Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Vettel zasłużył na mistrzostwo w sezonie 2011?
19-10-2011, 13:43
RE: Czy Vettel zasłużył na mistrzostwo w sezonie 2011?
Bez przesady, po prostu awarie się zdarzają, a nie ma co od razu jakiś teorii spiskowych tworzych, jak to mówią szczęście sprzyja lepszym hehe

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2011, 18:02
Wg mnie gdyby samochód Red Bulla nie był taki dobry to by go nawet w pierwszej 3 nie było. Robert jakoś umiał wygrać wyścig i nie potrzebował do tego najlepszego samochodu
19-10-2011, 18:17
zdaje się, żeby wygrać Vettel nie potrzebował bolidu RedBulla... ale moge się mylić! poza tym ma porządny samochód i jest równym zawodnikiem, nie popełnia dużo blędów i podziwiam go też za fakt że nie ulega presji. To nie przypadek że jest MISTRZEM
19-10-2011, 19:09
(19-10-2011 18:02)klaudia95 napisał(a):  Wg mnie gdyby samochód Red Bulla nie był taki dobry to by go nawet w pierwszej 3 nie było. Robert jakoś umiał wygrać wyścig i nie potrzebował do tego najlepszego samochodu

Koleżanko przy tym porównaniu przypomnij sobie w jakim bolidzie Vettel odniósł swoje pierwsze zwycięstwo i w którym roku to nastąpiło no i kiedy wygrał Kubica. Dodatkowo porównaj sobie te 2 bolidy w skali całego sezonu. Chyba widać kto miał lepszy zespół i bolid od samego początku sezonu nieprawdaż Wink

19-10-2011, 19:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2011 19:54 przez ForzaFerrari.)
Cytat:Zaraz, zaraz! Ale żeby wygrywać najlepszym bolidem trzeba być też najlepszym kierowcą. Słaby kierowca (np. Karthikeyan) nie opanowałby takiego bolidu jaki ma Vettel.
@Dj_Spajs, Twoja wypowiedź utraciła sens. "Żeby wygrywać najlepszym bolidem trzeba być też najlepszym kierowcą", oczywiście jeśli to mieszanka tych dwóch rzeczy w takim razie dany zawodnik staje się nie do pokonania, ale właśnie na tym polega różnica pomiędzy najlepszym bolidem, że nie musi w nim startować najlepszy zawodnik. Już nie mówię o kimś kalibru Karthikeyana, ale Rosberg, Alguersuari czy kilku innych wygrywałoby...
19-10-2011, 19:54
Zaraz, zaraz! Ale żeby wygrywać najlepszym bolidem trzeba być też najlepszym kierowcą. Słaby kierowca (np. Karthikeyan) nie opanowałby takiego bolidu jaki ma Vettel.

A co do tej wypowiedzi:
(19-10-2011 18:02)klaudia95 napisał(a):  Robert jakoś umiał wygrać wyścig i nie potrzebował do tego najlepszego samochodu
Hmmm.... trochę racji masz. Ale Vettel też wygrał GP Włoch słabym bolidem Toro Rosso bodajże. Wink
19-10-2011, 20:49
@Dj_Spajs
tak na marginesie, od kiedy interesujesz się Formułą 1? i w jakim stopniu?

20-10-2011, 05:11
Gdy przyszedł Kubica to nałogowo. Przed nim też oglądałem ale rzadziej. Jak większość Polaków Tongue hehe
20-10-2011, 16:37
I nie jesteś pewien jakim bolidem i podczas którego Grand Prix po raz pierwszy zwyciężył Vettel? To widze że słaby ten nałóg u ciebie, ale nic no, wróćmy do tematu tego czy zasłużył czy nie bo troche odbieglismy od tego tematu, a moje pytanie było tylko na marginesie.

20-10-2011, 19:36
odp. na temat: proste że nie Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości