Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Baba za kierownicą" czyli damskie spojrzenie na F1 :-)
17-02-2011, 15:52
RE: "Baba za kierownicą" czyli damskie spojrzenie na F1 :-)
(17-02-2011 13:54)Olek89 napisał(a):  
(17-02-2011 13:46)Skun napisał(a):  Według mnie kobiety nie powinny i nie zostaną dopuszczone do wyścigów chociażby ze względu na wypadki.
Skoro jeżdżą w innych poważnych wyścigach i rajdach [Indy, DTM, Dakar] to czemu miałyby nie zostac dopuszczone do F1?

Po pierwsze nikt by się nie odważył podjąć takiej decyzji z obawy na swój stołek. Po drugie nawet jeżeli by ktoś wyskoczył z takim pomysłem to inni by go szybko uciszyli, dlaczego ? F1 ogląda miliony widzów na całym świecie i jak napisałem wcześniej w razie poważniejszego wypadku w udziale kobiety zrobiłby się mega szum w którym na krawędzi by stali Ci co odpowiadają za przepisy dotyczące bezpieczeństwa na torze. Tyle w kwestii formalnej natomiast ja osobiście jako wierny fan F1 z całym szacunkiem dla płci przeciwnej nie widzę pań w Formule bo ucierpiała by agresywność tego sportu i kompletnie uległ by zmianie klimat w światku Formuły. Już widzę te plotki w gazetach o romansach inżynierów z kierowcami przeciwnych teamów itd. itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2011, 16:49
(17-02-2011 15:52)Skun napisał(a):  Po pierwsze nikt by się nie odważył podjąć takiej decyzji z obawy na swój stołek. Po drugie nawet jeżeli by ktoś wyskoczył z takim pomysłem to inni by go szybko uciszyli, dlaczego ? F1 ogląda miliony widzów na całym świecie i jak napisałem wcześniej w razie poważniejszego wypadku w udziale kobiety zrobiłby się mega szum w którym na krawędzi by stali Ci co odpowiadają za przepisy dotyczące bezpieczeństwa na torze. Tyle w kwestii formalnej natomiast ja osobiście jako wierny fan F1 z całym szacunkiem dla płci przeciwnej nie widzę pań w Formule bo ucierpiała by agresywność tego sportu i kompletnie uległ by zmianie klimat w światku Formuły. Już widzę te plotki w gazetach o romansach inżynierów z kierowcami przeciwnych teamów itd. itp.

Zgodzę się z tobą. Zauważcie że świat sportowy jest podzielony na dwie części: tą męską i tą kobiecą. Naprawdę rzadko zdarza się aby facet i baba uczestniczyli w tym samym sporcie.
17-02-2011, 17:00
Skun cały czas nie moge załapac jednej rzeczy. Czemu gdyby kobieta uległa wypadkowi w F1 to byłby większy szum i miałyby poleciec stołki dla niektórych, niż gdyby wypadek miał jakiś facet?
17-02-2011, 18:20
(17-02-2011 17:00)Olek89 napisał(a):  Skun cały czas nie moge załapac jednej rzeczy. Czemu gdyby kobieta uległa wypadkowi w F1 to byłby większy szum i miałyby poleciec stołki dla niektórych, niż gdyby wypadek miał jakiś facet?

Wyobraź sobie że jakaś kobieta ginie bądź ulega poważnemu wypadkowi z utratą zdrowia, spoko zdarzają się wypadki... Co się dzieje dalej... Media robią mega aferę ( w końcu nie mogliby przepuścić takiej okazji ), rozpoczyna się doszukiwanie i wytykanie palcami tych co dopuścili kobiety do wyścigów mimo iż owy wypadek mógł by się zdarzyć każdemu niezależnie od płci. Po za tym tak jak napisałem wyżej nie potrzebne są sex afery w formule 1 albo sytuacje typu spekulacji czy przez Kowalskiego team stracił punkty bo nie chciał wyprzedzić Helenki. Idea ogólnie jest jak najbardziej pozytywna ale są pewne granice a Formuła 1 to sport agresywny nie dla kobiet.
17-02-2011, 18:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2011 18:32 przez Olek89.)
Dzięki Skun za wyjaśnienie i nawet po części mógłbym się zgodzic ze zdaniem "rozpoczyna się doszukiwanie i wytykanie palcami tych co dopuścili kobiety do wyścigów" bo napewno kilka brukowców podłapałoby ten wątek. Ale ogólnie cały czas twierdze, że jeśli znalazłaby się kobieta z odpowiednim talentem to według mnie nie powinno jej się zabraniac startu w F1 tylko dlatego ze jest kobietą. Kto wie może pokazałaby że ma większe jaja niż jej męscy rywale...
17-02-2011, 18:38
(17-02-2011 18:32)Olek89 napisał(a):  Dzięki Skun za wyjaśnienie i nawet po części mógłbym się zgodzic ze zdaniem "rozpoczyna się doszukiwanie i wytykanie palcami tych co dopuścili kobiety do wyścigów" bo napewno kilka brukowców podłapałoby ten wątek. Ale ogólnie cały czas twierdze, że jeśli znalazłaby się kobieta z odpowiednim talentem to według mnie nie powinno jej się zabraniac startu w F1 tylko dlatego ze jest kobietą. Kto wie może pokazałaby że ma większe jaja niż jej męscy rywale...

Np. Vettel który jak baba mówił.

***FORZA AYRTON SENNA***
17-02-2011, 18:47
(17-02-2011 18:32)Olek89 napisał(a):  Ale ogólnie cały czas twierdze, że jeśli znalazłaby się kobieta z odpowiednim talentem to według mnie nie powinno jej się zabraniac startu w F1 tylko dlatego ze jest kobietą. Kto wie może pokazałaby że ma większe jaja niż jej męscy rywale...

Oczywiście się z Tobą zgodzę, najgorsze są niewykorzystane talenty. Jednak kobiety mają swoje serie wyścigowe w których mogą się wykazać, tak jest i myślę że już tak powinno pozostać.
17-02-2011, 18:48
(17-02-2011 18:38)piotr19 napisał(a):  Np. Vettel który jak baba mówił.
Już Ci na poprzedniej stronie na ten temat napisałem
17-02-2011, 19:29
No chłopaki nie chcielibyście chyba żeby taki piekny sport jak F1 wyginął...;] Badania donoszą że podobno was mężczyzn jest coraz mniej oraz robicie się zniewieściali -macie coraz mniej testosteronu ;]] ;]] hehe Proroctwo Seksmisjii!!
Ktoś przecież musi jeżdzić.Najwyższy czas aby dano kobietom się wykazać, z pewnością są kobiety którzy mają niezwykły talent do motoryzacji i napewno zawstydziłyby nie jednego kiierowcę Wink)) Wink))

^^ Powyższy komentarz proszę traktować z przymrużeniem oka !!!! Wink))) ;]]] hehe
17-02-2011, 19:32
Dobre :-)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości