Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymarzona F1 - Według Kibiców
28-06-2011, 11:12
Wymarzona F1 - Według Kibiców
Witam.
W tym temacie chciałbym poruszyć kwestie tego, co wedeług was powinno być w F1, co jest zbędne itp. Na jakich torach powinny być rozgrywane GP, których torów wgl nie powinno być w F1 itp

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2011, 11:40
RE: Wymarzona F1 - Według Kibiców
Przedewszystkim silniki V12 3.0L, dowolność w konstruowaniu podwozia i zarządzanie przez FOTA zamiast FIA.
Należałoby wywalić KERS i ewentualnie DRS, znieść zakaz tankowania i wprowadzić więcej producentów opon.
Wyścigi powinny odbywać się przedewszystkim w Europie, na historycznych torach lub nowo wybudowanych- z wąskimi poboczami, długimi prostymi i z szybkimi zakrętami; bez robienia show jak w Abu Dhabi. Najchętniej wyrzuciłbym z kalendarza tory w Azji i Arabii oraz Walencję, natomiast dodałbym Nordschleife...
28-06-2011, 16:23
Taka jak w 2009

Robert Kubica Mistrz Świata Formuły 1 2012
04-07-2011, 16:57
Tak jak 10 lat temu. Może nie tak zaawansowana, ale z pewnością o wiele bardziej emocjonująca Smile
24-03-2012, 11:04
Co tam DRS. Powinny być karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet samonaprowadzających ziemia-ziemia, ewentualnie jeszcze ICBM. Zapomniałem o miotaczu ognia jeszcze. Smile

[Obrazek: 27375.png]

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2012, 15:02
napoczątek powinny startować również dziewczyny i powinny mieć takie same szanse jak faceci ja np chciałabym jeżdzić w f1 kocham ten sport , szybkie samochody i szybkość w przyszłości będę jeżdzić w f1 nawet gdyby regulamin niepozwalał ale mam tylko13 lat i jestem dziewczyną więc do końca jeszcze nie wiem kim zostanę ale bardzo bardzo chcę zostać kierowcą wyścigowym , kierowcą f1
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości