Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Supremo w piękniejszej odsłonie
06-03-2011, 14:51
RE: Supremo w piękniejszej odsłonie
Rządzić F1 musi ktoś normalny, doświadczony, nie mający setki na karku.Najlepiej były kierowca albo ''pasjonat''; żeby F1 nie stała się ekologicznym, ustawionym show- wyścigi to wyścigi, tu nie ma co kombinować...
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2011, 15:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2011 15:03 przez Olek89.)
(06-03-2011 14:41)ForzaFerrari napisał(a):  Moje kilkustronicowe zdanie znacie już z działu "Baba za kierownicą"...
Czyli według Ciebie nie powinny jeździć, nie powinny rządzić. Czyli tylko w kuchni przy garach? Ewentualnie w łazience przy pralce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-03-2011, 15:04
(06-03-2011 15:02)Olek89 napisał(a):  Czyli według Ciebie nie powinny jeździć, nie powinny rządzić. Czyli tylko w kuchni przy garach? Ewentualnie w łazience przy pralce?

Olek, znasz moje zdanie. Ewentualnie przejrzyj sobie znów ten dział...
06-03-2011, 15:08
(06-03-2011 15:04)ForzaFerrari napisał(a):  Olek, znasz moje zdanie. Ewentualnie przejrzyj sobie znów ten dział...
Znam doskonale. Tylko myślałem, że Twoje tamto zdanie ogranicza się jedynie do kobiet-kierowców.
06-03-2011, 16:34
@ForzaFerrari ale tam była rozmowa o kobietach kierujących bolidem a tu o ewentualnej kobiecie która by miała być szefem formuły 1 - więc Twoje argumenty w tym kontekście trochę tracą na wartości ( choć do mnie nigdy nie trafiały) Wink Dalej ścigaliby się sami faceci więc f1 nie kojarzyła by się z czymś kobiecym, nawet ewentualny flirt by tu nic nie zamieszał i brak koncentracji za kierownicą by tu za wiele nie zmienił Big Grin
06-03-2011, 16:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2011 16:46 przez ForzaFerrari.)
Jeszcze raz: jeśli kobieta jest zdolna (do zarządzania) czemu nie? Tylko żeby nie wprowadzać ich masowo. Jeśli jedna się dostanie to inne też będą chciały, a wtedy miałbym wiele powodów do obaw, zresztą już je mam. F1 to sport który ma swoje granice, jeśli chce być porządny. Regulamin nie zakazuje mnóstwa rzeczy,a wprowadzając je ten sport traci na wartości. Przykładem jest zakaz tankowania, według mnie to absurd. Teraz jeszcze ta cała ekologiczna sprawa i większe widowisko ze strony Pirelli. Wyścig jest wyścigiem, więc kierowcy powinni zjeżdżać na 1 pit stopa, a nie 2 czy 3 tak jak chce Pirelli. Tak samo jest z kobietami. 1 czy 2 - ok. Ale już więcej pewnie źle by na to wpłynęło.
06-03-2011, 19:32
Man podobne zdanie jak ForzaFerrari-żadnych kobiet w F1-ani za kierownicą, ani w zarządzie...Wogóle powinni zlikwidować FOM i odsunąć FIA od F1.
06-03-2011, 20:53
Idąc waszym tokiem myślenia to w bolidzie powinien być silnik od malucha, stalowa rama i zero elektroniki - świat idzie do przodu (choć z tą "ekologią" w f1 to moim zdaniem lekkie przegięcie) i pewne rzeczy się zmieniają. Smile Normalnie szowinizmem mi tu pachnie Big Grin
06-03-2011, 21:45
Świat idzie do przodu i F1 też, ale formuła jest sportem gdzie pewne rzeczy muszą zostać. Zero kobiet w zarządzaniu i zero kobiet jako kierowcy - i tak według mnie powinno być. Już jedynkę zaczęli psuć, a jeśli chcecie żeby psuli to bardziej to namawiajcie dalej żeby kobiety miały jakieś stanowisko w F1.
06-03-2011, 21:55
(06-03-2011 20:53)Diana napisał(a):  Idąc waszym tokiem myślenia to w bolidzie powinien być silnik od malucha, stalowa rama i zero elektroniki - świat idzie do przodu (choć z tą "ekologią" w f1 to moim zdaniem lekkie przegięcie) i pewne rzeczy się zmieniają. Smile Normalnie szowinizmem mi tu pachnie Big Grin

Jaki silnik od Malucha...?!Bolid powinien mieć minimum V8 900KM a rozwój nie powinien być ograniczony; ekolodzy niech wracają na drzewa...Jeszcze brakuje żeby feministki się do F1 dobrały-to by była dopiero tragedia...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości