Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Schumacher
15-02-2011, 11:30
Michael Schumacher
Najbardziej utytułowany kierowca Formuły Jeden, bo aż siedem mistrzostw świata. Więcej chyba nie trzeba mówić bo każdy doskonale go zna. Może na początek co sądzicie o jego kiepskim powrocie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 11:37
RE: Michael Schumacher
(15-02-2011 11:30)ForzaFerrari napisał(a):  Najbardziej utytułowany kierowca Formuły Jeden, bo aż siedem mistrzostw świata. Więcej chyba nie trzeba mówić bo każdy doskonale go zna. Może na początek co sądzicie o jego kiepskim powrocie?

Nie nazwał bym tego kiepskim powrotem a taką rozgrzewką przed tym sezonem. Michael jest wielkim kierowcą i mam nadzieję, że w tym sezonie to udowodni.

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
15-02-2011, 11:41
(15-02-2011 11:37)golden_fenix napisał(a):  Nie nazwał bym tego kiepskim powrotem a taką rozgrzewką przed tym sezonem. Michael jest wielkim kierowcą i mam nadzieję, że w tym sezonie to udowodni.

Też mam taką nadzieję,ale nie ukrywajmy że sezon 2010 nie był zbytnio udany. Schumacher jest doskonałym kierowcą i uważam że zdobędzie jeszcze kilka tytułów, a w takiej naprawdę dalszej przyszłości może znów zawita do Ferrari?
15-02-2011, 14:00
Teraz w nagłówku F1Racing napisali ze wciąż jest pewny siebie, zobaczymy zobaczymy, Może już styknie z niego
15-02-2011, 15:21
Schumacher był dobrym kierowcom i nadal jest ale mi się wydaję że już najlepsze czasy ma za sobą. Nie jest już najmłodszym kierowcą, wiek na pewno nie jest jego sprzymierzeńcem, od jego startów F1 przekręciło się do góry nogami. Osobie z zewnątrz łatwo jest powiedzieć że popełnia błąd wracając do F1 bo cyt. "traci na chwale" i teraz wiele osób będzie go krytykować że wrócił i wytykać każdy jego błąd, ale chyba każdy kto kocha jeździć zrobił by to samo co on ( ja też bym wrócił na jego miejscu ). Mi się wydaje że jeszcze błyśnie w kilku wyścigach ale na kolejny puchar mistrza świata bym nie liczył. :[

[Obrazek: 27375.png]

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 15:32
Też nie wierzę w jakąś mega regenerację, aby było go stać na zdobywanie tytułu, choć jak wszyscy wiemy Formuła 1 to nieprzewidywalny sport, a wymyślenie czegoś "extra" podczas budowy bolidu może dać zespołowi przewagą. Moim zdaniem Schumi nie traci na chwale, przynajmniej w moich oczach. Robi to co kocha czyli jeździ, a to jest ważne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 15:44
Jeśli Schumacher w swoje ręce dostanie dobry bolid to mistrzostwo ma na 100 %
15-02-2011, 16:18
(15-02-2011 15:44)ForzaFerrari napisał(a):  Jeśli Schumacher w swoje ręce dostanie dobry bolid to mistrzostwo ma na 100 %
Teraz Schumacher, ma zdecydowanie trudniej, stawka się zdecydowanie bardziej wyrównała.
15-02-2011, 18:53
Ja nie wierze w kolejne mistrzostwo, ale w wysokie miejsce na koniec kolejnego sezonu już bardziej.Teraz jest w stawce wielu młodych kierowców, którzy chcą zdobyć tytuł.Vettel zapewne nie odpuści, Alonso po porażce będzie chciał pokazać że Abu Dhabi to był wypadek przy pracy.Michael wierzy w 8 tytuł, ale łatwo mu nie będzie.
15-02-2011, 18:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2011 19:00 przez Gaudino.)
Jego powrót w poprzednim sezonie, to była tylko rozgrzewka. Stary lis pokaże wilczkom na co go stać. Oczywiście, może się zdarzyć, że to będzie jego ostatni sezon, ale nie ma co na razie przesądzać. Pożyjemy zobaczymy. Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości