Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót Kubicy? =tak ale kiedy?
17-06-2011, 16:41
RE: Powrót Kubicy? =tak ale kiedy?
@Kasia chyba 22 mają zakończenie, ale wiesz taki wiek to hormony szaleją Tongue jak to się mówi wchodzi w faze "najgłupszego wieku" Tongue

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2011, 18:01
(17-06-2011 16:41)madziaw napisał(a):  @Kasia chyba 22 mają zakończenie, ale wiesz taki wiek to hormony szaleją Tongue jak to się mówi wchodzi w faze "najgłupszego wieku" Tongue

Nie trzeba być niepełnoletnim żeby pisać głupoty z ''faktu''; często dorośli też mają niewiele wspólnego z inteligencją...
Nawet tutaj widziałem kilka młodych osób piszących do rzeczy.
17-06-2011, 18:09
osobiście pokierowałam się nickiem, ale oczywiście mogę się mylić Smile i jeśli tak jest, to przepraszam, ale post był na tym poziomie Tongue
18-06-2011, 10:11
@Kamil-F1 mnie również 13 w nicku skojarzyła się z wiekiem, jesli nawet Piotrek13 jest dorosłym człowiekiem to te posty sa na poziomie 13latka

18-06-2011, 12:37
(18-06-2011 10:11)madziaw napisał(a):  @Kamil-F1 mnie również 13 w nicku skojarzyła się z wiekiem, jesli nawet Piotrek13 jest dorosłym człowiekiem to te posty sa na poziomie 13latka

Czy na poziomie 13sto latka- niewiem; jak powiedziałem można mieć 13 lat i pisać mądrze, wiek odgrywa mniejszą rolę, liczy się inteligencja Tongue
I chyba każdy wie, że w to co pisze ''fakt'' nie należy wierzyć...
18-06-2011, 13:23
Kasia chyba utwierdziła wszystkich niedowiarków wrzucając demoty z Faktem, nie wiem czy ten też był gdzieś był tutaj http://demotywatory.pl/3173082/Fakt ale mówi wszystko o tej gazecie, a kto w to wierzy to już jego sprawa Wink

18-06-2011, 14:43
Bug RE: Powrót Kubicy? =tak ale kiedy?
Oczywiście Wy popisujecie się wybitną inteligencją:i.Wierząc tylko i wyłącznie to co powie Daniele Morelli , który za to bierze dużą kasę.Zresztą kłamał zdjęcia Kubicy okazały się aktualne z 9 czerwca.Inne argumenty, takie jak : opinia chirurga-ortopedy,brak jakoś sponsorów kiedy na prawdę można by wynegocjować dzisiaj z Kubicą korzystne kontrakty do Was nie docierają.No cóż czas pokaże kto miał racje.Mimo wszystko pozdrawiam.

Małointeligientny
18-06-2011, 15:29
Aktualne z 9 czerwca? Ku*wa. Będę postulował o krótsze wakacje, co byś piotrku mógł dłużej do szkoły chodzić.
18-06-2011, 15:34
Nie ma co unosić się ambicją, należy uszanować zdanie każdego człowieka. Uszanować, nie znaczy zgodzić się z nim. Ja na co dzień, spotykam się z wypowiedziami na temat powrotu Kubicy, których autorami są ludzie, którzy nie znają się nic a nic na tym sporcie, a rozmawiają o tym tylko dlatego, ponieważ temat jest jak najbardziej aktualny. Tak na prawdę, nie wiadomo jaki jest dokładny stan Roberta, myślę jednak, że Daniele czuł by się niezręcznie, okłamując wielu fanów na całym świecie. Jeżeli nawet okaże się, że zdjęcia, które mieliśmy okazję ujrzeć są bardziej aktualnie, niż sądzą niektórzy, to nie ma co dramatyzować. Robert prawie stracił życie, więc taki obrót sprawy jest jak najbardziej zadowalający. Osobiście czekam dzisiaj na wywiad z Daniele, na stronie SokolimOkiem, być może dowiemy się czegoś nowego o stanie zdrowia, przebiegu rehabilitacji, planach Roberta.
18-06-2011, 15:35
(18-06-2011 14:43)piotrek13 napisał(a):  Oczywiście Wy popisujecie się wybitną inteligencją:i.Wierząc tylko i wyłącznie to co powie Daniele Morelli , który za to bierze dużą kasę.Zresztą kłamał zdjęcia Kubicy okazały się aktualne z 9 czerwca.Inne argumenty, takie jak : opinia chirurga-ortopedy,brak jakoś sponsorów kiedy na prawdę można by wynegocjować dzisiaj z Kubicą korzystne kontrakty do Was nie docierają.No cóż czas pokaże kto miał racje.Mimo wszystko pozdrawiam.

Małointeligientny

O zdjęciach z 9 czerwca mówił chyba TVN zanim jeszcze Morelli przybył do Polski a on i Kubica chyba wiedzą kiedy wykonano te fotografie...
Chirurg wydający opinię po obejrzeniu kilku pseudoaktualnych zdjęć jest tak samo wiarygodny jak ''fakt''.
Niedawno bodajże Lotto zostało głównym sponsorem RK...
A więc Twoje informacje są niezbyt aktualne.
Nikt nie mówi też że jesteś nieinteligentny, a skoro nie wierzysz w powrót Kubicy to Twoja sprawa ale nie radzę opierać się na doniesieniach tabloidów...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości