Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP Belgii
16-08-2012, 10:00
GP Belgii
Jesteśmy już w połowie oczekiwania na GP Belgii. Miesiąc bez Formuły 1 to chyba nie jest najlepszy pomysł, ale w tej kwestii niestety musimy się dostosować, ponieważ członkowie zespołów powinni spędzić część wakacji w domu, z rodziną.

Przed nami niecałe dwa tygodnie bez F1 i w tym czasie porozmawiajmy może o tym torze. Nawet zaczynam rymować Smile a tak na serio to może ktoś z w Was był na Spa i chciałby podzielić się z nami opinią na temat tego wyjazdu?
[Obrazek: belgian-grand-prix-20101.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2012, 10:55
RE: GP Belgii
przeszukaj watki o wyjazdach tam troche jest....o Spa nie da sie powiedziec nic innego jak tylko: zajebisty tor - legenda i niepowtarzalny klimat.

Bylem tam na 2 GP i jest to moj ulubiony tor ..poki co:
Tu masz pseudo trailer Wink zapowiadajacy filmik z mojego wyjazdu ze znajomymi
http://www.youtube.com/watch?v=goszFqFAsQQ

A tutaj pelna wersja - niestety z wrzuty bo YT blokuje filmy z muza bez praw autorskich.
http://w898.wrzuta.pl/film/aUSTFQeow4L/f...11_-_large

Jak ktos sie wybiera na GP to polecam Spa - najtansze miejsca na tzw. trawke 100x lepsze niz niektore trybuny w Hiszpanii czy Wegrzech (Pouhon, Kemmel, Rivage wymiataja).
16-08-2012, 13:14
Nigdy tam nie byłem, ale z telewizji i opowieści innych mogę wywnioskować, że to wspaniałe miejsce, na którym muszę się w przyszłości pojawić. Z mojej strony to jeśli chodzi o wyjazd na tor, do którego serdecznie wszystkich zachęcam Smile

Wielokrotnie wyścig na Spa był przełomowym momentem dla wielu zespołów. Do nich zaliczamy Force India w 2009 roku, kiedy to Fisichella zdobył pole-position i większość wyścigu spędził tuż za Kimim Raikkonenem. To był moment przełomowy dla tego zespołu, ale tylko pod względem wskoczenia do środka stawki, a może w tym roku ekipa z Silverstone wskoczy do czołówki? Na Węgrzech di Resta był najszybszy w punkcie pomiaru czasu podczas sesji kwalifikacyjnej. Tak, więc może, ale jedno trzeba podkreślić, że w tym roku nie ma aż tak dużych różnic w czasach i zarazem nie ma pomiędzy poszczególnymi bolidami znaczących różnic jeśli chodzi o aerodynamikę. Lotus będzie korzystał z DDRS, który sprawdził się fantastycznie podczas weekendu na Hungaroringu i tutaj ekipa z Enstone może mieć ogromne zyski z tego urządzenia, podobnie Mercedes. A co wy o tym sądzicie?
24-09-2012, 10:26
[Obrazek: Grosjean_002.gif]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości