Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gokert własnej konstrukcji
14-02-2011, 21:55
Tongue Gokert własnej konstrukcji
Juz od jakichś 4 lat prubuję zrobić własnego gokarta...ale jakoś nie wychodzi...Sad
Ma ktoś może ''podpowiedź'' jak to zrobić żeby w miarę jeździło?Dodgy
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 09:31
RE: Gokert własnej konstrukcji
Najlepiej to kup NOWY Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 09:38
(15-02-2011 09:31)SCHUMI napisał(a):  Najlepiej to kup NOWY Smile

A co to za przyjemność "kupić" w porównaniu do radości poprowadzenia własnego cudeńka - z doklejonym radio i "Born to be wiiiiiild!"
15-02-2011, 11:28
(15-02-2011 09:38)Federacja napisał(a):  A co to za przyjemność "kupić" w porównaniu do radości poprowadzenia własnego cudeńka - z doklejonym radio i "Born to be wiiiiiild!"

Radość jak radość i przyjemnie jest zrobić swój gokart, ale też nie jest to najłatwiejsze, niestety :/
15-02-2011, 11:48
Największy problem ze zdobyciem silnika...
15-02-2011, 17:58
kosztowna zabawa, ale jak ktoś wiąże z tym przyszłosć, jak Robert Big Grin gdy jego ojciec musiał wziąść kredyt Smile Za pieniądze wydane na gokarta można już super auto kupić Smile jakieś piekne Audi ;p

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
15-02-2011, 18:05
(15-02-2011 17:58)Sibul napisał(a):  kosztowna zabawa, ale jak ktoś wiąże z tym przyszłosć, jak Robert Big Grin gdy jego ojciec musiał wziąść kredyt Smile Za pieniądze wydane na gokarta można już super auto kupić Smile jakieś piekne Audi ;p

Ja nie chcę kupować bolidu za 100 tys. tylko zrobić własną ''wyścigówkę'' z dostępnych materiałów...Smile
15-02-2011, 18:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2011 18:09 przez Sibul.)
Wiem o co chodzi, kombinuj kombinuj, jakiś silnik od Mz albo nie wiem ;D Rame można pospawać samemu, Tak do jazdy po polach czy bocznych drogach, bo gdyby policja zgarnęła to nie za wesoło

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
15-02-2011, 18:20
Do jazdy na swoim terenie-GP podwórka WinkWink
15-02-2011, 18:41
Spróbuj odkupić z szrota albo skombinuj taki rower/gokart 4 kołowy tylko taki większy . Potem kup koła, silnik stary z koń s skombinuj, wymontuj pedała. Musiał byś trochę go wydłużyć miedzy kierownicą a siedzeniem jak i z tyłu żeby silnik wszedł, zrobić pedała (hamulce możesz pominąć bo po co) . Ogólnie to musisz być trochę techniczny i umieć spawać mieć jakiś garaż z narzędziami, nie robić tego czasem pod blokiem Wink Miałem kiedyś taki rower ale go rodzice sprzedali. Też kiedyś się napaliłem na gokarta ale jak to u mnie jest że zaczynam ale już nie kończę ;D

[Obrazek: 27375.png]

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości