Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupujecie kosmetyki przez internet
14-02-2014, 09:08
Kupujecie kosmetyki przez internet
Niedawno otworzono sklep internetowy z suplementami z aloesu.
Posiadają szeroki wachlarz produktów na bazie aloesu. Na początku się wahałem ale nie żałuje zakupów.
Zdrowie się ma tylko jedno

Każdy mężczyzna powinien dbać o swoje zdrowie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2014, 14:37
RE: Kupujecie kosmetyki przez internet
Ja również od pewnego czasu bardzo często zamawiam kosmetyki przez internet - jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych, poza tym wydaje mi się, że jest o wiele większy wybór Wink
Nie przykładam się do jednego sklepu, ale do wielu.
Moja rada jedynie w sprawie takich zakupów - warto jest sobie poczytać opinie o danym sklepie tak aby nie dać się oszukać. Jeśli są dobre to można kupować. Na tej stronie: http://www.skapiec.pl#from78859 - znajduje się bardzo dużo dobrych opinii na temat praktycznie wszystkich sklepów internetowych w sieci tak więc polecam zajrzeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2014, 11:12
Zgadza się. Nikt nie chce być wyrolowanymSmile

Każdy mężczyzna powinien dbać o swoje zdrowie.
16-03-2014, 23:54
Ja bardzo często korzystam z możliwości zakupów w internecie. Kosmetyki to jedna z podstawowych rzeczy które zamawiam oprócz ciuchów które kupuję równie namiętnie. Bardzo często zamawiam kosmetyki czy też ciuchy przez internet. Według mnie jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych, poza tym wydaje mi się, że jest o wiele większy wybór towaru. Ostatnio w poszukiwaniu kremu natrafiłam na ciekawy sklep http://www.odczapy.pl/ i nie mogłam się powstrzymać przed zakupem takiej fajnej czapki, tak to jest jak kobieta "pójdzie na zakupy" a wróci z czymś innymSmile A wy jak często zamawiacie w sklepach internetowych? Ja na początku byłam sceptycznie nastawiona do takich czynności a teraz jest to dla mnie czymś normalnym.
[Obrazek: siema-green-odczapy.jpg]
19-04-2014, 09:50
Kupuje w internecie bo jest trochę taniej niż w stacjonarnym sklepie

forum młodzieżowe dla nastolatków
23-04-2014, 12:15
Kupuję kosmetyki w internecie, najczęściej te do makijażu, ponieważ są sporo tańsze. A jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, z tym już różnie bywa, ale często zamawiam w aptekach internetowych.
13-06-2014, 11:10
Widzę skrzętnie reklamujecie się na forum Smile Ale admin raczej pobłażliwy to i dobrze Smile A co do kupowania kosmetyków przez interent to zależy wszytsko od źródła pochodzenia. Ja stanowczo odrazam kupowanie perfum przez Alegro. Kupiłem raz perfumę za 100 zł i okazała sie podróbą. Fakt że w sklepie kosztuje 250 ale pisało że oryginał. Coś co jest drogie będzie drogie i nie radze łapać sie na tanie okazje, chybaże lubicie być oszukiwani.

http://taxi.olawa.pl/ Olavia Taxi zawsze na czas
16-06-2014, 05:43
ale można kupić tańsze zamienniki np kremów do ciała, a równie dobre

_____

Pachnącyolejki do kominków
22-07-2014, 10:34
(13-06-2014 11:10)olaviataxi napisał(a):  A co do kupowania kosmetyków przez interent to zależy wszytsko od źródła pochodzenia. Ja stanowczo odrazam kupowanie perfum przez Alegro. Kupiłem raz perfumę za 100 zł i okazała sie podróbą. Fakt że w sklepie kosztuje 250 ale pisało że oryginał. Coś co jest drogie będzie drogie i nie radze łapać sie na tanie okazje, chybaże lubicie być oszukiwani.

Jeśli chodzi o perfumy to też raczej nie kupowałabym ich na allegro, ponieważ ciężko jest stwierdzić na początku czy to są podróbki czy nie. A po fakcie też czasami niełatwo to stwierdzić.
09-01-2015, 09:38
Kupuje jeszcze nie trafilem na zly produkt
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości