Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najgorszy kierowca w historii
20-02-2011, 21:55
RE: NAJGORSZY KIEROWCA W HISTORII
(20-02-2011 21:23)Olek89 napisał(a):  Według mnie takie tylko patrzenie na statystki, bez dokładnej znajomości tamtejszej F1 nie pozwala powiedziec kto jest zdecydowanie najgorszym kierowcą historii. Przecież niektórzy co mieli np 10 sek straty do PP mieli do dyspozycji taki bolid w którym nawet kierowcy pokroju Fangio, Clarka, Senny itp mieliby strate ok 7-8 s.
-oczywiście , to tylko teoria ,historia F1 jest długa a temat tak rozległy że nikt nie odważy się dowieść kto na prawdę był najgorszy ,wystarczy że większość "magików"
jak Stuppacher nie kwalifikowała się do wyścigu a czasu niektórych nie były nawet notowane .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2011, 17:51
Wink RE: NAJGORSZY KIEROWCA W HISTORII
A jaki kierowca przejechał w swojej karierze najmniejszą ilość wyścigów? , chodzi mi o takiego który stanął kiedykolwiek na starcie , przejechał jeden tylko wyścig, albo jego część, który może przejechał 10 metrów po czym zgasił silnik albo rozwalił bolid i na tym skończyły się jego starty w f1. Nie mam na myśli kierowców testowych , którzy siedzieli w garażu i nigdy nie wystartowali , tylko tych , którzy kiedykolwiek stanęli na starcie wyścigu.
26-02-2011, 09:07
RE: NAJGORSZY KIEROWCA W HISTORII
MarcinZ- kierowców którzy odnotowali jeden start było w historii F1 kilkudziesięciu ,teraz nasuwa się pytanie - który jechał najkrócej?,to obszerny i pracochłonny temat ,odsyłam do encyklopedii F1
26-02-2011, 16:38
RE: Najgorszy kierowca w historii
Wiadomo, że temat jest bardzo obszerny. Nigdy nie uda się ustalić nazwiska najgorszego kierowcy w historii F1. Ale możemy przecież trochę pospekulować. Smile

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
24-06-2011, 07:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2011 07:41 przez Andreas.)
(16-02-2011 18:08)Giermol napisał(a):  Jak w temacie, kogo uważacie za najgorszego kierowcę w historii?

Cóż, mój wybór pada na Ala Pease'a z Kanady. Zalitrzył 3 GP Kanady w latach 1967-1969.

1967: Ukończył wyścig 43 okrążenia za Brabhamem (OMG!)
1968: Nie wystartował w samym wyścigu bo zepsuł się wał korbowy
1969: Na 22 okrążeniu zobaczył czarną flagę za... zbyt wolną jazdę! Do tego jeszcze spowodował wypadek.

To na tyle o moim "faworycie".
Teraz Wy!

Jakby każdy mógł startować w F1 to napewno by go przebili

Wg mnie jest ich kilku Yamamoto(powolne tempo w F1),Grosjean(starty w Renault w 2009),Alexowie Zanardi(0-35 w punktach z Ralfem Schumacherem w Wiliamsie w 1999),Young(tylko 4 wyścigi ukończone),Wurz(częste przegrywanie z partnerem z zespołu i przez słabe wyniki w Benetonie musiał tyle lat być testerem)

Robert Kubica Mistrz Świata Formuły 1 2012
15-01-2015, 08:36
racja nie był to zbyt dobry kierowca

http://forum.kxp.pl/profile.php?id=1734&action=view
06-03-2015, 12:15
ten temat to wątke bez końca

tworzenie sklepów internetowych
16-03-2015, 10:10
wątke każdy powinien mieć koniec ;D
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-03-2015, 14:23
Źli kierowcy mają jedną zaletę...nikt o nich nie pamięta, dlatego ciężko wymienić jakieś nazwisko Big Grin

genealogy in poland
26-03-2015, 10:57
Pease'a jest naprawdę ciężko przebić. Choć jak widzę za kółkiem moją szwagierkę... Big Grin

Pracuję jako operator agregatu tynkarskiego Putzmeister w Budmar http://budmar-mb.pl/pl/10-agregaty-tynkarskie
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości