Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbliża się koniec pewnej ery...
17-02-2011, 11:09
Zbliża się koniec pewnej ery...
Kiedyś papierosy były wielkimi sponsorami zespołów F1... (Malboro do dzisiaj)

Dzisiaj jest zabronione reklamowanie papierosów na bolidach F1...

Nastała era Energy Drink-ów...

Ale także i jej koniec niebawem nadejdzie... http://fitness.wp.pl/zdrowie/aktualnosci...nymi-.html

Masz problem ze swoim BMW? Zapraszamy - Forum Techniczne -czyli konkretnie jak naprawić BMW e38 lub e39 http://www.e38e39.pl Idea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2011, 11:17
RE: Zbliża się koniec pewnej ery...
A ja gdzieś czytałem, że te napoje są bardzo niebezpieczne, ale właśnie jak ktoś wypije i siada przed książką żeby się uczyc. Natomiast jeśli pije się je podczas bardzo intensywnego wysiłku fizycznego to wtedy nie szkodą, bo szybciej to się spali w organiźmie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2011, 11:33
(17-02-2011 11:17)Olek89 napisał(a):  A ja gdzieś czytałem, że te napoje są bardzo niebezpieczne, ale właśnie jak ktoś wypije i siada przed książką żeby się uczyc. Natomiast jeśli pije się je podczas bardzo intensywnego wysiłku fizycznego to wtedy nie szkodą, bo szybciej to się spali w organiźmie

hm... Ja wiem ze swojego przypadku.. po dniu w którym napije się min 2 RB to nastepnęgo dnia jestem jakby bardziej zmęczony.. nie mówiąc o tym ,że dla osób ze słabym serduchem... jest to wskazane unikać tego typu "polepszaczy" ...
Jestem pewnien ,że przyjdzie taki czas kiedy te "kwasy" będą zakazane.. Jeśli się nie myle.. to Norwegia lub Finlandia to kraj gdzie tego typu napoje są zakazane.

Masz problem ze swoim BMW? Zapraszamy - Forum Techniczne -czyli konkretnie jak naprawić BMW e38 lub e39 http://www.e38e39.pl Idea
17-02-2011, 11:36
7ka Ja jeszcze gdzieś słyszałem, że w Australii zabronili ostatnio drinków wódka+red bull. Ale to już osobna historia
17-02-2011, 12:02
Taka mikstura (często popularna wśród dyskotekowych imprez) to bardzo niebezpieczna w skutkach "impreza" ... RedBull smakuje pysznie.. wiem wiem.. tak jak dla palacza Malboro.Wogóle wiecie ,że RedBull to już swoje pierwsze kroki miał w latach 80 tych.. jeśli dobrze pamiętam Wink

17-02-2011, 12:09
(17-02-2011 12:02)7ka napisał(a):  Taka mikstura (często popularna wśród dyskotekowych imprez) to bardzo niebezpieczna w skutkach "impreza" ... RedBull smakuje pysznie.. wiem wiem.. tak jak dla palacza Malboro.
Nigdy nie paliłem, więc nie wiem jak dla palacza smakuje Malboro, ale przyznam szczerze, że kilka razy spróbowałem tej mieszanki [wódka+energetyk] bo wszyscy mówili, że kopie w głowe niesamowicie, ale jakoś na mnie działało jak normalnie pita wódka z colą albo jakimś sokiem.
17-02-2011, 14:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2011 14:43 przez Sibul.)
Były dopalacze i zakazali, teraz zakażą Energetyków, a mięsa co w sklepach gnije i puchnie w gębie to się nie czepią... Tigery może i zrzerają organizm ale lubię czasami wypić N-Gine'a, zamiast piwa którego nie nawidze

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
17-02-2011, 15:07
(17-02-2011 14:42)Sibul napisał(a):  lubię czasami wypić N-Gine'a, zamiast piwa którego nie nawidze
Pójdziesz na studia to polubisz Tongue
17-02-2011, 16:56
Niestety zawsze zbliża się koniec czegoś. Nie ma nic co by cały czas mogło trwać...
17-02-2011, 17:02
(17-02-2011 16:56)ForzaFerrari napisał(a):  Nie ma nic co by cały czas mogło trwać...
Jest taka rzecz: podatki Tongue
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości