Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualne wyniki podczas np. treningu, kwalifikacji
02-04-2014, 17:14
Aktualne wyniki podczas np. treningu, kwalifikacji
Czy można gdzieś w internecie oglądać na żywo aktualne wyniki treningu. Chodzi mi o to kto jest najszybszy w danym sektorze, kto poprawił swój własny rekord. Jaka jest prędkość danego bolidu na końcu prostej w punkcie pomiaru. Z tego co zauważyłem coś podobnego muszą mieć komentatorzy F1 w Polsacie. Kierowcy, gdy podczas treningów siedzą w bolidach mają monitory i właśnie mają takie wyniki. Czy mogę to gdzieś znaleźć? Czy jest to dostępne dla każdego w internecie?

2.Czy regulamin techniczny F1 jest ogólnodostępny w internecie? Nie mogę znaleźć . Jeśli tak proszę np. link, albo wklejenie go
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 07:36
RE: Aktualne wyniki podczas np. treningu, kwalifikacji
no tutaj może być problem. Na polskich stronach nie znajdziesz nic takiego. Trzeba nieźle poszperać może na oficjalnych stronach jakiegoś teamu Smile

http://www.hotelik.cso.pl/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-05-2014, 22:07
Takich informacji nie znajdziesz jedynie cząstkowe informacje na stronach timów.

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem, a dla odmiany zagraj w darmowe gry przeglądarkowe.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2014, 15:01
Chyba jedynie właśnie jak team zdecyduje się udostępnić takie wyniki to można poszukać.

wykonczenie domu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości