Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP Brazylii
24-11-2012, 20:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2012 21:08 przez vm.)
GP Brazylii
[Obrazek: 5bLlH.jpg]

Kwalifikacje:
1. Hamilton; 2. Button; 3. Webber; 4. Vettel; 5. Massa; 6. Hulkenberg; 7. Alonso; 8. Raikkonen; 9. Rosberg; 10. di Resta; 11. Senna; 12. Perez; 13. Schumacher; 14. Kobayashi; 15. Ricciardo; 16. Maldonado (+10*), 17. Vergne; 18. Grosjean; 19. Pietrow; 20. Kovalainen; 21. Glock; 22. Pic; 23. Karthikeyan; 24. de la Rosa.

* Pastor Maldonado nie zjechał w Q2 na ważenie i otrzymał za to trzecią w sezonie reprymendę. To oznacza, ze zostanie cofnięty o 10 miejsc.

Wypowiedzi po kwalifikacjach:

Hamilton (P1): Ustawiliśmy samochód pod kątem ataku w kwalifikacjach. Nie mamy pojęcia, co się zdarzy jutro. Pogoda może być zmienna, więc czeka nas loteria. Musimy zadbać o odpowiednie dogrzanie opon i omijać większe kałuże. Cieszę się, że w ostatnim starcie z zespołem zdobyliśmy z Jensonem miejsca w pierwszym rzędzie. Mam nadzieję, że jutro wynik będzie równie pozytywny.

Vettel (P4): Q3 nie było dziś perfekcyjne. Co innego Q2, ale to nie ma znaczenia. Pierwszy przejazd w Q3 był daleki od ideału ponieważ popełniłem błąd w Zakręcie 4. Drugi przejazd był dużo lepszy ale nie był wystarczająco szybki. Mark był dziś troszkę szybszy ale ogólnie myślę, że jesteśmy w dobrej formie i przede wszystkim jesteśmy konkurencyjni przez cały weekend. Massa startuje obok mnie? To nie ma znaczenia, wokół zawsze są jakieś samochody. Gdybym był sam na polach startowych, to byłoby strasznie nudne.

Alonso (P7): Mój wynik to dla mnie żadna niespodzianka: w Abu Zabi startowaliśmy z siódmego pola, w USA z dziewiątego, a tu z ósmego. Mniej więcej właśnie tego się spodziewałem. W niedzielę spróbujemy powtórzyć nasz finisz na podium z Abu Zabi i Austin. Potrzebujemy do tego nietypowych okoliczności, chaotycznego wyścigu czy deszczu w jakimś momencie i mam nadzieję, że to się jutro zdarzy. Nie sądzę, że któryś zespół zdecydował się już dziś na ustawienia na deszcz pod kątem wyścigu. My też nie.

Pogoda na wyścig

[Obrazek: t7ggG.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2012, 09:21
RE: GP Brazylii
Wydaje mi się, iż czeka nas niewiarygodny wyścig jeżeli będzie padał deszcz. W takich warunkach wyśmienicie spisywały się bolidy Ferrari, ale ostatnie zawody rozgrywane w deszczu miały miejsce podczas GP Malezji, gdzie Alonso zdecydowanie uciekał rywalom.

Vettel jest ewidentnie zdenerwowany i wydaje się, że w trudnych warunkach będzie mógł popełnić błąd, który wyeliminuje go z rywalizacji, a wtedy Alonso musi wskoczyć na podium. W każdym razie zobaczymy jak to będzie wyglądało.
04-01-2014, 01:28
Vettel już tyle milionów zarobił, cóż, jednak samochód ma ogromne znaczenie w wyścigach Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-04-2014, 17:46
Oj ma znaczenie....

Pogotowie Komputerowe Zielona Góra
09-05-2014, 18:04
A ja już czekam na ten tor po remoncie. Do 2015 roku ma być jak nowy. Wierzę, że Interlagos dalej będzie najsłynniejszy Smile

Aplikacje internetowe to moja pasja i praca
10-05-2014, 22:01
Jak będzie padać to to Alonso wygra. Ferrari odjedzie rywalom.

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem, a dla odmiany zagraj w darmowe gry przeglądarkowe.
09-06-2014, 12:18
też tak uważam. Konkurencja jest bez szans w tedy

ubezpieczenia Radom
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości