Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick Heidfeld w Lotus Renault GP
16-02-2011, 20:20
Nick Heidfeld w Lotus Renault GP
HEI oficjalnie w LRGP.
Jak myślicie, wyjdzie to LR na dobre ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2011, 20:38
RE: HEI w LRGP
Zaraz pewnie milion osób napisze, że NIE więc ja na początku dam zdanie odmienne, że dobrze że jego wybrali
16-02-2011, 21:02
Popieram wypowiedź Olek89-choć póki co nie ma żadnej takiej wypowiedzi Wink To dobra decyzja-wżne dla zespołu jest to aby mieć doświadczonego zawodnika Vitalij tego nie zapewnia.Teraz nie tylko osoba Vettela będzie budzić tyle emocji hehe Tongue
16-02-2011, 21:05
(16-02-2011 21:02)naughtygirl napisał(a):  Popieram wypowiedź Olek89-choć póki co nie ma żadnej takiej wypowiedzi Wink To dobra decyzja-wżne dla zespołu jest to aby mieć doświadczonego zawodnika Vitalij tego nie zapewnia.Teraz nie tylko osoba Vettela będzie budzić tyle emocji hehe Tongue

Ja tego HEI nie lubię i jak będzie robić jakieś problemy w powrocie Roberta to trzeba będzie z Vitkiem pogadać w sprawie wynajęcia mafii z jego kraju Big Grin

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
16-02-2011, 21:07
Czy wyjdzie to Renault na dobre? Chyba tak, quick nick to doświadczony kierowca, ale Ja wolałbym kogoś innego w miejsce Roberta.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2011, 21:09
na pewno lepszy heidfeld niż na przykład taki senna. ale jakoś nie mogę przeboleć tego, że LRGP nie liczy się ze zdaniem Roberta.. chodzi mi o to, że jeżeli polecił im Liuzziego to powinni go chociaż zaprosić na najbliższe testy. tylko tyle. może również mógłby wydobyć z tego bolidu "to coś". wiem, że zaraz mnie napadniecie, że bzdury jakieś piszeWink ale jednak gryzie mnie to.
16-02-2011, 21:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2011 21:39 przez Olek89.)
(16-02-2011 21:07)maatik5 napisał(a):  Czy wyjdzie to Renault na dobre? Chyba tak, quick nick to doświadczony kierowca, ale Ja wolałbym kogoś innego w miejsce Roberta.
Już gdzieś pisałem (nie pamietam czy na forum czy w komentarzach pod którymś artykułem) że F1 to nie kółko różańcowe i zatrudnia się kierowców takich, którzy mogą dac zespołowi to co jest ekipie najbardziej potrzebne w danym momencie, a nie przyjaciół i kumpli których sie lubi
16-02-2011, 21:17
HEI, może i jest doświadczony, ale jak był w BMW to nic specjalnego nie osiągnął, dopiero jak
Robert przyszedł, to zbudowali Bolid, który po części walczył o mistrzostwo.
Na dzień dzisiejszy to najlepszy wybór, miejmy nadzieje że LR, tak podpisało z nim kontrakt że
Robert wskoczy do bolidu tak szybko, jak będzie to możliwe.
16-02-2011, 21:21
Według mnie tak. na dzień dzisiejszy nie maja lepszej opcji - także wydaje mi się, że Nick to "najmniejsze zło" że się tak wyrażę Wink
16-02-2011, 21:38
Jeśli mówić tu o naszych uczuciach z pewnością większość z nas wolałaby widzieć Liuzziego na miejscu Heidfelda. A jeśli chodzi o dobro dla zespołu i samego Roberta to Nick zdecydowanie jest najlepszym wyborem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości