Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
03-06-2011, 12:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2011 12:03 przez Dj_Spajs.)
RE: Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
To nie jest zaniżanie poziomu rozmowy. Jeśli Ci chodzi o Heidfelda, to po prostu go nie lubię. Nie chce mi się w każdym wątku pisać, że go nie cierpię, więc tak go nazywam, żeby było wiadomo. Kierowcą najgorszym nie jest ale jako człowiek to jedno wielkie ZERO.
Więc jeśli Cię denerwowało, że pisałem "heidflet", przepraszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2011, 12:24
Ja też go nie lubię, ale nie muszę się tym chwalić. I też nie lubię go jako człowieka, nie jako kierowcę.

A kto Ci każe pisać w każdym wątku, że go nie cierpisz Tongue Poza tym nie muszą o tym wszyscy wiedzieć, a domyślam się, że wielu też nie bardzo to interesuje. Jak rozmawiam z kimś o danej osobie, to wtedy jej mówię czy ją lubię czy nie i dlaczego, ale bez powodu, w zupełnie innym temacie, nie widzę sensu.

W porządku, przepraszać nie musisz. Jeśli Ci się podoba takie pisanie, to ja i tak na to nic nie poradzę, bo masz do tego pełne prawo.
03-06-2011, 17:32
Zacznę tak:
Mark Webber to świetny kierowca a Vettel to pubil facetów wysoko postawionych w zespole.
Sezon 2010 prawie skończył się sukcesem Marka, więc teraz nie chcą tam dopuścić do powtórki. Flav w Monaco "dziwił się", dlaczego psuje się tylko bolid z numerem 2.
Coś w tym jest.
UWAŻAM, że RBR faworyzuje Vettela i nie chowam się z tą opinią. Rok temu Mark pokazał, że potrafi wygrywać startując z P2 czy bez nowego skrzydła. Teraz "podcinają" go jeszcze perfidniej i nie pozwalają zbliżyć na torze do Vettela (patrz strategie albo zjazd w Monaco zaraz za Sebem).
A więc, skoro nie szkoda im Webbera, czy będzie im szkoda Kubicy?
Myślę, że nie i równie pewnie z tej dwójki postawiliby na Vettela.
Robert, szkoda nerwów.
Poza tym RedBull to nie jest coś, co potrwa i będzie wygrywać jeszcze wiele lat.
A Ferrari...
Wręcz odwrotnie. Nawet jeśli są w kryzysie, mamy pewność, że z niego wyjdą i zdobędą kolejne mistrzostwa.
W Ferrari nie ma faworyzowania z góry. W trakcie sezonu wychodzi, kto jest lepszy i ten ktoś dostaje wsparcie w decydującej fazie sezonu (Massa pomagał Kimiemu w '07, a w '08 było odwrornie, Schuey przez lata korzystał z pomocy Rubensa, ale w '99 pomagał Eddiemu).
Logiczne i zespołowe postępowanie.
Jazda w Ferrari to prestiż, nawet w kiepskich czasach możesz zostać bohaterem (Jean Aleisi).
A i Robertowi bliżej do Włochóq niż do Austriaków...
To jest miejsce dla niego.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
03-06-2011, 19:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2011 19:41 przez Dj_Spajs.)
Dla mnie Mark Webber także jest bardzo dobrym kierowcą. A co do RBR to według mnie będzie triumfowało tak długo, jak długo będzie pracował w nim Adrian Newey. Tak samo było z Williamsem w latach 90tych. No ale nigdy nie wiadomo. To, że Ferrari jest w F1 najdłużej wcale nie wyklucza, że Red Bull nie będzie przez kolejnych 50 lat. Jeśli RBR będzie zatrudniał dobrych kierowców i konstruktorów gdy odejdzie Newey to nigdy nie wiadomo.

A co do Roberta to on mógłby pójść do Red Bulla tylko wtedy, gdy nie będzie w nim Vettela. A to, że w Ferrari można zostać kimś nawet gdy ten team jest w kryzysie to oczywiście, że tak. Jednak Robert chce wygrywać. Jemu raczej nie zależy na byciu kimś. On kocha się ścigać i po prostu WYGRYWAĆ Smile
04-06-2011, 07:54
(02-06-2011 20:06)k@sia napisał(a):  Na filmiku, który przygotowali kierowcy dla Roberta w Barcelonie na testach wypowiadał się w dośc miły sposób. Nie było tam z kolei Schumachera czy Massy, ale to nie oznacza, że oni Roberta "olali".
Co do Massy to nie mam pewności, ale dam sobie ręke uciąć (a może nawet coś cenniejszego niż rękę Tongue), że Schumacher był.
04-06-2011, 08:13
(04-06-2011 07:54)Olek89 napisał(a):  
(02-06-2011 20:06)k@sia napisał(a):  Na filmiku, który przygotowali kierowcy dla Roberta w Barcelonie na testach wypowiadał się w dośc miły sposób. Nie było tam z kolei Schumachera czy Massy, ale to nie oznacza, że oni Roberta "olali".
Co do Massy to nie mam pewności, ale dam sobie ręke uciąć (a może nawet coś cenniejszego niż rękę Tongue), że Schumacher był.
no to chyba zostałbyś bez ręki Tongue albo czegoś cenniejszego Tongue chociaż nie wiem, nie pamiętam Schumachera.... no nieważne Tongue to i tak nic nie zmini (chyba jedynie to, że ciągle będziesz miał rękę albo... no Tongue)
04-06-2011, 08:30
wg.mnie jednym z tych zespołów pytających o RK jest Ferrari a drugim moze RBR czy Wiliams bo McL ma skald pewny na 2012 a Merc tez juz prawie.
04-06-2011, 08:37
Właśnie obejrzałem ten filmik z życzeniami i na szczęście Olek89 będzie miał rękę i coś cenniejszego, bo Schumacher jednak jest na filmiku Smile
04-06-2011, 09:12
no proszę, upiekło Ci się, Olek Big Grin jakoś nie pamiętałam jego słów, i pewnie dlatego myślałam, że go tam nie było Smile

a możesz podać link? szukałam go, ale znaleźć nie potrafię Tongue a chętnie jeszcze raz bym go obejrzała Big Grin
04-06-2011, 10:08
http://www.youtube.com/watch?v=EEOYoIfda80
Schumacher wypowiada się około czwartej minuty Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości