Ankieta: Czy Adam Małysz dobrze zrobił kończąc karierę?
Tak, należy mu się odpoczynek po tak wspaniałych sukcesach.
Tak, ale mółby wrócić po roku lub później.
Nie, powinien zostać jeżeli idzie mu tak dobrze.
Tak, powinien przejść teraz na trenera polskich skoków.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec kariery Adama Małysza!!!
03-03-2011, 20:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 20:24 przez krzysiu701.)
Koniec kariery Adama Małysza!!!
Wiadomośc z przed godziny. Adam niestety kończy karierę . to jego ostatni sezon. Szkoda bo tracimy najlepszego skoczka. Ale należy mu się odpoczynek po tak wspaniałych sukcesach. Chciałbym aby teraz ( w przyszłym sezonie lub wcześniej) został trenerem polskiej kadry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2011, 22:44
RE: Koniec kariery Adama Małysza!!!
Cóż, Adam już młodzikiem nie jest. Robi miejsce na nowego lidera (Kamila). I tak wielki szacun za te wszystkie sukcesy.

Ps. "Bardzo dobrze. Mógł w ogóle nie występowac w PŚ i nie ośmieszać Polski." - Kto na to zagłosował?
04-03-2011, 00:34
Z jednej strony trochę mi szkoda, że Adam już nie będzie skakał, no ale ileż można. Bycie na szczycie przez tyle lat to ogromny sukces.
Mam nadzieję, że Adam pomoże Stochowi zostać liderem zespołu, aby mógł liczyć się w stawce o puchar świata.

(03-03-2011 22:44)luQas napisał(a):  Ps. "Bardzo dobrze. Mógł w ogóle nie występowac w PŚ i nie ośmieszać Polski." - Kto na to zagłosował?
Ludzie są dziwni.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2011, 06:22
Już nie ma tej opcji, bo jest nie potrzebna Wink. Jak każdy sportowiec z sukcesami ruszył coś w polskim sporcie i młodzieży.
04-03-2011, 14:20
No cóż, to smutne, ale "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym!" Może to i dobrze, że odchodzi po przyzwoitym sezonie. Ale jak patrzę na Ahonena czy Funakiego, to widzę, że można jeszcze dłuuuuugo latać. I to skutecznie.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
04-03-2011, 20:47
Trochę mnie wczoraj ta wiadomość zasmuciła-kończy się pewna era lecz nie da sie ukryć,że Adaś ''wiecznie'' nie mógł skakać i ja jestem mu ogromnie wdzieczna za te wszystkie łzy wzruszenia za te emocje-niesamowite przeżyciaSmile@Giermol Janne póki co skaczę poniżej swoich możliwosci-nie ma formy podobnież Martin to już nie to samo.Trafnie zacytowałeś ''trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym'' i Adam tak zrobił.Odszedl będąc w formie.Czekam na Jego następce-btw mam nadzieję,że będzie nim Kamil-ma ku temu predyspozycjeSmile
05-03-2011, 10:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2011 10:20 przez Giermol.)
(04-03-2011 06:22)Easy napisał(a):  Już nie ma tej opcji, bo jest nie potrzebna Wink. Jak każdy sportowiec z sukcesami ruszył coś w polskim sporcie i młodzieży.

Jak się pisze "nie" z przymiotnikami?
Przejrzystość i schludna forma postów powinna być zachowana. Aż mnie zgina, jak ktoś w tym wieku wali takie "byki"...
EDIT: Mały przykład i powtórka z gramatyki:
Coś może być niepotrzebne lub potrzebne.
"Nie" z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie. Wyjątkiem może być np. zdanie "Koniec kariery Adama był nie potrzebny, a wręcz konieczny."(oczywiście abstrahuję teraz). Widzisz, można być "głupcem" i "dzieckiem" w wieku 17 lat i wiedzieć takie rzeczy...

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
10-10-2016, 11:22
Adam Małysz wraca do skoków! Jako...koordynator Kadry Narodowej Smile Lepszej osoby na tym stanowisku nie mogliśmy sobie wymarzyć.

https://sneakershop.pl/pol_m_KOLEKCJE_ad...-7875.html
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości