Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto założyć ekonto w mBanku?
03-07-2016, 21:49
Czy warto założyć ekonto w mBanku?
Zastanawiam się nad otwarciem ekonta w mBanku. Obecnie posiadam konto w alior banku ale denerwują mnie coraz wyższe opłaty za rachunek. Kilka lat temu to konto było naprawdę dobrym wyborem, więc proszę mnie nie krytykować za wybór. Bank po pewnym czasie zrobił się bardziej pazerny. Nie jestem z aliorem związany żadnym kredytem hipotecznym ani też innymi stałymi usługami. Słyszałem, że na polskim rynku finansowym można znaleźć jeszcze darmowe rachunki dla klientów indywidualnych. Czytałem, że w jednym z najstarszych banków w Polsce, czyli w mBanku http://finansenaplus.pl/mbank-ekonto-oplaty-opinie/ powstały nowe wersje ekonta. Mianowicie ekonto mobilne zastąpiono nowym eKontem Standard i Plus. Rachunki te podobno różnią się opłatami za użytkowanie. Pierwszy nie wymaga regularnych wpłat na ror ale nie wszystkie sieci bankomatów w Polsce są bezpłatne. Natomiast drugie, czyli ekonto plus w mBanku jest prowadzone bezpłatnie, jeżeli klient przeleje na rachunek kwotę minimum 1000 złotych miesięcznie. W zamian za dostaje sieć wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Czyli pobiera gotówkę z konta bez prowizji.

Tutaj zwracam się do Was z prośbą o opinie na temat mBanku oraz jego rachunków osobistych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2016, 21:27
RE: Czy warto założyć ekonto w mBanku?
Masz tutaj opinie na temat ekonta w mBanku poczytajcie sobie i sami podejmijscie decyzję. Faktem jest to, że banki dość mocno rywalizują w ostatnim czasie o klienta i moim zdaniem mBank jest jednym z liderów, ale tak czy inaczej trzeba się dokładnie wczytać we wszystkie szczegóły zanim się podejmie decyzję odnośnie jakiś dalszych ruchów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości