Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liuzzi cz Heidfeld??
15-02-2011, 18:22
Liuzzi cz Heidfeld??
Chciałam przenieś wątek rozpoczęty w temacie wieści z Santa Corona tutaj, gdyż tam powinniśmy aktualizować inf o stanie Boba. Ja osobiście nie chciałabym Heidfelda, chociaż uważam że sprawdziłby się w roli zastępcy Boba, ale nie zniosłabym jesli zajmowałby wysoko punktowane miejsca albo co gorsza wygrał parę razy :/ to byłoby za trudne. Myślę że Liuzzi by sobie poradził no i jeśli chodzi o moje sympatie i antypatie to wolę VL Smile a wydaje mi się że Bob ma z nim dobry kontakt w F1 ... Smile

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 18:32
RE: Liuzzi cz Heidfeld??
Ja nie widzę nic złego w tym, że Heidfeld zajmowałby wysoko punktowane miejsca. Na tym polega praca kierowcy i jeśli ktoś ją dobrze wypełnia to nic tylko się cieszyć. Większość z Was niepokoi się że Robert może zostać szybko zastąpiony,ale przypominam że ma ważny kontrakt do końca 2012 roku. Co do Liuzzego to jednak jego wolałbym zobaczyć w fotelu Lotus Renault. Robert ma z nim dobry kontakt i skoro go LRGP polecił jest duża szansa że wezmą jego Smile
15-02-2011, 18:41
Szczerze mówiąc ja bym wolał zobaczyć za kierownicą Quick Nicka. Podczas testów pokazał, że jest w dobrej dyspozycji. Nieustannie kręci się w okół światka F1, ale przede wszystkim wydaje mi sie, że nadal ma radość ze ścigania się. Liuzzi nie zachwycił mnie w tym sezonie. Wyraźnie odstawał od Sutila, a Heidfeld podczas jazdy w Sauberze udowodnił, że jest dobrym kierowcą
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 18:47
QN posiada zdecydowanie większe umiejętności. Taka jest prawda. Zapewne, znając życie większość kibiców z Polski wolałoby w miejscu Roberta zobaczyć Liuzzi'ego, ale popatrzcie na to z drugiej strony. Postawcie się w miejsce Roberta. Jeśli Nick, wygrywałby wyścigi, walczyłby o tytuł (opcja optymistyczna), to zapewne zmusiłoby to Roberta do jeszcze bardziej wytężonej pracy, aby jak najszybciej wrócić na czoło F1. Jaki zastrzyk motywacji dostałby krakowianin. Należy dać szanse Heidfeldowi.
15-02-2011, 18:48
Dla dobra zespołu, wiadomo że HEI, doświadczenie za nim przemawia.
Jednak dla dobra Roberta, który może wrócić BARDZO szybko, wolałbym widzieć za kierownicą R31 Liuzzego.
15-02-2011, 18:57
Ale to nie ma różnicy kogo zakontraktuje LRGP, bo w przypadku, gdy zdecydują się na podpisanie umowy z doświadczonym kierowcą, to raczej ten kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu. No chyba, że można jakoś inaczej to wszystko zrobić, ale coś takiego obiło mi się o uszy.
15-02-2011, 19:07
Gaudino - można wszystko. Mogą zrobić nawet tak, że będą podpisywać kontrakt na jeden wyścig i odnawiać go. Myślę ze NH chciał przygwiazdorzyć, korzystając z faktu że LRGP go chwaliło. Pewnie postawił warunki które były niekorzystne z punktu widzenia zespołu (Może chciał też kolejnego sezonu dla siebie?). Gdybam sobie, że może z tego powodu wysłali kogoś do RK aby przedyskutować sytuację. Tu raczej nie chodziło o to czy NH tylko kto ewentualnie jeśli nie On.
15-02-2011, 19:14
Senna, który oficjalnie jest rezerwowym LRGP. Skoro jest konieczny kierowca na zastępstwo i Bruno nim nie zostaje, to po co on ma być w LRGP?
15-02-2011, 19:19
LuQas - $$$ dla LRGP?
15-02-2011, 19:38
(15-02-2011 19:14)luQas napisał(a):  Senna, który oficjalnie jest rezerwowym LRGP. Skoro jest konieczny kierowca na zastępstwo i Bruno nim nie zostaje, to po co on ma być w LRGP?

Jestem tego samego zdania. Skoro Bruno nie może jako rezerwowy kierowca to po co jest tam zatrudniony? Ale z drugiej strony - doświadczenie...
I moje pytanie tutaj brzmi: To dlaczego LRGP zatrudniło jako rezerwowego Senne a nie np. Heidfelda?
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości