Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy znacie jakieś fajne gry na Android?
26-03-2014, 12:13
Czy znacie jakieś fajne gry na Android?
Kilka tyg temu kupiłem tablet z systemem Android. Czy znacie jakieś interesujące gry i aplikacje na ten sprzęt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2014, 13:15
RE: Czy znacie jakieś fajne gry na Android?
I jeszcze sobie żadnej nie zainstalowałeś? Ja obecnie muszę przyznać, ze gram coraz częściej właśnie na urządzeniach mobilnych. Wcześniej lubiłem sobie pograć w gry na komputerze ale teraz z braku czasu przerzuciłem się właśnie na tablet.
Sam lubię sobie pograć w:
Plaque Inc - jeśli znasz serial Walking Dead może Ci się spodobać Wink Niesamowita, nieco apokaliptyczna atmosfera. W skrócie jesteś bakterią, która ma za zadanie opanować praktycznie cały świat.
Jaws Revenge - szczęki Spilberga Wink Bardzo krwawa gra. Raczej lepiej abyś jej nie pokazywał dzieciakom. ...
Captain Cat -o wiele łagodniejsza od poprzedniej ale mógłbym nawet stwierdzić, że fajniejsza. Fakt, że trzeba za nią zapłacić ale są to grosze (3,30). Za to grafika bardzo fajna i rozgrywka ciekawa Wink Jest to gra zręcznościowa.
Zresztą tutaj jest dobry serwis, w którym możesz się zapoznać z takimi informacjami:
yourapps.info/gry-na-androida
Na temat poszczególnych gier Smile Warto jest sobie poczytać szczególnie jeśli masz ochotę na jedną z tych płatnych.
23-04-2014, 12:10
Raczej rzadko gram na telefonie czy tablecie, a jedyne gry jakie zainstalowałam to Angry Birds (ale mnie jakoś ta gra nie przekonuje) oraz Minion Rush (ta powstała na bazie słynnej już bajki).
04-10-2016, 13:30
Wink RE: Czy znacie jakieś fajne gry na Android?
Hej :-) Android Androidem, a ja mam fajną propozycję dla Was świetną grę. Antyterroryści terroryści w pojedynkach. Scenki i animacje to pierwsza klasa. Więc wystarczy pobierz cs i grę można rozpocząć.
06-10-2016, 10:45
Jak na androida to obowiazkowo Defender II, ja uwielbiam zabijac czas ta gierka.

nie.
05-01-2017, 13:03
Zdecydowanie Plaque Inc Big Grin Lecz jeśli chodzi o takie edukacyjne, to 96% Wink

domy bydgoszcz
03-05-2017, 08:28
wąż? - pamiętacie jeszcze tę grę? Smile

place zabaw zachodniopomorskie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości