktu z Dawidem, a ostatnio nie miałem czasu, aby odwiedzać stronkę. Nie mamy nawet możliwości wstawiania. Trzeba czekać na jakieś decyzje.
03-03-2011, 14:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 14:56 przez Olek89.)
Gaudino Wiem, po prostu w wolnym czasie robie coś żeby ludzie mieli cokolwiek do czytania tutaj, bo inaczej może tak sie stać, że ruch całkiem umrze.
03-03-2011, 18:49
Zaglądam co jakiś czas na stronkę i mam cichą nadziję, że coś drgnie. Na zonke trafiłam przez przypadek w styczniu i tak mi się spodobało, że nie zaglądałam już na inne portale. Dużo newsów, komentarze na poziomie i ogólnie fajny klimat a tu teraz taki zonk. Mam nadzieję, że jednak coś się zacznie dziać.
03-03-2011, 23:30
Upadek Ikara (F1 Zone)
Witajcie
PAP podał biuletyn informacyjny na temat stanu pacjenta.
Imię: F1 Nazwisko: Zone
Pacjent nie reaguje na bodźce zewnętrzne (czytelnicy) i niema z nim kontaktu.
Jest w złym stanie psychicznym i fizycznym. Zostało mu niewiele czasu tak myślą lekarze (czytelnicy). Ogólnie stan pacjenta z dnia na dzień się pogarsza. Wink
A teraz na poważnie!
Za to co tu napisze pewnie zostanę zlinczowany ale zaryzykuje.
Na prawdę ubolewamy nad tym co stało się w ciągu ostatnich dni. Oczywiście wszyscy tęsknimy za Dawidem, ale mieliśmy nadzieję, że poziom naszej kochanej zonki nie spadnie tak drastycznie. Niestety, ale żal patrzeć jak mało domowa (co na zone jest nowością) atmosfera negatywnie wpłynęła na ilość napływających zdjęć dla Roberta. No cóż, może ta strona po prostu nie jest tego godna? Może warto poszukać czegoś nowego? Jeśli "góra" ma nas sami wiecie gdzie. Co o tym sądzicie?
03-03-2011, 23:38
RE: Upadek Ikara (F1 Zone)
Trudno mi się nie zgodzić z tym co napisałeś. Choć nigdy nie myślałem, że zgodzę się z takimi słowami na temat mojej wręcz świętości jaką jest dla mnie F1zone. Niestety jednak zgadzam się z każdym twoim słowem, które swoją drogą są bardzo trafne.
04-03-2011, 02:11
RE: Upadek Ikara (F1 Zone)
Ja chyba przemilczę tą sprawę bo dla mnie zonka była prawie jak pół życia. A teraz co mi pozostało?? Płacz i zgrzytanie zębami ot co...

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
04-03-2011, 06:46
Moim zdaniem poczekajmy jeszcze chwilę - może coś napiszą. Musimy spróbować w jakiś sposób skontaktować się z kimś z góry, żeby udzielili Nam jakiejś informacji.
04-03-2011, 08:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2011 08:14 przez david007s.)
Czemu mój post został tu przeniesiony? Ja napisałem na email do redakcji 3 dni temu i jak narazie żadnej odpowiedzi nie dostałem. A próbował się ktoś z was tam dodzwonić?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości