Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP BAHRAJNU BYĆ MOŻE W SIERPNIU
04-03-2011, 14:09
GP BAHRAJNU BYĆ MOŻE W SIERPNIU
W najbliższych tygodniach zapadnie decyzja, czy Grand Prix Bahrajnu Formuły 1 zostanie przełożone na inny termin. Niewykluczone, że wyścig może odbyć się latem - poinformował we wtorek szef F1 - Bernie Ecclestone.
"Międzynarodowa Federacja Samochodowa spotka się na początku marca i przyjrzy się sytuacji. Rozmawiałem już z jej prezydentem, Jeanem Todtem o możliwości wyznaczenia nowego terminu. Obydwaj zgodziliśmy się, że decyzja musi zostać podjęta przed rozpoczęciem sezonu" - powiedział Anglik.

ADRES

Nie będę się tu bawił w wymyślanie własnych zdań, info zerżniętę w 100% ze strony sports.pl

Mam nadzieję, że niedługo pojawi się też u Nas.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2011, 14:14
RE: GP BAHRAJNU BYĆ MOŻE W SIERPNIU
Bernie już zmienił zdanie. Powiedział, że w sierpniu w Bahrajnie będzie za gorąco i kibice nie bedą chcieli przyjść na wyścig w ponad 40 stopniowym upale i stara się go umieścić pod koniec sezonu.
04-03-2011, 14:49
RE: GP BAHRAJNU BYĆ MOŻE W SIERPNIU
(04-03-2011 14:14)Olek89 napisał(a):  Bernie już zmienił zdanie. Powiedział, że w sierpniu w Bahrajnie będzie za gorąco i kibice nie bedą chcieli przyjść na wyścig w ponad 40 stopniowym upale i stara się go umieścić pod koniec sezonu.

No i dobrze, bo to prawda. Jacek Bąk mówił kiedyś, że jak przeszedł do jakiegoś tam klubu w Bahrajnie to gdy szedł ulicą to paliło go w plecy. Nie wiem, jak będzie w czasie mundialu... Big Grin

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości