Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP Australii
22-03-2011, 10:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2011 12:38 przez Olek89.)
GP Australii
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przed każdym weekendem Grand Prix będziemy otwierali nowy wątek aby tutaj dyskutować o wszystkim co jest związane z danym wyścigiem: przewidywaniach co do układu stawki, wasze zdanie o torze, kraju itp itd.
Do zgaszenia czerwonych świateł w niedziele zostało już tylko 5 dni, a więc czas zacząć rozmowy o inaguracyjnej rywalizacji w Melbourne Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2011, 11:15
RE: GP Australii
Jak wiadomo z 26 na 27 marca jest zmiana czasu.Więc dla pewności zapytam czy wyścig będzie o 8.00 czy o 9.00?
22-03-2011, 14:00
Wyścig jest o ósmej, tylko pamiętaj aby w sobotę wieczorem zmienić zegarek na godzinę do przodu. Wink

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2011, 14:56
no właśnie, zawsze zmieniam wieczorem i jak narazie nie zaspałem, teraz mam nadzieje że też dam rade wstać ;p, a co do wyścigu to ogl nie mogę się już doczekać

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
22-03-2011, 16:15
Mała sugestia:
Proponuję dodać ankietę z głosowaniem na zwycięzcę.

Ogólnie ciężko wskazać szczęśliwca, który jako pierwszy przetnie linię mety pierwszego wyścigu w sezonie. Jednak "SYNDROM ZWYCIĘZCY PIERWSZEGO WYŚCIGU" nakazuje sądzić, że będzie to mocny faworyt w walce o mistrzostwo. W ostatnich 10 latach chyba tylko 3 razy mistrz nie wygrał inauguracji.

Osobiście stawiam na Webbera. Jest u siebie, ramię zdrowe, zespół bez stresu. Wiele za nim przemawia.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
22-03-2011, 19:27
No to trzeba będzie rano wstawać Big Grin
22-03-2011, 20:42
no i dobrze, to ranne wstawanie nadaje temu weekendowi specjalnego charakteru, tyle czekania na ten wyścig i jeszcze trzeb wstać rano, pamiętam w 2009 roku nie mogłem spać bo cały czas myślałem o tym GP i to w piątek juz nie mogłem spać, żeby tylko Roberta zobaczyć na torze ;p. co prawda teraz nie bd możliwości zobaczenia Roberta, ale jednka sezon się zapowiada spoko więc też się nie moge doczekać już

22-03-2011, 21:37
O tak, ja też już nie mogę się doczekać pierwszego wyścigu - kurcze tyle nowinek jest w tym roku i przede wszystkim nowe opony, że naprawdę może być bardzo ciekawy ten sezon Smile A co do porannego wstawania to, u mnie moja córcia nie wie co to weekend, wiec teraz wstaje o 6 rano Smile także po przestawieniu zegarków akurat wstanę o 7 - śniadanko i wyścig Smile Och jeszcze tylko/aż 5 dni Smile
22-03-2011, 22:07
dzięki F1 przynajmniej odłączam się na chwile od otaczającego mnie świata hehe, żyje od wyścigu do wyścigu, a tak wracając do tematu, to jak myślicie jaka bd pogoda, mogłoby nie padać tylko taki prawdziwy suchy wyścig jak to w Australii bywało często

23-03-2011, 07:31
A ja wam powiem, że najbardziej lubię kiedy wścigi są od rana. Nikt mi wtedy nie przeszkadza w spokojnym ich oglądaniu :-) Mnie by pasowało, żeby cały sezon tak było!! I już siedzę jak na szpilkach!! Tak jak Diana napisała : tyle nowinek !

Kciuki trzymam za Webera (tak jak w zeszłym roku), mam nadzieję, że mu się tym razem uda!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości