Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napis na fladze
29-04-2011, 15:23
Wink Napis na fladze
W tym roku jadę na Gp Włoch we wrześniu. Zamierzam wywiesić na torze polską flagę (3m/1,5m). Chcę również napisać coś na niej. Mam już kilka pomysłów, (których na razie nie wyjawię, bo jeżeli nie podsuniecie mi nic lepszego to zaprezentuje go dopiero gdy flaga będzie gotowa), ale chcę również zobaczyć co wymyślą inni fani. Nie można wykluczyć że na tym GP Robert się pojawi, więc najlepsze będą teksty które będą dobre kiedy Roberta nie ma i kiedy Robert będzie już śmigał.

Wiem że do września jeszcze sporo czasu, ale już tak bardzo nie mogę się doczekać że zaczynam już opracowywać plan co tam będę robić i co ze sobą wezmę. Pomysły możecie wysyłać do powiedzmy kilku tygodni przed GP.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2011, 15:32
RE: Napis na fladze
Hmm, fajny pomysł. No nie wiem jaki to mógłby być napis. Wydaje mi się, że coś w stylu "Zawsze będziemy z Tobą" czy coś podobnego to trochę już się przejadło. Trzeba by wymyślić coś oryginalniejszego... Jakiś wierszyk?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-04-2011, 15:41
Witamy ponownie :]
29-04-2011, 18:27
"Kubica is the best"? Smile
30-04-2011, 19:38
Mam dwa pomysły których nie zabardzo jestem pewien...

1.Taki napis:
2003-Crash
2003-Win
2007-Crash
2008-Win
2011-Crash
2012-World Champion

2.Jedno z tych zdjęć Big Grin...nie patrzcie na wykonanie i wybrane zdjęcie Roberta bo robione na szybko. Jeżeli decydował bym się na coś takiego, to na pewno zostanie poprawione. Pytanie tylko czy to nie jest trochę przesada Tongue

[Obrazek: godlo1.jpg]
[Obrazek: godlon.jpg]
30-04-2011, 20:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2011 20:21 przez kacperlis.)
Połącz 1 z 2 a będziesz mistrzem wszechświata.
30-04-2011, 20:20
Myślę, że umieszczanie wizerunku Roberta lub jego kasku na Godle RP podpada pod zniewagę symboli narodowych.Z całym szacunkiem ale to może być trochę nie na miejscu.
30-04-2011, 20:22
W sumie tak. Może głowa RK w tle polskiej flagi?
30-04-2011, 20:25
Jakby się czepiać szczegółów to umieszczanie czegokolwiek na symbolach narodowych może być niewłaściwe, ale RK na fladze to już lepszy pomysł niż na Godle.
30-04-2011, 22:33
(30-04-2011 20:20)Kamil-F1 napisał(a):  Myślę, że umieszczanie wizerunku Roberta lub jego kasku na Godle RP podpada pod zniewagę symboli narodowych.Z całym szacunkiem ale to może być trochę nie na miejscu.

Szczerze mówiąc to jak to dodałem to właśnie o tym pomyślałem, ale czekałem na to co wy powiecie. A co myślicie o pierwszym punkcie?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości