Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ani jednego zdjęcia?
13-06-2011, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 21:51 przez lukaszsss.)
RE: Ani jednego zdjęcia?
Ale to ze akurat jutro Robert pierwszy raz pokaze sie publicznie a akurat dzisiaj wyplynela pierwsza fotka to moze nie jest przypadek. Mozliwe ze ci paparazzi ustalili z Kubica ze te zdjecia beda mogly byc ukazane dopiero dzisiaj, bo jak na zdjeciach widac, Robert wiedzial ze zostal "cykniety"

[Obrazek: kubi-o.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2011, 22:02
tak na doranoc mam propozycję:

odnośnie opatrunku na łokciu - trzeba sprawdzić w starych newsach informację na ten temat... tylko nie zwracać uwagi na ostatnie doniesienia o operacji w lipcu... to ma dopiero nastąpićHeart

propomuję Kasię na sprawdzenie tych wiadomosci. Jest solidną dziewczynąBig Grin.
Nie gniewaj się, tak jakos pomyslałeo o TobieBlush
Pozdeawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2011, 22:29
(13-06-2011 21:50)lukaszsss napisał(a):  Ale to ze akurat jutro Robert pierwszy raz pokaze sie publicznie

gdzie?! Blush
13-06-2011, 22:33
No bedzie promowac akcje krwiodawstwa w Savonie...

[Obrazek: kubi-o.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2011, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 22:54 przez k@sia.)
@grzeczny - a za co ja się mam gniewać Smile heh, widzę, że nie tylko "mozaikowcy" spod artykułu o akcji wiedzą, że ja sobie różne informacje i daty notuję Tongue miło Smile

więc zgodnie z Twoją prośbą, sprawdziłam informacje o łokciu Roberta i tak:
11.03. - pojawiła się informacja, że Robert może zginać rękę w łokciu w dość dużym zakresie, jak na rozmiary obrażeń
12.03. - trzygodzinna operacja udoskonalająca jego funkcjonalność
19.03. - informacja od Mikołaja Sokoła, że na łokciu musi być założony opatrunek usztywniający przez 30-40 dni od zabiegu, i że lekarze, w tym Luigi Celli, lekarz, który operował ten łokieć, twierdzą, że po tych 30-40 dniach, łokieć może być nawet w 100% sprawny (to też informacje od Mikołaja)
11.04. - minęło 30 dni od operacji, ale żadnych informacji na temat łokcia i tego usztywniajacego opatrunku
15.04. - informacja od Marcina Czachorskiego, który stwierdził, że według ich informacji, stan łokcia jest bardzo dobry, a Celli, który niedawno sprawdzał łokieć stwierdził, że jest więcej niż zadowolony z efektów operacji
21.04. - minęło 40 dni od operacji, ale również żadnych informacji o łokciu
10.05. - informacja z oficjalnej strony Lotus Renault, że zaplanowane są dwa zabiegi usuwające zrosty w stawie łokciowym, a pierwszy wykonano właśnie tego dnia (włoski portal stwierdził, że był to zabieg na nadgarstku), o drugim nic nie wiadomo
09.06. - informacja o zabiegu usunięcia zwapnień w lipcu i słowa Ceccarelliego, który mówił, że pracują nad odzyskiwaniem sprawności i wzmacnieniem mięśni łokcia

i to jest wszystko na ten temat Smile
13-06-2011, 23:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2011 23:45 przez Hariet.)
a ja uważam że jakby to były świeże zdjęcia pomijając fakty powyższe które zaprzeczają temu, to Fakt zatytułowałby artykuł inaczej a nie "Pierwsze zdjęcia po wypadku" - i to już dowód kolejny
ps. aktualne niekatulane, prawdziwe czy pozowane - jakby nie patrzeć najbardziej upragnione przez stęsknionych kibiców Big Grin
14-06-2011, 07:35
Fakt umieścił też filmik chodzącego Roberta (według mnie bardzo sprawnie i szybko daje radę Smile)
14-06-2011, 08:22
Dla mnie to już przekroczyło ludzkie pojęcia, jak można ze zdjęć wywnioskować że człowiek który ciężko pracuje nad tym żeby wrócić do F1 nie ma szans na jazdę w tym sezonie.

http://www.fakt.pl/Kubica-predko-nie-poj...294,1.html
14-06-2011, 08:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 08:38 przez k@sia.)
Adriano - nie przejmuj się Tongue u nas w Polsce jest wielu ekspertów, którzy twierdzili różne rzeczy: że rehabilitacja potrwa co najmniej 2 lata, że ręka nigdy nie będzie sprawna, że nerwy nigdy się nie zregenerują, że nigdy nie wróci do sportu, itp., itd.

Mnie najbardziej rozwaliło: "Paznokieć na kciuku jest dłuższy, czyli ukrwienie tej ręki było upośledzone." hehe, nie no genialne, on powinien do kabaretu iść Big Grin (a co do ukrwienia, no to Amerykę odkrył, nie ma co Tongue)

Mnie tylko zastanawia jedno: manager i lekarz Roberta mówią, że nie ma obaw, że Robert nie wróci do F1 (nawet być może w tym sezonie), to i tak nasi będą zadawać jakże ważne pytanie "czy w ogóle", "czy kiedykolwiek". Żałosne - Robert będzie stał na podium, a oni dalej będą pisać, że nie wiadomo czy w ogóle wróci Tongue

Ja słowa Daniela rozumiem jednoznacznie i nie wiem dlaczego inni nie. W słowach: "Nie ma obaw, że jego powrót do zdrowia nie będzie pełny, a przynajmniej na tyle dobry, aby mógł powrócić do bolidu F1." ja widzę jedną informację: Robert do F1 wróci na pewno - kwestią otwartą pozostaje kiedy.
14-06-2011, 08:40
Możecie dać link do filmiku? - jakoś nie mogę znaleść
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości