Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Front Exiting Exhaust
19-02-2011, 21:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2011 21:43 przez cwany_lisek.)
RE: Front Exiting Exhaust
oby tylko nie było przepychanek w alejach serwisowych, jak w ostatnim sezonie, bo zamiast poprawić bezpieczeństwo to je pogorszą!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2011, 21:34
Moim zdaniem raczej mogą podgrzewać opony, ale przecież taka konstrukcja doprowadzałaby bez ustanku do przegrzewania opon. Nie ma w tym za grosz logiki, ale właśnie o to chodzi w F1. Nie wiem, już na pewno oni coś wymyślili i gumy się przegrzewać nie będą Wink A ten wydech to na moje będzie odkrycie sezonu, tylko patrzeć jak wszyscy zaczną kopiować

Szybkiego powrotu do zdrowia, Robert!
21-02-2011, 21:44
gazy w FEE mają za zadanie zasilenie dyfuzora w większą ilość powietrza i zarazem zwiększenie docisku,dzięki owiewkom tłoczone jest ono wprost do zwężki.Ta symulacja CFD faktycznie może sprawiać wrażenie że celem jest podgrzanie opon ale tak nie jest
02-03-2011, 19:26
koledzy odbiegając od tematu Renault, chciałbym sie was spytać czy ma ktoś jakieś dokładne fotki i info na temat tej podłogi STR, bo podbno mają jaką podwójną podłoge, a na żadnym mi znanym zdjęciu jeszcze nie zauważyłem tam żadnej innowacji. nie bd zakładał nowego tematu bo się nie opłaca dlatego pytam tutaj ;p
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości