Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
04-06-2011, 10:13
RE: Robert w Red Bull`u lub w Ferrari
dzięki bardzo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2011, 11:25
Poco Kubicy FERRARI czy RBR w tych zespolach bylby postawiony w roli drugiego kierowcy w tym i w nastepnym sezonie Kierowcy ktorzy tam lideruja to Alonso ktory ma poterznych sponsorow ,a Vettel jak sami piszecie to pupil szfostwa...?Wiec najlepszym rozwiazaniem bylo by gdyby Roberto wrocil do LRGP bo zna bolid jak wlasna kieszen.
04-06-2011, 11:57
W RBR pewnie tak ale w Ferrari niekoniecznie.

LRGP jest dobrym zespołem ale ten Lopez Undecided Ten zarozumialec wkurzył mnie tą swoją wypowiedzią. I Roberta ponoć też.
04-06-2011, 12:00
(04-06-2011 11:25)lukaa napisał(a):  Poco Kubicy FERRARI czy RBR w tych zespolach bylby postawiony w roli drugiego kierowcy w tym i w nastepnym sezonie Kierowcy ktorzy tam lideruja to Alonso ktory ma poterznych sponsorow ,a Vettel jak sami piszecie to pupil szfostwa...?Wiec najlepszym rozwiazaniem bylo by gdyby Roberto wrocil do LRGP bo zna bolid jak wlasna kieszen.

Właśnie, najlepszym rozwiązaniem byłby powrót do LR ale tylko do końca sezonu.Potem i tak lepiej byłoby zobaczyć Roberta w Ferrari czy RBR i nie sądzę aby świadomie pełnił tam funkcję kierowcy nr2- Robert nie jest tego typu człowiekiem by się na to zgodzić, a siła by nie zatzrymali jego bolidu podczas wyprzedzania Alonso czy Vettela ;P
04-06-2011, 12:25
Ale nie rozumiem. Wy chcecie żeby Robert wygrywał czy też nie? Jak pokazało LRGP ich bolid nie jest w najlepszej formie, a w F1 przecież nie chodzi o to żeby być 1 kierowcą tylko wygrywać.
04-06-2011, 12:30
Pewnie, dlatego jestem za Ferrari..

Idąc dalej, uważam, że jeśli Robert faktycznie nie wróci do LRGP, to ten team będzie się staczał aż do upadku.
Przecież to on postawił team na nogi po fatalnym 2009.
Fajnie będzie zobaczyć, jak Heidfeld psuje kolejny dobry team swoim "liderowaniem" (po m.in. Jordanie, Williamsie i BMW).
Jeśli LRGP faktycznie pozbędzie się Roberta, nie będzie mi ich szkoda.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
04-06-2011, 13:10
Moim zdaniem Lotus Renault GP nie istnieje bez Roberta. Brak kierowcy ze światowej czołówki, bardzo mocno odbija się na wynikach zespołu, zarówno w kwestii rywalizacji na torze, jak i pozyskiwaniu sponsorów. Myślę, że wszyscy pamiętają jak wyglądał bolid Renault na początku sezonu 2010. Był cały żółty, w czarne paski, brak było na nim loga poważnego sponsora. Już po kilku genialnych występach Roberta bolid zaczynał nabierać barw, aby pod koniec roku być bardziej czarny niż żółty. I choć nie znalazł się sponsor kalibru banku Santander, to jednak zespołowi ze świadomością, iż posiada jednego z najlepszych kierowców w całej stawce, jeśli nie najlepszego oraz że ma poważne wsparcie finansowe było łatwiej się rozwijać. Teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej. Zespół ma dwóch kierowców z średniej jeżeli nie jeszcze niższej półki w F1, którzy nie potrafią wykorzystać możliwości bolidu na torze, a tylko potrafią zachwalać jego potencjał. Na początku sezonu gdy obaj zdobyli miejsca na podium, pomyślałem sobie, że Robert jednak będzie miał do czego wracać. Patrząc z perspektywy czasu, wiem że takie nadzieje, marzenia były wręcz głupie. Bolid nie rozwija się w takim tempie jak pozostałe z dzisiejszej stawki, co rzutuje na wyniki. Od dawna nie przeczytałem, że Lotus Renault GP pozyskał nowego sponsora. Podsumowując myślę, że z moim zdaniem zgodzi się nawet najbardziej sceptycznie nastawiona osoba co do Roberta Kubicy. Myślę, że albo Robert wróci w tym sezonie ( co jest wydaje mi się formalnością) i uratuje zespół przed upadkiem na same dno, albo też wróci od początku sezonu, a wtedy będzie trzeba zacząć wszystko od początku. Jest jeszcze jedna możliwość - Robert wraca do F1 w tym sezonie, jednak dostaje bolid lepszy niż ten Lotusa Renault GP Smile
04-06-2011, 14:33
(04-06-2011 12:30)Giermol napisał(a):  Pewnie, dlatego jestem za Ferrari..

Idąc dalej, uważam, że jeśli Robert faktycznie nie wróci do LRGP, to ten team będzie się staczał aż do upadku.
Przecież to on postawił team na nogi po fatalnym 2009.
Fajnie będzie zobaczyć, jak Heidfeld psuje kolejny dobry team swoim "liderowaniem" (po m.in. Jordanie, Williamsie i BMW).
Jeśli LRGP faktycznie pozbędzie się Roberta, nie będzie mi ich szkoda.

Jakto Heidfeld psuje team...?!
O ile mi wiadomo Jordan miał kłopoty finansowe, Williams fatalną konstrukcję a BMW zachciało się bycia ''zielonym''.
Najłatwiej wszystko zwalić na kierowcę...
Niewiem skąd się biorą te rasistowskie poglądy na temat Heidfelda, ale takie gadanie świadczy o braku jakiejkolwiek godności i argumentów...
Co do Renault, to ten team jak dla mnie upadł i mam nadzieję że Robert wróci do innego lepszego zespołu.
04-06-2011, 16:42
Jakie rasistowskie poglądy?!
Ani razu nie obrażał go ani nie krytykowałem narodowości!
Brak argumentów?
Jak dla mnie jest ich prawie 200.
Tyle wyścigów i żadnego zwycięstwa, często będąc numerem jeden w zespole.
Koleś się nie sprawdził, ani razu nawet nie był blisko zwycięstwa (tak, wiem, Kanada 08 czy Monaco '05).
Nie mówię już o tym, jak dwukrotnie dostawał pracę na chwilę przed sezonem.
Uważam, że Pizzonia byłby lepszy w 2005, podobnie myśli Patrick Head.
A jak Nick rozwija bolid możesz zobaczyć choćby w tym roku.
To nie zależy od kierowców?
Nic bardziej mylnego.
Spójrz na Williamsa, który zawsze zaczynał z mocnym bolidem, ale Rosberg nie rozwijał samochodu.
Teraz jest Rubens i postęp widzimy wszyscy, zarówno w 2010 jak i teraz.
Nie ukrywam, że ta narodowość mi nie pasuje, ale pragnę Ci powiedzieć że nigdy wcześniej o tym nie wspominałem.
Pochodzenie to nie wszystko, cenię sobie wysoko Michaela o Adriana, a oni też są Niemcami.
Ocena jest obiektywna i wsparta mocnymi dowodami, nie wiem skąd u Ciebie wątpliwości i oskarżenia pod moim adresem.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
05-06-2011, 08:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2011 08:49 przez Olek89.)
Giermol i Kamil-F1, wątek brzmi "Robert w Red Bull`u lub w Ferrari" więc nie zaczynajcie tutaj kolejnej dyskusji o Heidfeldzie. Na forum są o nim chyba 2-3 tematy i w nich wymieniajcie o nim swoje poglądy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości