Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Supremo w piękniejszej odsłonie
04-03-2011, 14:35
Supremo w piękniejszej odsłonie
Portal Crash.Net poinformował na swych stronach o planach Berniego Ecclestone odnośnie płci pięknej w świecie F1. Supremo z chęcią widziałby na czele Formuły Jeden kobietę. Przypomnijmy, że Ecclestone zdmuchnie w tym roku 81 świeczek i [pewnie] zaczyna myśleć o następcy godnym miana WŁADCY ABSOLUTNEGO F1.
Krzepki staruszek jest zdania, że to właśnie kobieta najlepiej poprowadzi jego okręt, gdy ten będzie na emeryturze (jak sam określił "w przeciągu trzech do pięciu lat").
Za zmianą jego zdania na temat kobiet [zażartował kiedyś z Danici Patrick, iż "kobiety powinny ubierać się na biało, bo przecież inne urządzenia AGD są w takim samym kolorze" - co oczywiście wywołało wściekłość kobiet na całym świecie] stoją pewne przesłanki, a mianowicie fakt iż "płeć piękna jest w stanie podejść do rzeczy mniej emocjonalnie, ponieważ nie tak łatwo je złapać w pułapkę własnych ego. Jestem pewien, że już niedługo 50% osób decydujących o gospodarce i polityce będą kobiety. Kobiety zawsze miały duży wpływ,-Czy nie istnieje powiedzenie, że za każdym sukcesem mężczyzny jest kobieta? Myślę, że kobiety nie tak łatwo zostają więźniami własnego ego. Kobiety nie grają w golfa, aby załatwić interes - one po prostu ciężko pracują, aby osiągnąć te same cele,co mężczyźni. W ich ego niestanie na ich drodze,bo podejmują decyzje mniej emocjonalnie."

SPEED.com wyliczył pół tuzina potencjalnych kandydatów płci żeńskiej do przejęcia schedy po Ecclestone. Faworytem jest jego adwokat Sacha Jane Woodward-Hill, obecny członek zarządu i dyrektor - prawdopodobnie także akcjonariuszka - F1 Holding Company (FOH), oraz bliski doradca Formula One Management (FOM). Mówi się także o Australijce Judith Griggs, członkini zarządu Allsport Management. Firmie, która zajmuje większość praw reklamowych związanych ze sportem i zależną od FOH. Griggs była ściągnięta przez Ecclestone by nadzorować restrukturyzację Formula One Constructors Association (FOCA) pod koniec 1989 roku. Ona również działała jako prezes Australian Grand Prix Corporation, i jako taka odegrała ważną rolę w przekazywaniu wyścigu z Adelaide do Melbourne w 1996 roku. Następną, o której mówi się w kontekście następczyni Brytyjskiego miliardera, jest Monisha Kaltenborn, nowy dyrektor zarządzający Sauber F1 Team. Kaltenborn, od 1998 roku była szefem działu prawnego,jest uważana za zdecydowanie ambitną. Pozostałe trzy kandydatki to Michèle Mouton - która obecnie przewodzi Komisji Kobiet w motosporcie z ramienia FIA (Women & Motor Sport Commission), Frédérique Trouvé, oraz członek zarządu Maria Spetz.

(Autor: acmey1)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2011, 21:54
RE: Supremo w piękniejszej odsłonie
Jak kobieta będzie "królową" F1 to w każdym bolidzie będzie lusterko z Make upem... Tongue Lepiej żeby to jakiś Facet trzymał stery, któryś z starych i doświadczonych mistrzów

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
04-03-2011, 23:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2011 23:28 przez Olek89.)
(04-03-2011 21:54)Sibul napisał(a):  Lepiej żeby to jakiś Facet trzymał stery, któryś z starych i doświadczonych mistrzów
Tylko, że może być jak z piłką nożną. Nie każdy świetny piłkarz będzie dobrym trenerem.
05-03-2011, 01:07
chłopaki i dziewczyny jeżeli to bedzie ładna kobieta to zapraszam na ślub i każde gp z loży vip-ów
no idealna kobieta na żone...Tongue zresztą jezeli nie bedzie aż taka ładna to i tak wartoTongue
05-03-2011, 20:53
(04-03-2011 23:20)Olek89 napisał(a):  
(04-03-2011 21:54)Sibul napisał(a):  Lepiej żeby to jakiś Facet trzymał stery, któryś z starych i doświadczonych mistrzów
Tylko, że może być jak z piłką nożną. Nie każdy świetny piłkarz będzie dobrym trenerem.

Co nie oznacza, że sobie nie poradzi. Uważam, że któryś z byłych kierowców dałby radę szefować F1, niekoniecznie jakiś mistrz.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-03-2011, 21:00
A według mnie, trzeba po prostu jakiegoś twardego menagera. F1 zbyt drogą instytucją, żeby miała być rządzona nie żelazną ręką. Według mnie dobrze nadawałby sie do tego Flavio. Wiem, że jest może mało lubiany, ale jak napisałem do tego stanowiska trzeba kogoś z twardą ręką i genialnym zmysłem biznesowym, a nie takiego którego wszyscy uwielbiają.
05-03-2011, 22:00
(05-03-2011 21:00)Olek89 napisał(a):  Według mnie dobrze nadawałby sie do tego Flavio.

Flavio? -NEVER!!!!! ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
Ja mam swój typ (kobiecy oczywiście), ale ujawniać go nie będę.
06-03-2011, 11:35
@Olek89 uwierz mi, kobiety też potrafią rządzić żelazną ręką - a nawet czasami są bardziej bezwzględne niż faceci Smile to raczej nie jest sprawa płci a charakteru Smile
06-03-2011, 11:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2011 11:40 przez Olek89.)
(06-03-2011 11:35)Diana napisał(a):  @Olek89 uwierz mi, kobiety też potrafią rządzić żelazną ręką - a nawet czasami są bardziej bezwzględne niż faceci Smile to raczej nie jest sprawa płci a charakteru Smile
W swojej wypowiedzi nie kwestionowałem tego Smile Chodziło mi to, że powinien to być twardy menager/biznesmen/prawnik (bez względu na płeć), a nie koniecznie jakiś były mistrz F1, którego wszyscy lubią. Owszem są byli kierowcy F1, którzy z powodzeniem prowadzą obecnie jakieś swoje mniejsze lub większe interesy, ale jednak prowadzenie całego cyrku Formuły 1 to inna liga.
06-03-2011, 14:41
Moje kilkustronicowe zdanie znacie już z działu "Baba za kierownicą"...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości