Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Baba za kierownicą" czyli damskie spojrzenie na F1 :-)
16-02-2011, 21:42
RE: "Baba za kierownicą" czyli damskie spojrzenie na F1 :-)
Ale F1 to naprawdę męski sport. Raczej nie chcemy tu bab które nagle zaczną być prawie jak znani dotąd kierowcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 21:47
(16-02-2011 21:42)ForzaFerrari napisał(a):  Ale F1 to naprawdę męski sport. Raczej nie chcemy tu bab które nagle zaczną być prawie jak znani dotąd kierowcy.
Czyli jeśli trafi się jakaś kobieta w niższych seriach wyścigowych z naprawde niebywałym talentem to nie powinna trafic do F1 tylko dlatego, że ma piersi i nie ma penisa?
16-02-2011, 21:51
Nie, wręcz przeciwnie. Tylko pomyślałeś co będzie za kilka lat jeśli dopuszczą kobiety do F1? Wyobraź sobie połowę stawki jako baby... Według mnie one popełniają zbyt dużo błędów. Ale nie o to chodzi. Formuła Jeden to najlepiej zaawansowany technologicznie sport na świecie i potrzebuje swoich kierowców, a jeśli będą to baby to dobrze. Ale raczej chodziło mi o to że ich chyba nie dopuszczą ...
16-02-2011, 21:54
a jak Pietrov popełnia błędy to jest oki? Big Grin no proszę, do F1 dostają sie "najlepsi" kierowcy i to raczej nie powinno miec znaczenia czy jest nim kobieta czy mężczyzna Smile
16-02-2011, 21:57
Skoro kiedyś kobiety próbowały sił w F1 to czemu miałoby się to nie powtórzyc kiedyś? Według mnie jeśli trafi się jakaś z talentem odpowiednim do F1 [czyli większym niż aspirujący do F1 męscy kandydaci] to nie widziałbym żadnych przeciwskazań
17-02-2011, 00:23
Witam wszystkich Smile

Obserwując to co się dzieje ostatnio z f1 to wydaje mi się, że jeśli znajdzie się jakaś kobieta z odpowiednim zapleczem finansowym to jej umiejętności mogą mieć drugorzędne znaczenie. Ale mogę się mylić. Obym się myliła Tongue
17-02-2011, 10:09
(16-02-2011 21:42)ForzaFerrari napisał(a):  Ale F1 to naprawdę męski sport. Raczej nie chcemy tu bab które nagle zaczną być prawie jak znani dotąd kierowcy.

A babski głos mistrza z 2010Smile

***FORZA AYRTON SENNA***
17-02-2011, 11:00
(17-02-2011 10:09)piotr19 napisał(a):  A babski głos mistrza z 2010Smile
Gdybyś zdobył to o czym marzyłeś od dziecka i ciężko na to pracowałeś, w dodatku jako najmłodsza osoba w historii to Twoja reakcja pewnie byłaby jeszcze bardziej skrajna... Więc nie wiem skąd Twoje uszczypliwości. Ale ok masz przecież prawo do swojego zdania.
17-02-2011, 13:46
Według mnie kobiety nie powinny i nie zostaną dopuszczone do wyścigów chociażby ze względu na wypadki. Wyobraźcie sobie jakąś kobietę której by miał się przytrafić wypadek pokroju Kubicy w Montrealu...
17-02-2011, 13:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2011 13:54 przez Olek89.)
(17-02-2011 13:46)Skun napisał(a):  Według mnie kobiety nie powinny i nie zostaną dopuszczone do wyścigów chociażby ze względu na wypadki.
Skoro jeżdżą w innych poważnych wyścigach i rajdach [Indy, DTM, Dakar] to czemu miałyby nie zostac dopuszczone do F1?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości