Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ani jednego zdjęcia?
13-06-2011, 10:54
RE: Ani jednego zdjęcia?
(13-06-2011 10:12)LRGPfan napisał(a):  to są zdjęcia sprzed miesiąca co najmniej Smile
po czym poznajesz, że są stare?
Musieli czekać na pozwolenie od Kubicy (lub Morelliego)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2011, 11:04
Nie wiem czy pamiętacie, ale na początku tego miesiąca, świat obiegła wiadomość, jakoby Robert poruszał się już o własnych siłach, bez pomocy kul. Całkiem niedawno była także mowa, iż podczas rozmowy na Skype bawił się piórem uszkodzoną ręką. Te dwie wiadomości jakoś nie pasują mi do zdjęć z Faktu, co upewnia mnie w przekonaniu, że zrobili te zdjęcia miesiąc lub nawet dalej temu, a teraz je opublikowali, aby zyskać czytelników, wywołać kolejną sensację Smile
13-06-2011, 11:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 11:14 przez k@sia.)
Poza tym przy okazji GP Monako Daniel mówił, że w ciągu kilku tygodni Robert będzie mógł poprowadzić samochód Smile ja myślę, że może to byc nawet jeszcze w czerwcu, a na pewno w lipcu. A jak widać na zdjęciach, kilka tygodni to chyba byłoby mało, żeby już mówić kiedy Robert poprowadzi samochód Smile

Jak dla mnie, ręka wygląda bardzo dobrze. Oczywiście biorąc pod uwagę to, jakie były jej obrażenia. Jest cała, wygląda normalnie i jakby ktoś nie wiedział, że ona była prawie odcięta, zmiażdżona, to raczej by się tego z tych zdjęć nie domyślił. Blizny są normalne, a tak naprawdę zobaczymy je dopiero jak Robert wróci do wyścigów. Bądź co bądź, to one oddają powagę sytuacji (czuję, że bez tych ochraniaczy, musi to wyglądać paskudnie, ale to jest nieważne, nie ma znaczenia, ważne, żeby ręka była sprawna Smile)
13-06-2011, 11:17
Na ręce po prostu brakuje mięśni, a raczej skurczyły się one przez te operacje i długotrwałe leżenie. Jestem niemal w 100% pewien, że zdjęcia, które mieliśmy okazję zobaczyć mają około miesiąca Smile
13-06-2011, 11:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 11:21 przez k@sia.)
wszystko na to wskazuje Smile a to oznacza, że skoro kiedyś było tak, to teraz jest już na pewno dużo lepiej Smile

tak czy siak - Robert uśmiechnięty to widok, o którym marzyłam od dnia wypadku Big Grin a skoro wtedy był w takim dobrym humorze, to teraz pewnie jest jeszcze lepiej
13-06-2011, 11:38
fakt, logicznie mówisz fanie, jakoś z tych emocji miałem blokadę pamięci z poprzednich komunkatówBlush
Wniosek?
Jeżeli te zdjęcia zrobili "papcie" z Faktu, dali je dopiero teraz, to czy może to świadczyć o jakiejś współpracy z Kubicą odnosnie informowania o jego życiu?
Bo sensacji osobiście nie widzę.
Raczej szczerą pracę z ukazaniem "starych" detali, jeżeli tak można nazwać blizny i całą resztę...
13-06-2011, 19:18
Ale miałem zonk, jak zobaczyłem tę fotkę na przystanku przed wyjazdem do szkoły...
Zmartwiłem się trochę tą ręką i miałem wrażenie, że jest strasznie gruba (napuchnięta?), a zwłaszcza palce.
Teraz jednak myślę, że będzie OK, bo to zapewne nie jest najświeższe zdjęcie.
Widzimy się na Spa, Robert.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
13-06-2011, 19:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 20:00 przez MarcinZ.)
Jeśli to co widzimy na zdjęciach , to aktualny stan Roberta , to myślę, że powinniśmy być dobrych myśli. Skoro tak jest po 4 miesiącach od tak ciężkiego wypadku , to co będzie za kolejne 4 miesiące!!!
Na zdjęciach widać opatrunek na łokciu, nie pamiętam kiedy Robert miał zabieg na łokciu , ale to było chyba jakiś miesiąc temu , a chyba opatrunku nie nosił by tak długo. Więc myślę, że zdjęcia nie są najnowsze!.
13-06-2011, 20:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 20:38 przez Luby.)
Oglądając te zdjęcia jedna niepocieszająca rzecz przyszła mi do głowy. Jeśli pani Edyta będzie cały czas tak się dobrze opiekowała kontuzjowanym Robertem (jak widać na tych fotografiach), to obawiam się, że nie będzie on chciał tak szybko wyzdrowieć. Smile
A tak na poważnie, ręka jak na moje oko wygląda dobrze (blizny to mały pikuś), a najważniejsze, że Kubica jest uśmiechnięty i w dobrym nastroju. A oprócz tego widać, że ma świetną opiekę. Smile BĘDZIE DOBRZE.

P.S. Co do czasu zrobienia zdjęć, to nie znając się zupełnie na tabloidach, tak na swojski rozum, myślę sobie, że chyba brukowce nie czekałyby z wydrukiem, bojąc się, że ktoś ich wyprzedzi, a w tym biznesie szybkość chyba jest najważniejsza. Dlatego myślę, że mogą być one "świeże".
13-06-2011, 21:18
(13-06-2011 20:28)Luby napisał(a):  Co do czasu zrobienia zdjęć, to nie znając się zupełnie na tabloidach, tak na swojski rozum, myślę sobie, że chyba brukowce nie czekałyby z wydrukiem, bojąc się, że ktoś ich wyprzedzi, a w tym biznesie szybkość chyba jest najważniejsza. Dlatego myślę, że mogą być one "świeże".

I to mnie właśnie martwi!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości