Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro 2012
15-02-2011, 21:26
Euro 2012
Jakie macie wrażenia na temat Euro w Polsce i na Ukrainie? Oprócz tego, że nie mamy w Polsce ani gotowych autostrad czy szybkich kolei. Ale za to będą na pewno stadiony, a jeżeli mowa o stadionach to czy zarejestrowaliście się już na stronie uefa?
Trzeba to zrobić do końca tego miesiąca.
Ja chcałbym pójśc na jakiś mecz reprezentacji. Ciekawe tylko czy mam tyle szczęścia by zostać wylosowanym do kupna biletu Big Grin

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 22:49
RE: Euro 2012
Już lepiej niechby Tor wybudowali a nie te "Ojro", Mamy Kubice to i Tor niech nasz Robert ma, Tongue Ale i tak kilka krajów stoi w kolejce do kalendarza F1

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 23:25
Dobrze, że chociaż będzie to Euro na początek. Mam tylko nadzieję, iż nasi się nie skompromitują. Cała impreza to bardzo korzystna z ekonomicznego i gospodarczego punktu widzenia inwestycja.

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
16-02-2011, 14:02
Niech budują tor zamiast bawić się w kopanie piłki.Wogóle nie nawidzę piłki;szczególnie po tym jak nie było na Polsacie transmisji z GP Kanady '08 i musiałem oglądać powtórkę o północy...Angry
16-02-2011, 14:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2011 14:41 przez Olek89.)
Czy jeszcze nie zauważyliście, że pomimo obecności Roberta w F1 to jednak nadal zainteresowania w Polsce wyścigami i piłką nożną nawet nie ma co porównywac? Pomimo że piłką interesuje się tylko sporadycznie, to mam świadomośc jej popularności więc wcale się nie dziwie że budują stadiony, a nie tor.
16-02-2011, 14:47
żebyśmy tylko było dla kogo budować te stadiony... każdy wie jak gra nasza reprezentacja, nasza ekstraklasa co to jest parę lepszych klubów i nic, dużo kiboli i chamstwa na stadionach, a takie stadion trzeba utrzymać a to są duże koszty... a poza tym jak je będą buodwać jak ten w Poznaniu to nie bedą napweno do konca ich potencjału wykorzysywać bo im zabronią Tongue

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
16-02-2011, 14:49
(16-02-2011 14:41)Olek89 napisał(a):  Czy jeszcze nie zauważyliście, że pomimo obecności Roberta w F1 to jednak nadal zainteresowania w Polsce wyścigami i piłką nożną nawet nie ma co porównywac? Pomimo że piłką interesuje się tylko sporadycznie, to mam świadomośc jej popularności więc wcale się nie dziwie że budują stadiony, a nie tor.

Dopiero po wypadku Roberta wzrosło zainteresowanie jego osobą...A co do piłki, to sport dla plebsu i kiboli...
16-02-2011, 15:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2011 15:12 przez Olek89.)
(16-02-2011 14:49)Kamil-F1 napisał(a):  A co do piłki, to sport dla plebsu i kiboli...
Jakieś małe uzasadnienie? Szczególnie interesuje mnie czemu dla plebsu?
P.S. Chociaż nie pisz dokładnie, że FC Barcelona jest dla plebsu i kiboli, bo od Federacji dostaniesz pewnie ostrzeżenie Tongue
16-02-2011, 17:17
(16-02-2011 15:09)Olek89 napisał(a):  
(16-02-2011 14:49)Kamil-F1 napisał(a):  A co do piłki, to sport dla plebsu i kiboli...
Jakieś małe uzasadnienie? Szczególnie interesuje mnie czemu dla plebsu?
P.S. Chociaż nie pisz dokładnie, że FC Barcelona jest dla plebsu i kiboli, bo od Federacji dostaniesz pewnie ostrzeżenie Tongue

Dlatego, że w piłkę każdy może sobie grać; wiele osób się tym ''jara'' jakby było czym; to nie problem kopać sobie piłkę na podwórku czy stadionie; kluby są dla kibiców jak partie polityczne czy religia.. robią bójki na stadionach.
W F1 nie każdy może jeździć; kibice nie tłuką się na trybunach...
16-02-2011, 17:30
(16-02-2011 17:17)Kamil-F1 napisał(a):  Dlatego, że w piłkę każdy może sobie grać; wiele osób się tym ''jara'' jakby było czym; to nie problem kopać sobie piłkę na podwórku czy stadionie
Po 1 sporo różni się kopanie w piłke na podwórku i na Camp Nou. Po 2 jeśli dla Ciebie gwiazdy typu Messi i C.Ronaldo to tylko kopacze z podwórka, bo każdy może grac w piłke, to tak samo Hamilton i spółka to też zwykli kierowcy, bo przecież w KJS każdy może startowac. Po 3 jeśli według Ciebie każdy sport, który mogą uprawiac zwykli ludzie jest dla plebsu to chyba niemal wszystkie sporty świata takie są np. koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, bieganie, pływanie itp. itd.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości