Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy dotyczące portalu
18-04-2011, 09:16
RE: Rozmowy dotyczące portalu
(17-04-2011 19:30)luki9409 napisał(a):  Witam!

Mam pomysł na konkurs w którym nagrodą jest komentowanie jednego weekendu wyścigowego w polsacie. Uczestnicy mogą napisać dlaczego to oni mają być komentatorami i z pośród tych wpisów wybierzecie najlepszy który wygra. W ten sposób można udowodnić innym którzy krytykóją komentatorów że to nie jest łatwa praca. Co wy na to?

Jesteś jakimś wysoko postawionym pracownikiem Polsatu czy może sam postanowiłeś przyznać tę nagrodę?

PS. Wiadomo, że nie jest to łatwa praca dlatego nie powinien jej wykonywać byle kto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2011, 13:15
Jeśli to tylko pomysł, a nie jesteś w żaden sposób powiązany z Polsatem to wątpię żeby się udało.
23-04-2011, 12:53
A ja proponuje stworzenie czatu na którym spotykalibyśmy się podczas treningów, kwalifikacji i wyścigu. Na pewnym portalu już tak jest i zawsze w nim uczestniczę, ale powoli ekipa tam już się rozsypuje. Takie oglądanie wyścigów jest dużo lepsze bo można podyskutować o sytuacjach na torze.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-04-2011, 14:39
można by po prostu wejśc na spikerie i pogadać prze mikro, chcociaż dla mnie to jest obojętne czy gadam z kimś podczas wyścigu czy nie
16-08-2011, 21:09
RE: Nowy RN
(26-03-2011 00:06)dzid27 napisał(a):  Wie ktoś czy już jest nowy redaktor naczelny?
Jak widzę to newsy się ukazują ale robi je pare może pare-naście osób.

Do tych co piszą newsy.
Wy to robicie za darmo czy dostajecie za pisanie pieniądze?
Za darmo jak piszecie to powiem Wam za przeproszeniem idioci z Was są.
Widzę że niektórzy umieją naprawdę dobrze pisać i na niektórych portalach czy w gazetach ładną kase by dostali. Wiem co mówię bo sam pisze na jednym z bardziej znanych portali.
Fajnie was właściciel portalu wykorzystuje Big Grin Gratuluje pomysłuExclamation

Ale co poradzić to wasz wybór że dajecie się tak "dymać"
nie miałbyś szans z takim talentem jaki reprezentujesz w tym pościeBig Grin
31-05-2013, 12:46
Czy domyślnie po wejściu na f1zone.pl nie może otwierać się zakładka "f1", a nie tak jak jest teraz "wszystkie"? Nazwa domeny sugeruje, że dominującym sportem na portalu powinna być f1.
druga sprawa: jak się wejdzie na starszy artykuł w zakładce f1, powiedzmy na trzeciej podstronie, po przeczytaniu i skorzystaniu z przycisku "cofnij" w przeglądarce wraca do zakładki "wszystkie" podstrona pierwsza. Coś nie halo.

Pozdrawiam
31-05-2013, 14:06
(31-05-2013 12:46)finarfin napisał(a):  Czy domyślnie po wejściu na f1zone.pl nie może otwierać się zakładka "f1", a nie tak jak jest teraz "wszystkie"? Nazwa domeny sugeruje, że dominującym sportem na portalu powinna być f1.
druga sprawa: jak się wejdzie na starszy artykuł w zakładce f1, powiedzmy na trzeciej podstronie, po przeczytaniu i skorzystaniu z przycisku "cofnij" w przeglądarce wraca do zakładki "wszystkie" podstrona pierwsza. Coś nie halo.

Pozdrawiam
Ustawione jest na "WSZYSTKIE", i szczerze przyznam, że pierwszy raz się spotykam, aby komuś takie ustawienie przeszkadzało.
Jeśli będzie więcej osób chcących zmiany, to zmienimy. Jak na razie innym użytkownikom to odpowiada.
Pozdrawiam.
05-06-2013, 10:04
[/quote]
Ustawione jest na "WSZYSTKIE", i szczerze przyznam, że pierwszy raz się spotykam, aby komuś takie ustawienie przeszkadzało.
Jeśli będzie więcej osób chcących zmiany, to zmienimy. Jak na razie innym użytkownikom to odpowiada.
Pozdrawiam.

[/quote]

Wspomniałem kiedyś o tym pod jakimś artykułem i kilka osób się ze mną zgodziło. Wysłano mnie jednak z tym na forum.
Tutaj jednak odzewu nie będzie z prostej przyczyny. Nikt tu po prostu nie zagląda.
05-06-2013, 10:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2013 10:38 przez KWT.)
(05-06-2013 10:04)finarfin napisał(a):  Wspomniałem kiedyś o tym pod jakimś artykułem i kilka osób się ze mną zgodziło. Wysłano mnie jednak z tym na forum.
Tutaj jednak odzewu nie będzie z prostej przyczyny. Nikt tu po prostu nie zagląda.

Możemy zrobić tak.
Napisz propozycje zmiany, z zapytaniem kto by tę zmianę chciał, w SB.
Zobaczymy ilu jest chętnych i jak będzie taka wola większości, zobaczymy co da się z tym zrobić.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości