Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
02-06-2011, 10:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2011 11:03 przez Dj_Spajs.)
Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
Po dziwnej wypowiedzi Gerarda Lopeza, w której powiedział, że Robert nie weźmie udziału w żadnym wyścigu w tym sezonie, pan Morelli bardzo go skrytykował. No ale to już wiemy.
To że Robertem interesuje się Ferrari też już wiemy.

Ale...

Gdzieś zasłyszałem albo wyczytałem (sam już nie wiem hehe), że Robertem interesuje się także Red Bull. Tam miałby zastąpić Marka Webbera.
Co o tym sądzicie? Wolicie, żeby Kubica jeździł z Vettelem czy Alonso.

Moim zdaniem, jeżeli Ferrari nadal chciałoby Kubicę w teamie, wolałbym aby poszedł jednak do nich. Dobrze wiemy, że Fernando i Robert to przyjaciele, więc czułby się dobrze we włoskiej stajni. No i oczywiście ten prestiż! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2011, 12:14
RE: Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
Wolałałabym wszystko, tylko nie RBR. Tam Vettel jest pupilkiem i nie ważne, kto będzie drugim kierowcą, zawsze będzie tym gorszym. To jest tylko mój punkt widzenia, po tym co się działo w zeszłym roku i co dzieje się w tym. Może przesadzam, ale tak to widzę.

Ferrari - oj tak Smile jak najbardziej, razem z Fernando to byłby dream team nie do pokonania Tongue a przynajmniej mam taką nadzieję. Razem na pewno stworzyliby taki bolid, że Mistrzostwo Konstruktorów byłoby przesądzone, a kwestią otwartą byłoby jedynie Mistrzostwo Kierowców Smile

No ale zobaczymy, ciekawie jest, a jeśli wierzyć słowom Domenicalego (jeśli rzeczywiście tak powiedział), to Robert ma duże szanse na Ferrari. Podobno negocjacje były, tylko wypadek Roberta je zablokował (o ile to nie były tylko plotki, ale słowa Domenicalego zdają się potwierdzać, że nie):

"Jeśli Kubica wróci do ścigania jeszcze w tym sezonie i będzie osiągał dobre wyniki, to drzwi do Ferrari są przed nim otwarte." - co Wy na to? To jest wypowiedź z początku kwietnia! Więc coś na pewno jest na rzeczy... oj, jakbym chciała zobaczyć Roberta w czerwonym kombinezonie..... Smile
02-06-2011, 13:23
Wolałbym już RBR niż Renault-od jakiegoś czasu nie lubię już tego zespołu z pewnych względów...
Mimo wszystko również uważam, że Red Bull to nie najlepszy pomysł.
Odpowiednim teamem dla Roberta byłby McLaren- z polskim sponsorem lub Ferrari choć też nie przepadam za tym zespołem a poza tym jeździ tam Alonso, który jest gorszym pupilem od Vettela a ponadto kombinuje na prawo i lewo...
02-06-2011, 13:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2011 13:58 przez Dj_Spajs.)
Hmmm... no właśnie. Vettel jest pupilkiem i myślę, że na dodatek po tym wypadku z Kubicą w Australii (pamiętacie?), Robert nie przepada za Sebastianem. W końcu to była wina Niemca. A druga rzecz jest taka, iż najmłodszy mistrz świata F1 dostał się do tych wyścigów dzięki naszemu Robertowi, gdy ten miał wypadek w Kanadzie a teraz gdy leżał w szpitalu to ani do niego kartki nie wysłał.

A co do Ferrari to Alonso może i jest pupilkiem ale z Robertem byli przyjaciółmi jeszcze dawno zanim zaczęli jeździć w F1. Na torze nie ma miejsca na przyjaźń, fakt, jednak według mnie Fernando nie pozwoli w garażu traktować Roberta byle jak. A druga rzecz jest taka, że ogólnie Polacy lubią się z Hiszpanami (%) Tongue
Wiem to z pierwszej ręki.... Smile
02-06-2011, 14:20
Alonso jest tak samolubny jeśli chodzi o miejsce w zespole,że nawet przyjaźń z Robertem nic by nie pomogła.Wiadomo co się działo w McLarenie w 2007 roku...
02-06-2011, 16:13
A ja mysle ze nawet gdyby trafil do RBR to vetel nagle by zmalal do wielkosci okrucha ale i tal wole ferrari
02-06-2011, 20:02
(02-06-2011 13:57)Dj_Spajs napisał(a):  teraz gdy leżał w szpitalu to ani do niego kartki nie wysłał.
Czyżbyś odbierał pocztę Roberta?
02-06-2011, 20:06
Wielu zawodników mogło choćby wysłać smsy do Roberta, nie chwaląc się tym. Także ja bym nie osądzała pod tym względem. Na filmiku, który przygotowali kierowcy dla Roberta w Barcelonie na testach wypowiadał się w dośc miły sposób. Nie było tam z kolei Schumachera czy Massy, ale to nie oznacza, że oni Roberta "olali". Być może kontaktowali się z nim osobiście, albo z jego managerem, a być może nie. Tego nie sprawdzimy.

Vettela nie lubię, więc go nie bronię, ale nie każdy musi się chwalić, że wysłał coś do Roberta. Nie znaczy to, że Ci, którzy mówią o tym otwarcie, są źli, ale może niektórzy wolą jednak bez rozgłosu. Tego się nigdy nie dowiemy.
03-06-2011, 10:39
(02-06-2011 20:02)Olek89 napisał(a):  Czyżbyś odbierał pocztę Roberta?
No nie odbierałem (hehe...) ale gdy kaczyński czy heidFLET do niego coś tam napisali to cała telewizja huczała.

A co do trafienia Kubicy do Red Bulla to Vettel może by nie stał się okruchem ale raczej byliby równi. Smile
03-06-2011, 11:17
Dj_Spajs - mam nadzieję, że Cię nie urażę, ale mógłbyś przestać przekręcać słowa. To po prostu jest dziecinne i w ogóle bez sensu. Aż czytać się nie chce.

Niestety wiele osób lubi tak pisać czego osobiście nie cierpię, bo dla mnie to jest po prostu zaniżanie poziomu rozmowy i chęć zwrócenia na siebie uwagi, że tego czy tamtego się nie lubi (inaczej by się jego nazwiska nie przekręcało). Ja nie wiem w ogóle skąd ludzie takie pomysły biorą, zamiast normalnie pisać o co im chodzi, to muszą dołożyć swoje 3 litery :/ Dla mnie jest to żenujące, bo świadczy o dziecinnym podejściu do tematu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości