Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ani jednego zdjęcia?
14-06-2011, 13:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 14:01 przez Sylwia87.)
RE: Ani jednego zdjęcia?
nie chodzi o oddawanie krwi, tylko o użyczenie swojej twarzy do promocji tej akcji i krwiodawstwa w ogóle

Edit: tak jak przypuszczałam- Robert użyczył swojego wizerunku i napisał kilka słów: http://www.ivg.it/2011/06/giornata-del-d...stra-vita/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2011, 14:03
pięknie to ujął
14-06-2011, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 14:56 przez grzeczny.)
(14-06-2011 09:07)k@sia napisał(a):  http://www.fakt.pl/Mamy-film-z-idacym-Ku...276,1.html
Witaj KasiuSmile
dziękuję za "sprawozdanie" ...
Tak sobie obejrzałem ten filmik i zauważyłem, że jak Robert jest jeszcze na podeście zerka w swoja prawą stronę (lewa kadru) i kogoś pozdrawia lub odpowiada na słowa podobne do krótkiego >witaj< lub >cześć<.

Pomyślałem sobie, że wcale się nie ukrywa - jest rozpoznawany i pozdrawiany. Czyli prowadzi normalne życie. Zapewne są to osoby zaprzyjaźnione, bo w innym wypadku miałby setki fleszy przed domem lub miejscem prowadzenia rechabilitacji.

Nie bedę się zakładał, ale wedle mojego rozumu (jakiś tam mamBig Grin) ten film powstał za pomocą kamery ustawionej z parametrem na długi czas filmowania oraz z dużym zoomem. Te drgania mogą wynikać nie z drżenia dłoni kamerzysty lecz z ruchów statywu lub mocowania od ruchu pojazdów - podmuch wiatru i.t.p. - przy dużych zbliżeniach nawet niewielki ruch powoduje spore zakłócenia.

Jak dla mnie - było to świadome ustawienie kamery z zamysłem "upolowania" RobertaAngry
Pozdrawiam.
14-06-2011, 15:54
ten filmik i zdjecia pojawily sie na FB polecane przez Lotus Renault Smile
14-06-2011, 18:54
TVN24 twierdzi że film nagrany został 9-go czerwca.

http://www.tvn24.pl/0,1706871,0,1,kubica...omosc.html
14-06-2011, 19:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2011 19:33 przez k@sia.)
eh, w takim razie tu też wkleję swoje przemyślenia (mam nadzieję, Olek, że się nie wściekasz na mnie za to Tongue nie robię tego złośliwie Smile)

a poniżej tego artykułu tvn24 informacja, że Robert wychodzi ze swojego domu Tongue a podobno miała być to klinika Ceccarelliego Tongue

a zauważcie dwie sprzeczne informacje w tym artykule:
1. filmik pokazuje Roberta poruszającego się (dosyć sprawnie) o kuli, lekko utykającego
2. Morelli stwierdził dziś w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport", że rehabilitacja Polaka przebiega bardzo dobrze i Kubica nie ma już problemów z nogą. - Prawa noga ma się bardzo dobrze i tym się już nie martwimy. Gdyby tylko ona była problemem, to Robert byłby już praktycznie gotowy do powrotu - powiedział Włoch.

i co? Tongue to na pewno nie jest sprzed 5 dni Tongue bo patrząc na tą nogę, nie widać, żeby był już gotowy usiąść za kółkiem Tongue i tym bardziej byc gotowym do powrotu do F1 Big Grin
21-06-2011, 19:53
Zobaczyłem dziś na stronie z tymi fotkami jeden sensowny komentarz.
Koleś zakwestionował godzinę ich zrobienia.
Sprawdził, że tamtego dnia w tej miejscowości słońce zaszło o 20:09.
Godzina wykonania zdjęć to według Faktu 20:00.
Sprawdziłem, przemyślałem i...
Gościu ma rację. To wszystko to wielki fake z ODROBINĄ prawdy.
Zdjęcia i cel są prawdziwe, a resztę (datę?) dośpiewali sobie w redakcji.
Szkoda nerwów. Od początku mi to śmierdziało, a teraz znalazłem "gwóźdź do trumny" tej sprawy.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
22-06-2011, 13:28
Fakt to gazeta, która potrzebuje "sensacji" zwykły brukowiec, a tak poza tym przecież wiemy, że z Robertem jest OK, gdyby tak nie było to by powiedzieli. Gdy istniało jakieś ryzyko to lekarze mówili, żeby się na nic nie nastawiać, że się zobaczy i niektórzy tak strasznie lamentowali, że nie ma pozytywnych wieści, że coś jest nie tak. A, gdy wszystko rozkręca się w pozytywnym kierunku, to wtrącił się Fakt i zasiał zamęt, bo pewnie głównie o to chodziło Smile Słuchajmy managera Roberta i lekarzy, którzy się nim zajmują, a nie dziennikarzy, którzy szukają sensacji Wink
28-06-2011, 11:41
Najlepiej jakby ten film był z maja albo jeszcze wcześniej, to była by optymistyczna wersja Smile że Robert na tą chwilę porusza się bez problemu, ale pewnie tak jest

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
29-06-2011, 21:32
ostatnio Fakt nie forsuje swoich "świeżynek" odnośnie kondycji Roberta. Wygląda mi to na pogodzenie się z opiniami fanów. Opinie są znane - nie widzę powodu przypominania brzmienia tych opiniiBig Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości