Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla dziewczyny
02-09-2013, 08:05
Prezent dla dziewczyny
Myślicie, że taka mata do jogi to dobry pomysł na prezent dla dziewczyny? Bardzo lubi sport i ogólnie jest bardzo wysportowana Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2013, 12:11
RE: Prezent dla dziewczyny
Pobiegaj z nią albo coś jeśli lubi sport, przez matę może pomyśleć: a) chcesz żeby spędzała więcej czasu w domu, bo nie chcesz z nią wychodzić, b) joga uspokaja, czyli pomyśli, że wg ciebie jest zestresowana, lub coś w ten deseń.
25-09-2013, 21:53
Lepiej zabierz ją na kino akcji. W Cinema City w CH Arkadia w Warszawie grają teraz Riddicka w nowej technologii 4DX. Film odbierasz wszystkimi zmysłami. Jakbyś był w środku akcji. Poruszasz się razem z fotelem, czujesz zapachy, wiatr, mgłę i pioruny strzelają wokół Ciebie. Na pewno dziewczyna będzie zaskoczona Twoją pomysłowością.
08-01-2014, 15:22
Jeżeli ćwiczy jogę, to taka mata będzie z pewnością bardzo dobrym pomysłem. Jednakże jeżeli nie, to po co jej mata do jogi?
17-02-2014, 20:24
Kup Jej jakiś drobiazg albo dodatek. A tak w ogóle to jak długo z Nią jesteś? powinieneś wiedzieć co lubi jak się ubiera jaki ma gust. Ja zdecydowanie jestem za takimi praktycznymi a zarazem śmiesznymi prezentami. Zawszę możesz kupić jej jakaś śmieszną czapkę jak te z http://www.odczapy.pl/ tylko musisz dobrać odpowiedni kolor i napis pasujący do Twojej ukochanej. ja dla swojej wybrałbym taką z napisem zołzaSmile co sądzicie o takich czapkach?
[Obrazek: zolza-ii-odczapy.jpg]
10-03-2014, 15:01
Faktycznie, taki drobiazg jest jak najbardziej na miejscu - nie potrzebne jest od razu przekształcenie spółki, by kupić prezent za grube tysiące. Dowcipne, małe a praktyczne rzeczy powinny być najbardziej cenione przez wybrankę Smile
01-04-2014, 15:20
Rewelacyjny pomysł z ta czapkąSmile
Moja partnerka byłaby zachwycona;]
Swoją drogą na jej ostatnie urodziny sprawiłem jej bon do salonu kosmetycznego
http://symfoniapiekna.pl/salon-kosmetycz...rmanentny/
ale myślę, że w tym roku pokuszę się o coś z jajemSmile
pozdro!
23-04-2014, 12:18
Nie chciałabym dostać takiej czapki - jest kompletnie nie w moim guście. Marzy mi się, żeby dostać na urodziny wyjazd do SPA, ale póki co chyba nie mogę na to liczyć.
11-06-2014, 16:56
Jak lubi sport to może karnet na siłownię lub na basenik ?

----------------------------------------------------------
Profesjonalne odlewnie metali nieżelaznych !
23-06-2014, 19:19
Zegarek to uniwersalny prezent. Jeśli dobrze wybierzesz to ten dodatek może być do sukienki, koszuli, czy też sportowej bluzki. Pamiętaj, że dziewczyny mają to w sobie, że lubią "pierdołki". I jak kiedyś mi moja córka powiedziała, jeśli masz zegarek na rękę to jesteś na czasie.

Nowoczesny hostel poznań z prawdziwym charakterem
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości