Ankieta: Kto twoim zdaniem zostanie Mistrzem Świata Formuły 1 w sezonie 2012
Sebastian Vettel
Fernando Alonso
Kimi Raikkonen
Lewis Hamilton
Mark Webber
Jenson Button
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W pogoni za tytułem
21-10-2012, 19:34
W pogoni za tytułem
Jesteśmy 4 wyścigi od poznania mistrza świata i na chwilę obecną w klasyfikacji generalnej prowadzi Sebastian Vettel. Jestem niezwykle podekscytowany tym i mam nadzieję, że wspólnie będziemy tutaj komentowali szanse poszczególnych kierowców na tytuł.

Na chwilę obecną w tej walce liczy się aż sześciu kierowców. O to klasyfikacja generalna ze stratą do lidera:

1 Sebastian Vettel Red Bull 215
2 Fernando Alonso Ferrari 209 -6
3 Kimi Raikkonen Lotus 167 -48
4 Lewis Hamilton McLaren 153 -62
5 Mark Webber Red Bull 152 -63
6 Jenson Button McLaren 131 -84
...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2012, 16:18
RE: W pogoni za tytułem
JB, Webber i Hamilton nie mają już szans na mistrzostwo bo mają za dużą stratę a Vettel niestety za dobry bolid. Chociaż osobiście dalej mam nadzieję, że to Fernando a nie Sebastian będzie się cieszył w Brazylii z 3 MŚ w karierze
28-10-2012, 18:12
(28-10-2012 16:18)klaudiaF1 napisał(a):  JB, Webber i Hamilton nie mają już szans na mistrzostwo bo mają za dużą stratę a Vettel niestety za dobry bolid. Chociaż osobiście dalej mam nadzieję, że to Fernando a nie Sebastian będzie się cieszył w Brazylii z 3 MŚ w karierze

Cztery wygrane GP przez Vettela. Robi się nieciekawie, ale w sezonie 2010 też Alonso miał przewagę i wydawał być się zdecydowanym faworytem do mistrzostwa, a stało się inaczej.

Jestem przekonany, iż Alonso da z siebie wszystko i mam nadzieję, że Ferrari przywiezie w końcu jakiś spory pakiet ulepszeń, który da Hiszpanowi przewagę z rzędu 0,5 sekundy na okrążeniu nad Red Bullami. Smile
12-07-2013, 13:48
Nie chcę być złym wieszczem, ale mi to wygląda że w klasyfikacji już niewiele się zmieni. Vettel po prostu robi swoje i z wyscigu na wyscig jedzie coraz pewniej. Jeżeli nie popełni jakiegoś kategorycznego błędu który wyeliminuje go z wyścigu to może być pewnym zwycięstwa.

Anodowanie Katowice
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości