Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liuzzi cz Heidfeld??
16-02-2011, 18:49
RE: Liuzzi cz Heidfeld??
A więc jednak wybrali Szybkiego Nicka. Z jednej strony jest to najlepszy wybór dla zespołu w tej sytuacji ale z drugiej strony będę się dziwnie czuł widząc Nicka na podium wiedząc że Robert był by na jego miejscu lub wyżej. Undecided

Szybkiego powrotu do zdrowia RobertExclamation
[Obrazek: kubicaaccidente.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2011, 20:40
(16-02-2011 18:49)bialy46 napisał(a):  A więc jednak wybrali Szybkiego Nicka. Z jednej strony jest to najlepszy wybór dla zespołu w tej sytuacji ale z drugiej strony będę się dziwnie czuł widząc Nicka na podium wiedząc że Robert był by na jego miejscu lub wyżej. Undecided

I niestety wybrali Nicka. Nie będę ukrywać że na jego miejscu wolałbym widzieć Luzziego,ale takie wyjście jest najlepsze dla zespołu. Ale jednego w Was nie rozumiem - kibicujecie Robertowi to i też jego zespołowi. Jeśli go nie ma jest jasne że pojawi się w jego zastępstwie jak najlepszy kierowca.
@bialy46
Teraz mówisz, że dziwnie będziesz się czuł widząc Nicka na podium. Ja nie widzę w tym nic złego. Jest to dla niego wielka szansa, ale wiemy jak już się zachował. Jeśli będzie na podium powinniśmy się tylko z tego cieszyć. On oczywiście nie zagraża Robertowi i przypominam że polak ma ważny kontrakt do końca 2012 roku,więc jego pozycja w zespole jak najbardziej bezpieczna. A nawet jeśli nie pewnie znajdzie się ktoś inny - Ferrari,RedBull czy inne teamy. Jest mnóstwo tych którzy chcieliby mieć Kubicę w swoim zespole. No i kto mówi że Heidfeld od razu będzie stawał na podium? Przemyślcie trochę swoje poglądy bo widzę w was istną Kubicomanię.
16-02-2011, 20:45
(16-02-2011 20:40)ForzaFerrari napisał(a):  Przemyślcie trochę swoje poglądy bo widzę w was istną Kubicomanię.
Dopiero to zauważyłeś u niektórych? Tongue
16-02-2011, 21:47
(16-02-2011 20:45)Olek89 napisał(a):  Dopiero to zauważyłeś u niektórych? Tongue

Szczerze mówiąc dopiero teraz pojmuje jakie granice ma Kubicomania Tongue Chodzi o to że większość z was jest naprawdę hmm... "uwzięta" na punkcie Roberta. W końcu to nic dziwnego bo świetny z niego kierowca, gdyby nie to że podczas jego nieobecności chcecie żeby jego własny zespół sobie kiepsko radził. I to mnie tak denerwuje... Ale swoje poglądy uzasadniłem już kilka postów wcześniej.
16-02-2011, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2011 21:50 przez Olek89.)
ForzaFerrari Ja mam podział na fanów i fanatyków Roberta. I za wszelką cenę staram się pozostac w tej pierwszej grupie.
16-02-2011, 22:41
Cytat:będę się dziwnie czuł widząc Nicka na podium

@ForzaFerrari
Dziwnie nie znaczy źle bo z całego serca kibicuje LRGP i chcę żeby zajmowali jak najlepsze miejsca bo będzie to tylko z korzyścią dla zespołu w pozyskiwaniu sponsorów a nie kierowców sponsorowanych ,a chodzi mi o sam fakt nieobecności Kubicy w czymś co tworzył od podstaw bo tak naprawdę ten bolid był robiony pod niego.

Szybkiego powrotu do zdrowia RobertExclamation
[Obrazek: kubicaaccidente.jpg]
18-02-2011, 01:54
Więc.. powiem tak.. tylko obserwuję z lekka rozmowę ale... czyż nie zeszłoroczna praca Roberta z teamem RF1 jest korzeniem tego na co teraz patrzymy? A dzięki fatalnemu zbiegowi okoliczności ktoś zasiadł na jego mozolnej pracy... Ja teraz patrząc na bolid LRGP wiem że to Robert go konstruował od strony kierowcy Wink

Osobiście cieszę się że Robercik wyszedł z piekła Smile troszkę mi szkoda tylko tego, że ponoć to ostatni sezon w F1 silników tej serii... ograniczenia mogą wpłynąć nie tylko na stawkę F1 ale i samo podejście Roberta.... Cóż czas pokaże a ja mam tylko lekką nadzieję na to, że Robert się pojawi latem u Nas w Polsce wraz z bolidem LRF1Team Smile
18-02-2011, 10:18
(18-02-2011 01:54)F1-Tusi napisał(a):  troszkę mi szkoda tylko tego, że ponoć to ostatni sezon w F1 silników tej serii...
Przedostatni
21-02-2011, 14:46
(16-02-2011 18:49)bialy46 napisał(a):  A więc jednak wybrali Szybkiego Nicka. Z jednej strony jest to najlepszy wybór dla zespołu w tej sytuacji ale z drugiej strony będę się dziwnie czuł widząc Nicka na podium wiedząc że Robert był by na jego miejscu lub wyżej. Undecided

Wybrali po prostu dobrego, doświadczonego kierowcę. Nie zapominajcie, że wszyscy ci, którzy trafiają do F1 mają bardzo podobne osiągnięcia i umiejętności. A jeśli Cię to pocieszy, jego kontrakt został tak skonstruowany, żeby Kubica mógł wrócić.
21-02-2011, 15:26
Dokładnie.
"Kontrakt Nicka Heidfelda z Renault zawiera klauzulę, zezwalającą na zastąpienie Niemca przez Roberta Kubicę w dowolnym momencie w trakcie sezonu 2011."

Prawnik Heidfelda Stefan Seitz nie chce jednoznacznie skomentować tych doniesień. - To sport zorientowany na wyniki, i to wyniki decydują kto zasiada za kierownicą - powiedział enigmatycznie.
Gadać takie głupoty to on może, ale niech już lepiej szuka miejsca dla Quick Nicka w nowym teamie.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości