Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ani jednego zdjęcia?
14-06-2011, 09:07
RE: Ani jednego zdjęcia?
http://www.fakt.pl/Mamy-film-z-idacym-Ku...276,1.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2011, 09:59
Shocked RE: Ani jednego zdjęcia?
No i jeszcze kluczową kwestią zostaje pytanie kiedy te zdjęcia zostały zrobione.

Dzisiaj Robert ma być na imprezie w Savonie i pewnie wpłynie kilka fotek do internetu i wtedy się okaże jaki jest jego aktualny stan ręki.

W co osobiście wierzę, że Robert wróci w tym sezonie Shy

Pozdrawiam
14-06-2011, 10:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 11:02 przez k@sia.)
właśnie Smile przecież po GP Monako było mówione, że Robert odrzucił kule i porusza się o własnych siłach Tongue mówił to Daniel, a Czachorski potwierdził mówiąc: "te informacje są prawdziwe" Smile

ciekawe czy będą te zdjęcia z dzisiaj....

co do powrotu - nie Ty jeden Big Grin
http://www.autosport.com/news/report.php/id/92342

możliwa Brazylia Smile jedynie co mnie niepokoi, to słowa Erica - może Robert w Brazylii będzie już w czerwonym kombinezonie Tongue
14-06-2011, 11:04
To co robi teraz Fakt jest więcej niż żałosne. Powoływanie się na słowa nieznanego "profesora", którego istnienie można kwestionować, tylko wskazuje poziom jaki ta gazeta reprezentuje.
14-06-2011, 11:17
a jeszcze nie zrobili fotek (albo filmiku) z Savony? Tongue dziwne Tongue
14-06-2011, 11:53
(14-06-2011 11:17)k@sia napisał(a):  a jeszcze nie zrobili fotek (albo filmiku) z Savony? Tongue dziwne Tongue

Ta Savona to pewna jest? Bo ja znalazłem info tylko na WP. A konkurencja pisze:
"Gazzetto dello Sport podała także, że Polak dzisiaj w mieście Genoa przejdzie ostatnią operację ramienia i spędzi trzy dni rehabilitacji pod nadzorem dr Igora Rossello. "

Klik
14-06-2011, 11:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 12:17 przez k@sia.)
(14-06-2011 11:53)all999 napisał(a):  
(14-06-2011 11:17)k@sia napisał(a):  a jeszcze nie zrobili fotek (albo filmiku) z Savony? Tongue dziwne Tongue

Ta Savona to pewna jest? Bo ja znalazłem info tylko na WP. A konkurencja pisze:
"Gazzetto dello Sport podała także, że Polak dzisiaj w mieście Genoa przejdzie ostatnią operację ramienia i spędzi trzy dni rehabilitacji pod nadzorem dr Igora Rossello. "
chodziło mi o imprezę z okazji Dnia Krwiodawstwa, a nie o operację Smile a z tymi trzema dniami, to chyba chodzi o to, że Robert 3 dni w tygodniu tam jest, a nie, że je spędzi Smile a zresztą co za różnica Tongue to i tak nie ma znaczenia Tongue
http://www.sports.pl/Formula-1/Kubica-za...1,474.html
14-06-2011, 13:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 13:16 przez ma_rysia.)
znalazlam coś takiego Smile donazione di sangue to dawanie krwi Smile

http://www.ivg.it/2011/06/giornata-del-d...formativa/
14-06-2011, 13:15
Właściwie z żadnego tekstu dotyczącego tej akcji w Savonie jasno nie wynika, że Robert tam się rzeczywiście pojawi/ł. Są tylko informacje na temat jego, że jest jej ambasadorem i że "zostanie przedstawione jego świadectwo" związane z tym, jak ważna jest krew. Może więc powiedzieć je sam, ale równie dobrze może to być nagranie bądź przygotowany wcześniej tekst, który odczyta ktoś inny. Niemniej jednak super, że się w to zaangażował.
14-06-2011, 13:22
Ja nie wiem, czy to czasem nie za wcześnie dla RK na oddawanie krwi.Jest przecież w czasie rekonwalescencji po ciężkich operacjach, czekają Go jeszcze kolejne zabiegi. Jest osłabiony i wymęczony. Myślę, że żaden rozsądny lekarz nie wyrazi na to zgody.
Robert, wykuruj się najpierw sam. Na pomoc innym przyjdzie czas.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości