Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słowo wstępu
02-03-2011, 22:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2011 23:08 przez Olek89.)
Słowo wstępu
W oczekiwaniu na poprawne funkcjonowanie strony f1zone.pl kilka osób zgodziło się w SB z pomysłem, abyśmy sami utrzymali stronke na jakimś poziomie (oczywiście do poziomu z ery panowania Dawida nawet nie będziemy próbowali sie porównywać). Według mnie powinniśmy tutaj wrzucać newsy dla tych, którzy zaglądają tylko na zonke. Jest teraz kwestia dogadania organizacyjnego. Czy wrzucamy prosto tutaj newsy czy np na PW dla moderatorów, a my już zajmujemy się umieszczeniem tego na stronce (oczywiście z podziękowaniem dla osoby która tego newsa przesłała, według mnie dla przejrzystości tego poddziału lepsza jest druga opcja). Nie powinno się wrzucać samych linków wiadomości z innych portali ani kopiować kropka w kropke tylko chociaż minimalnie zredagować samemu. Każdy wątek byłby odzielnym newsem. Ja narazie jeszcze mam luzy na uczelni więc napewno kilka rzeczy tutaj wrzuce już jutro. Prosze o wasze propozycje prowadzenia tej sekcji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2011, 23:08
RE: Słowo wstępu
Jestem za tym wysyłaniem newsów do moderatorów forum. Każdy kto by chciał mógłby się wykazać, a nie byłoby zbędnego spamu można powiedzieć, newsów z dużą ilością błędów itp itd. W razie czego ja jestem chętny do zredagowania czegoś Tongue

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
03-03-2011, 07:53
Opcja z moderatorem była by najlepsza, tylko że musiało by być ich kilku żeby "zawsze" ktoś był i w miarę szybko newsy umieszczał (bo to był duży plus Dawida, że szybko pojawiały się wiadomości - szybciej niż na innych portalach). W takim wykonaniu był by przynajmniej porządek i tematy by się nie powielały Smile
04-03-2011, 16:09
tak popieram... wysyłajmy newsy do moderatora a później po ocenie niech wstawia na stronke ;p przecież ta stronka musi być na czasie i na bieżąco bo jak nowych info nie będzie to zaraz nikt nie będzie zaglądał Sad

jestem całkowicie za tym żeby wysyłać moderatorowi
04-03-2011, 21:51
A ja tu się głowię co za czort że Newsów na głównej nie ma, dopiero z forum się dowiedziałem że taki zastój jest, a co się takiego stało?

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości