Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boullier o powrocie Kubicy
04-03-2011, 17:14
Boullier o powrocie Kubicy
Szef Lotus Renault powiedział [to samo co lekarze], że jest zbyt wcześnie, aby przewidywać kiedy i - przede wszystkim - CZY Robert Kubica będzie w stanie wrócić za kierownicę bolidu. Rozmawiając z BBC Radio francuz powiedział, że potrzeba killku tygodni zanim lekarze będą w stanie powiedzieć coś więcej.
Eric Boullier: "Wymieniłem z nim wczoraj kilka smsów i widziałem sie z nim w środę. Rzeczywiście robi bardzo duże postępy. Jest jednak nadal zbyt wcześniej, dopiero w tym tygodniu zaczął rehabilitację. Według mnie dłoń i łokieć doznały w wypadku najwiekszych obrażeń. Nadal musimy poczekać kilka tygodni aby mieć jasność jak i kiedy będzie dochodził do zdrowia. Rehabilitacja zaczeła się dopiero w tym tygodniu więc nie tak łatwo już teraz wszystko wiedzieć. Obecnie jego morale także nie jest najlepsze, wie jak wiele pracy musi włożyć aby wrócić."
Jednak ogólny humor Polaka Eric ocenia jako dobry "Zaskoczył wszystkich w szpitalu we Włoszech. Wszyscy lekarze przyszli do mnie kiedy byłem u niego ostatni raz i byli bardzo zaskoczeni jego silna psychiką i tym, że nawet sie uśmiechał. Był przykładem dla calego oddziału."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości