Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy młodych kierowców
15-11-2011, 10:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2011 17:23 przez Olek89.)
Testy młodych kierowców
Dzisiaj rozpoczęły się testy młodych na torze Yas Marina. Oto lista kierowców, którzy wezmą w nich udział oraz ich dotychczasowe dokonania. Komu wróżycie wielką karierę w Formule 1, a dla kogo według Was będzie to ostatni kontakt z naszybszymi bolidami świata?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2011, 19:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2011 19:59 przez ForzaFerrari.)
RE: Testy młodych kierowców
Oj, całkiem blado wypadł Bianchi. Mam nadzieję, że lepiej mu pójdzie.
18-11-2011, 09:14
Ja bym wolała aby to Robert a nie Bianchi trafił do Ferrari
18-11-2011, 21:17
(15-11-2011 19:56)ForzaFerrari napisał(a):  Oj, całkiem blado wypadł Bianchi. Mam nadzieję, że lepiej mu pójdzie.

Bainchi chyba zupełnie się skupił na testowaniu Ferrari, a nie osiąganiu super extra czasów, zresztą Vergne przez 2 pierwsze dni też coś testował, a na ostatni dzień pokazał się z dobrym czase, aczkolwiek Ricciardo w zeszłym roku bardziej zabłysnął testując również mistrzowski bolid. Jednak nawet Vettel sie wypowiadał, że tegoroczny bolid RBR jest słabszy od zeszłorocznego, więc Francuz ma tak jakby usprawiedliwienie, ale żeby nie było nie mówie że osiągnął słaby czas czy cos w tym stylu, mówie tylko że po prostu Australijczyk w zeszłym roku poprawił czas PP, żeby mnie ktokolwiek źle nie zrozumiał hehe

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
21-11-2011, 20:51
Red bull wygrał w testach młodych kierowców i tu też widać że Vetell wygrał tak naprawdę dzięki bolidowi.
Ja tak uważam nie wiem co wy o tym myślicie
23-11-2011, 11:43
W 100% zgadzam się z powyższą wypowiedzią
23-11-2011, 14:11
(21-11-2011 20:51)Maciek24 napisał(a):  Red bull wygrał w testach młodych kierowców i tu też widać że Vetell wygrał tak naprawdę dzięki bolidowi.
A pokaż mi w ostatnich latach kierowcę, który wygrał mistrzostwo dysponując samochodem ze środka stawki. Jeśli komuś przeszkadza, że wygrywa kierowca, który ma najszybszy bolid, to chyba powinien przestać oglądać F1.
05-02-2015, 10:38
no właśnie racja!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-03-2015, 14:30
Dokładnie! TO bolid, a nie kierowca się liczy!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości