Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film o A. Senna
22-05-2011, 20:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2011 20:29 przez piotr19.)
RE: Film o A. Senna
Jak ktoś dobrze znaj angielski to daje link do film do oglądnięcia filmu Senna.

***FORZA AYRTON SENNA***
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2011, 19:26
Dzisiaj przyszedł mi brytyjski Top Gear z płytą.
250 stron a całość w kartoniku!
Na płycie jest oficjalny trailer, kilka scen i wywiady z reżyserem i znawcami.
Najbardziej za serce chwyciły mnie spotkania kierowców przed Suzuką '89 i Hockenheimem bodajże '90.
Kapitalna sprawa.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
02-06-2011, 22:43
(02-06-2011 19:26)Giermol napisał(a):  Dzisiaj przyszedł mi brytyjski Top Gear z płytą.
250 stron a całość w kartoniku!
Na płycie jest oficjalny trailer, kilka scen i wywiady z reżyserem i znawcami.
Najbardziej za serce chwyciły mnie spotkania kierowców przed Suzuką '89 i Hockenheimem bodajże '90.
Kapitalna sprawa.

Cześć Giermol, Możesz napisać , ile kosztuje angielskie wydanie i przesyłka?? Chciałem poprosić kuzynkę o przysłanie mi TG , ale nie wiem ile jej kasy wysłać , bo jak to większy koszt to nie chcę jej naciągać. Pozdrawiam
03-06-2011, 17:15
Koszt gazety to 3.95£, a przesyłka Royal Mailem wyniosła 4.81£ (przynajmniej tyle jest na znaczku).
Gorąco polecam, bo w polskiej edycji płyta RACZEJ się nie pojawi. Przynajmniej tak sądzę... Tongue

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
09-06-2011, 20:25
Wczoraj w końcu dostałem przesyłkę, dziś oglądnąłem film, no i co , no i się rozczarowałem , dla mnie to zlepek materiału , który można wyszperać w internecie , miałem nadzieję , widząc zapowiedzi na coś naprawdę mocnego, a tu nic, co bym wcześniej nie widział , jak dla mnie film przeciętny, na pewno są lepsze, mam nawet ściągnięty z neta film gdzie dużo opowiadają Berger , Brundle , rodzina Senny i inni, Wiele , naprawdę wiele wstawek z wyścigów , choć film chyba z przed 10 albo więcej lat to wydaje mi się o wiele ciekawszy niż obecny "Senna". Nie obejrzałem jeszcze 2 płyty , ponieważ mam jakąś specjalną edycję 2 płytową , na tej drugiej są jakieś dodatki . Co do Samego filmu , to jak dla mnie bez rewelacji. Co do jakości to nie wiem czy autor chciał oddać ducha tamtych czasów nie poprawiając jakości , ale w dzisiejszych czasach jest możliwe zremasterowanie opbrazu do lepszej jakości, to jednak niektóre wstawki jak na dvd jakość mają nędzną. Wywaliłem na płytę kupę kasy , bo ściągnałem ją z Włoch i płaciłem za przelewy międzynarodowe , nie powiem , że żałuję , fajnie mieć coś , co zawiera kawał historii , ale wg mnie ( moja opinia!) film jest słaby.
12-06-2011, 07:24

To film dokumentalny a nie fabularny...

***FORZA AYRTON SENNA***
12-06-2011, 10:49
No stary Amerykę odkryłeś, przecież wiem , że to dokument, co nie zmienia faktu, że dla mnie to kiepski film , Napisałem przecież , że to moje zdanie . Co więcej , oglądnąłem również płytę z dodatkami i stwierdziłem , że to co tam jest , to jakaś żenada. Jeśli ktoś zachwyca się filmem na podstawie traileru, to może zmienić zdanie tak jak ja po oglądnięciu całości. Zresztą jak ktoś jest z Rzeszowa ,to mogę film pożyczyć , żeby się przekonał, czy rzeczywiście jest taki super.
12-06-2011, 12:01
A co ty myślałeś że to będzie oskarowy film, to tylko dokument który każdy sam mógł tworzyć z filmików neta.

***FORZA AYRTON SENNA***
14-06-2011, 16:50
Można zrobić oskarowy film dokumentalny (wielki marsz - o pingwinach). I takiego na podstawie trailera się wszyscy spodziewaliśmy, skoro zabierają się za niego profesjonaliści. Szkoda, że wyszła klapa. Confused
14-06-2011, 17:27
Mnie przynudzające komentarze i Prost, a tak super film dokumentalny.

***FORZA AYRTON SENNA***
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości