Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hamilton w Mercedesie
07-09-2012, 14:21
Hamilton w Mercedesie
Słyszeliście o hitowym transferze na sezon 2013? Podobno Hamilton ma się przenieść do Mercedesa GP. Jego pensja za trzyletni kontrakt ma być ok. 60 milionów funtów. Co ciekawe nie zastąpi on Schumachera a raczej napewno Nico Rosberga. Ciekawe gdzie ten ostatni przejdzie. Do Ferrari czy na miejsce Hamiltona.

busy do niemiec
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2012, 16:22
RE: Hamilton w Mercedesie
(07-09-2012 14:21)andrzej83x napisał(a):  Słyszeliście o hitowym transferze na sezon 2013? Podobno Hamilton ma się przenieść do Mercedesa GP. Jego pensja za trzyletni kontrakt ma być ok. 60 milionów funtów. Co ciekawe nie zastąpi on Schumachera a raczej napewno Nico Rosberga. Ciekawe gdzie ten ostatni przejdzie. Do Ferrari czy na miejsce Hamiltona.

Obawiam się, że jest to prowokacja, żeby jeszcze lepsze warunki kontraktu podpisał Hamilton z McLaren, bo negocjacje ws. tego kontraktu trwają podobnież już bardzo długo.
17-09-2012, 11:19
Pewnie Mcl chcę dać Hamiltonowi około 10 mln max za sezon. Rozumiem intencję Anglików ponieważ po odejściu z Woking Mercedesa, muszą nieco przycisnąć pasa. Mercedes jest na krawędzi i jeżeli poprawki, które zamontowali we Francji nie przyniosą kilku podiów do końca sezonu - będzie restrukturyzacja. Swoją drogą ciekawe jak wyglądała rozmowa Mcl z Simonem Fullerem z XIX Entertaiment:

(Sam Micheal , dyrektor sportowy Mclarena, wisi na telefonie od pół godziny, próbując skontaktować się osobiście z Simonem Fullerem aby zapytać go czy plotki o kontaktowaniu się z Mercedesem są prawdziwe. Okazuję się ,że w tej manedżerskiej firmie panuję istne piekło, a telefoniczna droga do Fullera jest jakby celowo usłana cierniami. Po 10 pośredniku wreszcie odzywa się upragniony odbiorca)
SF: Halo
SM: Halo, dzień dobry pan Fuller ?
SF: Tak przy telefonie...
SM: Oh nareszcie z tej strony Sam Micheal z McLaren Racing...
SF: A tak miałem do was dzwonić ...
SM: Naprawdę ?
SF: Tak, rozmawiałem z żona i doszliśmy do wniosku ,że mimo iż wasza religia jest ciekawa, to nie będziemy w tym roku zmieniać wiary.
SM: (WTF ?!) Ależ panie Fuller, to musi być jakaś pomyłka Mclaren to nie żaden kościół.
SF: He? Oj to przepraszam najmocniej ... kilka dni temu rozmawiałem z kimś z jakieś sekty czy coś ... podobnie brzmiała ich nazwa...
SM: Nie wątpie...
SF: W takim razie czym się zajmuję wasz Macloren ?
SM: Mclaren ... jesteśmy zespołem Formula One .
SF: O na boga , brzmi poważnie a co to w ogóle jest ?
SM: Wyścigi samochodowe - pan sobie ze mnie żartuję ? Przecież jest związany z naszą serią.
SF: Jestem ? ... zaraz był kiedyś u mnie mały, pomarszczony dziadek ... jak mu było ... Jerry Ellinstone czy jakoś... szukał dobrej akcji promocyjnej
SM: Bernie Ecclestone, to szef całej serii i nie zapomniał Pan jeszcze o kimś ? O pewnym kierowcy?
SF: No właśnie teraz już kojarzę, taki czarnoskóry, krótko obcięty... Lonis Hamfiston ...
SM: Lewis Hamilton ...
SF: Tak, tak już teraz wszystko jest na swoim miejscu, pan rozumie ? ... tylu mam klientów , że spamiętać to , rzecz prawie nieosiągalna... ale są od czego są komputery ?.... I już mam - w czym mogę pomóc?
SM: Otóż pana pracownik odesłał mnie z tym pytaniem, tłumacząc ,że nie ma odpowiednich kompetencji aby udzielić mi odpowiedzi...
SF: Jestem tego świadom - tak działa moja firma. Jak brzmi pytanie ?
SM: Czy prowadzicie negocjację z Mercedesem ?
SF: ....
SM: Panie Fuller?.. Jest Pan tam.
SF: Jestem , jestem... nie wiem czy powinien Panu powiedzieć o tym, w końcu ostateczna decyzja należy do Lewisa ... ale trochę się wygłupiłem na początku więc... powiem jak będę mu doradzał.
SM: Ufff... Myślę .. myślę ,że to uczciwy układ... więc ?
SF: Lewis ma dużo fajnych samochodów jak narazie więc kolejny i to w dodatku Mercedes, który wyszedł z mody, nie powinien być w fazie zainteresowań mojego klienta...
SM: (facepalm) panie Fuller...
SF: Muszę kończyć już mam pilne spotkanie, reszta spraw może spokojnie załatwić nasz przedstawiciel.... Do usłyszenia ...
SM: FULLER !!!
SF: ( sygnał zajętości )
;P
28-09-2012, 22:51
I stało się co się miało stać. Hamilton oficjalnie w Mercedesie i to nie za Rosberga jak mówił @andrzej83x
Ja tam od początku sądziłam, że jak on przejdzie do Mercedesa do za Schumachera
29-09-2012, 08:03
Mnie dla odmiany to niesamowicie zdziwiło. Już dawno miałem wrażenie, iż Schumacher pożegna się z Formułą 1 po tym sezonie, ponieważ w jednym z wywiadów dla F1Racing powiedział, iż to jest trzyletni plan na zdobycie ósmego tytułu i już wiemy, że to się nie uda.

Absolutnie nie wiem po co Hamilton się tam pcha. Jeździł w zespole, który jak dotąd ma najrówniejszą formę na przestrzeni bardzo dużej ilości lat, ale cóż. W przyszłym sezonie obawiam się, iż Mercedes nie zaskoczy nas jakąś niesamowitą formą, ale w roku 2014 może już sprawić nam miłą niespodziankę.
30-09-2012, 11:47
Hamilton to mój faworyt od 3 lat i mam nadzieje że w mercedesie dorówna innym w lepszych bolidach.
09-10-2012, 20:37
A wiadomo? Może będzie powtórka jak z BRAWN GP i Buttonem Smile Kto w 2009 roku stawiał by że Button będzie mistrzem? Nikt

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
10-10-2012, 15:59
Może i tak być,trzymam kciuki.
06-08-2015, 14:27
(30-09-2012 11:47)arczi800 napisał(a):  Hamilton to mój faworyt od 3 lat i mam nadzieje że w mercedesie dorówna innym w lepszych bolidach.
moim też był dopóki nie rzucł Nicole......Heart
Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-09-2016, 15:46
(06-08-2015 14:27)jachu2012 napisał(a):  
(30-09-2012 11:47)arczi800 napisał(a):  Hamilton to mój faworyt od 3 lat i mam nadzieje że w mercedesie dorówna innym w lepszych bolidach.
moim też był dopóki nie rzucł Nicole......Heart
Wink

Hamilton to naprawdę świetny kierowca - bez dwóch zdań. Ale masz rację, kiedy rozstał się z najpiękniejszą kobietą na tym świecie... Huh

baccarat
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości