Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liuzzi cz Heidfeld??
15-02-2011, 19:38
RE: Liuzzi cz Heidfeld??
(15-02-2011 18:57)Gaudino napisał(a):  Ale to nie ma różnicy kogo zakontraktuje LRGP, bo w przypadku, gdy zdecydują się na podpisanie umowy z doświadczonym kierowcą, to raczej ten kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu. No chyba, że można jakoś inaczej to wszystko zrobić, ale coś takiego obiło mi się o uszy.

Jeżeli HEI zostanie zakontraktowany do końca sezonu, to co zrobią jeżeli Robert wróci?
Wątpię, żeby podpisali kontrakt na cały sezon.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 19:46
Ja jestem za Liuzzim. Po tym wszystkim w BMW... Nie mówię, że mam coś do Heidfelda, bo mieć nie mogę. Ale to takie dziwne uczucie, pewien dystans. No cóż, koleś mi nie pasuje charakterem i sposobem bycia. LRGP zrobi co uzna za stosowne, ale ja postawiłbym na Tonia. Nie jest demonem szybkości, to fakt. Ale na pewno szybszy od Petrova, i o ile się orientuję jeszcze nie zakontraktowany na 2011.

Dochodzi tutaj jeszcze jeden aspekt:
Tonio jest przyzwyczajony fizycznie do długiego sezonu dzięki ubiegłorocznej kampanii.
Nick jeździł max. 18 GP w sezonie. Niby to nie warte uwagi, ale pamiętam, jak Fisichella (czyli mniej więcej rówieśnik Heidfelda) skarżył się, że już 19 to zbyt wiele dla kierowcy. To może być bez znaczenia, a nawet MUSI, bo przecież Robert wróci jeszcze w tym roku. Ale myślę, że warto było to przytoczyć.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
15-02-2011, 20:22
Co do zatrudnienia Senny jako testowego to Heidfeld prowadził rozmowy z Mercedesem, a poza tym mógł nawet przy tym gwiazdorzyć. Tonguew końcu to Kwik Nik Wink

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
15-02-2011, 21:51
Gdyby przyszedł do mnie Boullier [Tongue] i zapytał: ej, kogo - Niemca czy Włocha? - powiedziałbym "Eryku Ty mój, bierz Nicka." Wcale nie dlatego, że darzę go większą sympatią niż Tonio, bo tak nie jest. Jeśli jednak udałoby się, by Robert powrócił w tym sezonie, wydaje mi się, że R31 bardziej zyskałaby na rozwoju pod ręką Heidfelda niż Liuzziego. Nawet jeśli Tonio uchodzi za dobrego testera...
15-02-2011, 22:04
Heidfeld mimo wszystko-większe doświadczenie i w Sauberze radził sobie nieźle...
15-02-2011, 22:11
(15-02-2011 21:51)Federacja napisał(a):  Gdyby przyszedł do mnie Boullier [Tongue] i zapytał: ej, kogo - Niemca czy Włocha? - powiedziałbym "Eryku Ty mój, bierz Nicka." Wcale nie dlatego, że darzę go większą sympatią niż Tonio, bo tak nie jest. Jeśli jednak udałoby się, by Robert powrócił w tym sezonie, wydaje mi się, że R31 bardziej zyskałaby na rozwoju pod ręką Heidfelda niż Liuzziego. Nawet jeśli Tonio uchodzi za dobrego testera...

Heidfeld ma zupełnie inny styl od RK i rozwój bolidy mógłby pójść w inną stronę niestety...
15-02-2011, 22:21
Cały czas nurtuje mnie myśl co by było gdyby była taka sytuacja ze HEI będzie walczył o tytuł, i Robert będzie miał juz wracać za stery R31, Jak wtedy postąpią, Bo wątpię żeby zaprzepaścili taką szansę i wsadzili Roberta do bolidu z zerowym kontem Punktowym gdy nick byłby w czele tabeli, Możliwe jest że taka sytuacja może się zdarzyć, Chyba że Robert zasiądzie w bolidzie Pietrka ale pewnie Rosja i Putin by się oburzyli okropnie i zabrali im pieniądze ;p;p;p ehee

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
16-02-2011, 13:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2011 13:44 przez Gamer_FCB.)
Moim zdaniem Lotus-Renault powinno na najbliższych testach w Barcelonie dać szansę Liuzziemu. On jest bardzo nie docenianym kierowcą. W Force India i Toro-Roso nie mógł pokazać swoich umiejętności. Osobiście, to nie lubię Heidfelda i nie chce, żeby miał coś wspólnego z Kubicą. Widać, że jeśli Robert wskazał Luzziego jako jego zastępce, to nie chcę, żeby Heidfeld zasiadał do jego bolidu.

Trzymaj się Robert!!!Big Grin
16-02-2011, 14:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2011 14:44 przez M4T.)
Liuzzi dostanie bolid na jeden dzień w Barcelonie - a, moim zdaniem tak się stanie gdy...
I. Rzeczywiście Robert go polecił - nikt nie ma wątpliwości co do tego, jaka jest pozycja Roberta w zespole. Jaki szacunek ma wśród kierownictwa i inżynierów. Więc, czymś nieodpowiedzialnym z ich strony byłoby, nie wzięcie pod uwagi tego kierowcy.

II. Zespół jest w trakcie testów. Czy muszę jeszcze coś dodawać?
Każdy kierowca z doświadczeniem, mogący wnieść do zespołu nowe spojrzenie na kierunek rozwoju nad bolidem jest ogromną wartością dodaną. Dlatego, jeżeli LRGP znalazł się w sytuacji (trudnej), ale z której można nie tylko wyjść obronną ręką, a jeszcze na tym (w jakiejś płaszczyźnie) skorzystać otrzymując uwagi od innego kierowcy - dlaczego tego nie uczynić?

Liuzzi zostanie zmiennikiem Roberta w momencie....
I. Przy porównywaniu pracy nad bolidem - poziomu współpracy z zespołem, adekwatności uwag i komentarzy na temat bieżącej sytuacji rozwojowej, jak również na temat potencjalnego kierunku rozwoju - Liuzzi okaże się lepszym kierowcą (czyt. bardziej produktywnym).
i
II. Jego osiągi nie będą znacząco odbiegać od osiągów Nicka
oraz
III. Z "namaszczeniem" Roberta Kubicy - RK wskazuje kogoś na "SWOJE MIEJSCE" - to przez szacunek do jego osoby, zakładając (nie można inaczej), że chce jak najlepiej dla zespołu (czyt. dla siebie - bolid musi się rozwijać pod czas jego nie obecności) i wie co mówi....
Drugim kierowcą zostaje Liuzzi.
16-02-2011, 18:37
Jednak Heidfeld oficjalnieBig Grin

Mam nadzieje, że byłem dziś wielkim grzybem
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości