Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Black To The Future" - Nowy magazyn Lotus-Renault
03-03-2011, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2011 22:16 przez k@sia.)
"Black To The Future" - Nowy magazyn Lotus-Renault
Zachęcamy do lektury naszego nowego magazynu „Black to the Future”, w którym znajdziesz wiele ciekawych artykułów o przedsezonowych wydarzeniach.

W pierwszym numerze publikujemy wywiady z Nickiem i Witalijem. Nasi kierowcy opowiadają w nich o przygotowaniach do nowego sezonu, który już za kilka tygodni otworzy wyścig w Melbourne. Kolejne godne polecenia pozycje to wywiad z szefem teamu, Erikiem Boullier, dostępny tylko u nas, oraz uwagi techniczne Jamesa Allisona.

W pozostałych artykułach omawiamy nowe zasady regulaminu, które zostały wprowadzone w tym roku, przyglądamy się nowe gamie opon Pirelli, analizujemy regulowane tylne skrzydło oraz system KERS. W magazynie znajdziesz także porównanie R30 z R31, z którego dowiesz się, czym różni się nowy model bolidu od swojego poprzednika.

Źródło: http://www.lotusrenaultgp.com/spip.php?article4216
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2011, 16:10
RE: "Black To The Future" - Nowy magazyn Lotus-Renault
Świetna sprawa, na początku sądziłem, że to jakieś tam byle co... Podoba mi się porównanie R30 i R31.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
04-03-2011, 21:50
RE: "Black To The Future" - Nowy magazyn Lotus-Renault
Fajnie zrobiona książka we flashu Smile tylko szkoda że ja nie bardzo z angielskiego, i nie ma w PL Sad ale tam Smile dla chcącego nic trudnego

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości