Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kibce FC Barcelony
17-02-2011, 08:01
Kibce FC Barcelony
W dzień po porażce z Arsenalem uroczyście otwieram wątek poświęcony FC Barcelonie. Wśród F1-maniaków znajdzie się ktoś taki, komu barwy Blaugrana wydają się być esencją futbolu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2011, 12:59
RE: Kibce FC Barcelony
MVP - Messi, Villa, Pedro. Świetny trójząb. Wczoraj mnie nie zachwycił ten ostatni. Wracając do tematu, oczywiście, że najlepszy futbol na świecie w tym momencie prezentuje Barca. Wysoki pressing, wymiana piłek na połowie rywala, a do tego tracą mało bramek, czyli żelazna defensywa. Jeśli chodzi o wczorajszy mecz, to jestem dumny z "The Gunners", a będę jeszcze bardziej, kiedy na Camp Nou nie zagrają taktyką Mourinho. W drużynie Arsenalu szczególnie podoba mi się gra Jacka Wilshere'a. Taki nowy Steven Gerrard. Potrafi zarówno grać w ataku i defensywie. Świetny balans ciałem oraz technika. Brakuje mu pewności siebie, ale z kolejnymi meczami będzie bardziej odważny. Wink
17-02-2011, 21:03
Wczorajszy mecz był bardzo ciekawy. Lecz szkoda ze Messi jakoś tak nie miał dnia, wszyscy wiemy że stać go na bardzo bardzo wiele. Co do rewanżu na Camp Nou to moim zdaniem Arsenalowi już tak nie pójdzie. Arsenal wyjdzie normalnym składem. Myślę, że nie stać ich na taktykę Mourinho z zeszłego roku gdy grał jeszcze z Interem, wyjdą z normalną taktyką moim zdaniem.
17-02-2011, 21:20
Też uważam, że Arsenalowi już tak łatwo nie pójdzie w Barcelonie. Fajnie, że w zespole Arsenalu wystąpił Szczęsny, szkoda tylko, że nie zachował czystego konta.Ale ogólnie to był jego dobry występ.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2011, 22:48
Ja uważam, że niepotrzebnie Villa zszedł przy wyniku 1:0 dla Barcy, trochę dziwne posunięcie, bo tak naprawdę wynik 1:0 jest niebezpieczny co wczoraj pokazał Arsenal, swoją drogą naprawdę ładny był mecz i nasz Szczęsny pokazał się z dobrej strony.

PS: za 3 tyg rewanżBig Grin
18-02-2011, 07:05
Bawicie się w zakłady? U bukmachera?

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
18-02-2011, 13:49
Kiedyś tak, teraz nie mam na to pieniędzyBig Grin
18-02-2011, 15:50
(18-02-2011 07:05)Sibul napisał(a):  Bawicie się w zakłady? U bukmachera?
Ja czasami coś obstawiam, przez internet. Wczoraj obstawiałem, ale nie weszło ;/, głupi Anderlecht Tongue

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2011, 23:00
Kibicuje od 10lat, bywały różne momenty ale że przyjdzie czas gdy będą ogrywać Real 5-0 nie śmiałem nawet marzyć.
13-05-2011, 10:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2011 10:51 przez fankubicy.)
Visca el Barca!!!
Polecam Managera Piłki Nożnej mojego kolegi http://www.managerfotball.wxv.pl/index.h...7606fdf82c wchodzcie 168 wolnych zespolow
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości