Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupujecie ciuchy przez internet?
22-08-2013, 10:10
Kupujecie ciuchy przez internet?
Ostatnio spodobały mi się bardzo takie koszulki muzyczne i zastanawiam się czy nie sprawić sobie kilku Wink Co o tym sądzicie? Warto kupować rzeczy przez neta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 16:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2013 17:01 przez MarcinWl.)
RE: Kupujecie ciuchy przez internet?
(22-08-2013 10:10)prince23 napisał(a):  Ostatnio spodobały mi się bardzo takie koszulki muzyczne i zastanawiam się czy nie sprawić sobie kilku Wink Co o tym sądzicie? Warto kupować rzeczy przez neta?
Oczywiście, że warto. Można spotkać wiele okazji, których nie dostanie się w sklepie Smile. Sam osobiście kupuję ciuchy teamów F1 Smile bez jakichkolwiek problemów. Ostatnio trafiła mi się koszula LOTUS-a z 2012 roku w bardzo dobrym stanie. Gorąco polecam zakupy w sieci.
11-09-2013, 10:46
(22-08-2013 10:10)prince23 napisał(a):  Ostatnio spodobały mi się bardzo takie koszulki muzyczne i zastanawiam się czy nie sprawić sobie kilku Wink Co o tym sądzicie? Warto kupować rzeczy przez neta?

Dokładnie - tylko w internecie znajdziesz jakieś starsze rzeczy, których nie wychwycisz nigdzie indziej. Ja lubię koszulki piłkarskie - kupowanie używek w świetnym stanie od innych fanów (a nie te zniszczone z lumpeksów) to rewelacyjne rozwiązanie.

Internet ogólnie stał się bardzo popularny jeśli chodzi o zakupy, przede wszystkim przez to że się opłaca. Sprzedawcy są świadomi, że efektywna sprzedaż wiąże się z promocjami, gratisami itp , a to o wiele łatwiej wprowadzić w sieci niż w tradycyjnym sklepie. Do tego dochodzą jeszcze sprzedażegrupowe itp - świetny interes dla obu stron transakcji!
02-10-2013, 14:49
Jasne szybko łatwo i po kilku dniach masz w domu. A jak rozmiar nie przypasi to zawsze można odesłać.

Poznaj tajniki E-biznesu.
Smaczne lody bez kalorii.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2013, 09:26
Przy ciuchach ja tylko unikam allegro. Bo w oryginalność produktów większości to bajka.
11-12-2013, 12:55
Jak tanio się coś w necie trafi i do tego nieźle wygląda to kupuję. Tutaj http://www.skapiec.pl/odziez.html trafiłem pare niezłych okazji.
08-01-2014, 15:28
Często kupuję jakieś ubrania na allegro, ponieważ wybór produktów jest tam naprawdę duży i można przebierać w różnych interesujących rzeczach.
17-02-2014, 00:14
Ja kupuję ciuchy zazwyczaj ze sklepów internetowych. Jakoś na allegro nie ma nic ciekawego, wszystko takie same jakby z jednej hurtowni. Ostatnio wpadłem na fajny sklep z koszulkami http://www.megakoszulki.pl/ . Nie mogłem się powstrzymać żeby sobie nie kupić jednej na specjalną okazję czy imprezę. Co sądzicie o tych koszulkach bo mi się one bardzo podobają. Jakie macie zdanie? zamówilibyście?
[Obrazek: 50456f1d910558363c0ff37f972edde2.jpg]
23-04-2014, 12:21
Czasami zamawiam coś przez internet, ale nie za często, ponieważ jednak wolę ubrania najpierw przymierzyć. Ale jak już mi się zdarzy coś zamówić to najczęściej koszulki.
20-05-2014, 19:52
Pewnie ze przez internet. fajnie jak sie jeszcze trafi że przesylka gratis

________

Ustrzelpaintball śląsk
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości