Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Baba za kierownicą" czyli damskie spojrzenie na F1 :-)
15-02-2011, 12:29
RE: "Baba za kierownicą" czyli damskie spojrzenie na F1 :-)
(15-02-2011 11:15)ForzaFerrari napisał(a):  
(14-02-2011 22:22)piotr19 napisał(a):  Kobiety w F1 tak na początekCool Co o nich powiedziecieIdea

Z pewnością przeważająca część mężczyzn jest lepszym kierowcą niż taka "baba za kierownicą". Mogłoby się zdarzyć kilka dobrych kierowców w roli kobiety ale nie chcemy żeby F1 była kojarzona z czymś babskim Tongue

co do umiejętności prowadzenia samochodu kobiet i mężczyzn to nie zgodzę się, że przeważająca część mężczyzn jest lepszymi kierowcami, teraz wszystko to jest wyrównane nie raz zdenerwowałam się na nie jednego chłopa że jeździ nie powiem jak co więcej myślą, że są królami dróg i wszystko im wolno a kobieta jak prowadzi to już pewnie jakaś głupiutka a jak blondynka to już w ogóle, ale nie powiem niektóre kobiety tez jeżdżą fatalnie, choć u nich wynika to chyba bardziej z ostrożności przesadnej a u mężczyzn z brawury... no ale nie o tym ja jako kobieta mówię kobietom w F1 NIE, to jest męski sport, tak samo jak piłka nożna po prostu nie widzę ich w tym, nawet damska siatkówka mi się nie podoba...

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 13:50
(15-02-2011 12:29)madziaw napisał(a):  ja jako kobieta mówię kobietom w F1 NIE, to jest męski sport, tak samo jak piłka nożna po prostu nie widzę ich w tym, nawet damska siatkówka mi się nie podoba...
Natalia Kowalska - polecam poczytać o tej dziewczynie, a szczególnie ten artykuł :

[/size]http://www.sport.pl/F1/1,96296,7749904,F2__Natalia_Kowalska__Moim_celem_jest_F1_.html

[size=large]
15-02-2011, 15:09
Kobiety niech zostaną przy staniu z numerkiem przy bolidzie na wyścigacj Wink PitBabes

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
15-02-2011, 18:08
(15-02-2011 13:50)acmey1 napisał(a):  
(15-02-2011 12:29)madziaw napisał(a):  ja jako kobieta mówię kobietom w F1 NIE, to jest męski sport, tak samo jak piłka nożna po prostu nie widzę ich w tym, nawet damska siatkówka mi się nie podoba...
Natalia Kowalska - polecam poczytać o tej dziewczynie, a szczególnie ten artykuł :

[/size]http://www.sport.pl/F1/1,96296,7749904,F2__Natalia_Kowalska__Moim_celem_jest_F1_.html

[size=large]

widziałam jej parę wyścigów i wiem że chce sie dostać do F1, z całym szacunkiem do jej talentu nie wyobrażam sobie jakoś kobiet w F1, wg mnie w związku z tym że jeżdżą kobiety z mężczyznami byłoby dużo zamieszania, nie wiem może kiedyś zmienię zdanie na ten temat Tongue

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
15-02-2011, 18:43
Ja też nie lubię damskiej siatkówki. A wracając do Jedynki. Gdyby do F1 trafiła kobieta, nie wiem czemu, ten sport straciłby u mnie w oczach. No bez przesady. Wierzę w umiejętności pań, ale takie duże mieszanie płci, jak to zauważyła osoba wyżej, nie jest ok dla tego sportu. Niech pozostanie wszystko w obecnym formacie.
15-02-2011, 18:48
Natali Kowalskiej życzę jak najlepiej, ale jakoś nie widzę kobiet w F1, może dlatego, że ten sport jest totalnie zdominowany, przez mężczyzn. Ale jakby mi dali pojeździć bolidem F1 to bym się nie obraziła :-)
15-02-2011, 20:43
ForzaFerrari kobiety F1 już byłyCool
15-02-2011, 21:46
Ja bym z checią zobaczył jakąś babkę za kierwnicą bolidu F1, ale chyba taka kobieta nie mogłaby liczyć na uprzejmości typu: "ja pani ustąpie proszę mnie wyprzedzać" Big Grin haha
A wyobrażacie sobie jakby to była żona któregoś z kierowców startowała z mężem w jednym teamie?

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 21:53
(15-02-2011 21:46)maatik5 napisał(a):  Ja bym z checią zobaczył jakąś babkę za kierwnicą bolidu F1, ale chyba taka kobieta nie mogłaby liczyć na uprzejmości typu: "ja pani ustąpie proszę mnie wyprzedzać" Big Grin haha
A wyobrażacie sobie jakby to była żona któregoś z kierowców startowała z mężem w jednym teamie?

No mogłoby się to skończyć jak w filmie Pan i Pani Smith Tongue hehe
16-02-2011, 21:39
A ja bardzo chętnie bym widziała jakąś kobietę w F1 i wydaje mi się, że jeżeli miała by talent to absolutnie nie miałąbym nic przeciwko. Bo mi osobiście to nie zależy czy to "pan" czy "pani" prowadzi bolid - ważne by dobrze jechał/ła i duz o frajdy widza sprawiał/ła. @madziaw a dlaczego "wg mnie w związku z tym że jeżdżą kobiety z mężczyznami byłoby dużo zamieszania"? ja sama pracuję z samymi facetami i powiem Ci, ze nie ma zamieszania a wręcz przeciwnie - im podnoszi się kultura a mi dowcip Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości